Filmy a volný časONLINE FILMY

Halloween Kills online cz dabing nebo titulky

Halloween Kills online cz dabing nebo titulky  je americký slasherový film z roku 2021, který režíroval David Gordon Green a napsali ho Green, Danny McBride a Scott Teems. Film je pokračováním filmu Halloween z roku 2018 a dvanáctým dílem série Halloween. V hlavních rolích se představí Jamie Lee Curtis a James Jude Courtney, kteří si zopakují své role Laurie Strode a Michaela Myerse. Judy Greer, Andi Matichak a Will Patton si také zopakovali své role z předchozího filmu a k hercům se přidali Anthony Michael Hall a Thomas Mann. Ve filmu, který začíná přesně tam, kde předchozí film skončil, Strodeová a její rodina pokračují v boji proti Myersovi, tentokrát s pomocí komunity v Haddonfieldu.

 

Halloween Kills online cz dabing nebo titulky

 

Halloween Kills online cz dabing nebo titulky

 

Producentem filmu je Jason Blum prostřednictvím své společnosti Blumhouse Productions spolu s Malekem Akkadem a Billem Blockem. Před uvedením filmu do kin v roce 2018 McBride v červnu 2018 potvrdil, že s Greenem původně zamýšleli natočit dva filmy, které by vznikaly souběžně, ale pak se od toho rozhodli upustit a počkat na reakce na první film. Po kritickém a komerčním úspěchu filmu z roku 2018 se v říjnu 2018 okamžitě začalo pracovat na pokračování. V únoru 2019 byl Teems najat jako spoluautor scénáře. Název filmu byl oficiálně oznámen v červenci 2019 spolu s jeho pokračováním. Hlavní natáčení začalo v září 2019 ve Wilmingtonu v Severní Karolíně a skončilo v listopadu téhož roku.

 

31. října 1978 zástupce Frank Hawkins nešťastnou náhodou postřelí svého partnera, když se ho snaží zachránit před Michaelem Myersem. Zabrání také doktoru Samuelu Loomisovi, aby Michaela popravil. O čtyřicet let později, 31. 10. října 2018, poté co ho doktor Ranbir Sartain pobodal a nechal zemřít, Hawkinse najde Cameron Elam, který zavolá záchranku. Hawkins lituje, že nedovolil Michaelovu popravu, a přísahá, že ho zabije.

 

Halloween zabíjí online film

 

Halloween zabíjí online film

 

Tommy Doyle mezitím slaví 40 let. výročí Michaelova uvěznění spolu s dalšími pozůstalými Marion Chambersovou, Lindsey Wallaceovou a Cameroniným otcem Lonniem Elamem, který se s Michaelem seznámil v roce 1978. Hasiči, kteří zasahují u hořícího domu Laurie Strodeové, nevědomky vypustí Michaela, který je zmasakruje svým vlastním vybavením. 

 

Tommy, Marion, Lindsey a Lonnie se o Michaelově vražedném řádění dozvědí prostřednictvím bezdrátového tísňového upozornění. Návštěvnice baru Vanessa se údajně setká s Michaelem v autě, ale řidič havaruje a nepozorovaně ujede. Halloween kills online cz dabing nebo titulky.  Tommy vytvoří dav pomstychtivých obyvatel Haddonfieldu, aby Michaela vypátral a zabil. Karen se dozví, že Michael stále žije, a tuto informaci Laurie zatají, aby se mohla zotavit. Allyson se usmíří s Cameronem, svým bývalým přítelem, a přidá se k Tommyho mafii, aby pomstila smrt vlastního otce. Laurie a Hawkins se probudí ve stejném pokoji a vzpomínají na svůj bývalý vztah.

 

Horor Halloween Kills cz dabing nebo titulky

 

Halloween zabíjí 2021 film

 

Michael varuje obyvatele Haddonfieldu, aby zůstali ve svých domovech, a zabije Marion, Vanessu a jejího manžela Marcuse. Lindsey se podaří utéct a Tommy, Lonnie, Allyson a Cameron ji najdou živou. Skupina zmapuje Michaelovu trasu a polohu jeho obětí a usoudí, že míří k domovu svého dětství. Tommy odveze Lindsey do nemocnice a setká se s bývalým haddonfieldským šerifem Leighem Brackettem, jehož dcera Annie byla v roce 1978 zavražděna, a informuje Laurie o Michaelově přežití. Na druhém konci města Michael zavraždí současné majitele svého domu, když se Laurie chystá opustit nemocnici.

 

Halloween zabíjí 2021 film

 

Do hry vstupuje Lance Tovoli, uprchlý trestanec z psychiatrické léčebny Smith’s Grove a Vanessin řidič auta, který utekl s Michaelem, když jejich autobus havaroval, a splete si ho s Michaelem. Tommyho dav ho pronásleduje po nemocnici, dokud si Karen neuvědomí, že to není Michael. Přestože se snaží uklidnit dav a pomoci Lancovi, ten vyskočí z okna a zabije se. Laurie naléhá na Karen, aby spolupracovala s Tommym a Brackettem na vypátrání Michaela. Na jiném místě jde Lonnie sám do Michaelova domu a je zabit. Allyson a Cameron vběhnou dovnitř a najdou jeho mrtvolu, než je napadne Michael, který Cameron zavraždí.

 

Horor 2021 cz dabing

 

Horor Halloween Kills cz dabing nebo titulky

 

Když se Michael chystá Allyson zabít, Karen ho bodne vidlemi do zad, ukradne mu masku a vybídne ho, aby ji následoval. Zavede Michaela do davu Tommyho, který se na něj vrhne, napadne ho a zdánlivě zabije. Když se dav rozprchne, Michael se vzpamatuje a zmasakruje celý dav včetně Tommyho a Bracketta. V Michaelově domě jde Karen nahoru vyšetřovat, zatímco Allyson se nechá ošetřit. Michael se objeví a ubodá Karen ve staré ložnici Judith Myersové, zatímco Laurie se dívá z nemocničního pokoje. Duna online cz dabing nebo titulky 2021.

 

Halloween zabíjí herce ve filmu

 

 Paul Rudd, který hrál Doyla ve filmu Halloween. Na 30. 8. srpna 2019 bylo oznámeno, že Kyle Richards si zopakuje roli Lindseyho Wallace z původního filmu. V říjnu bylo oficiálně potvrzeno, že Charles Cyphers se poprvé od filmu Method z roku 2007 vrátí do hlavní role. Halloween kills online cz dabing nebo titulky. Jibrail Nantambu si zopakuje roli Juliana z předchozího filmu, zatímco Victoria Paige Watkins a Brian F. Hair.

 

Zajímavosti z filmu

 

S ročním zpožděním měl film Halloween Kills světovou premiéru v roce 78. Mezinárodní filmový festival v Benátkách 8. září 2021 a v kinech ve Spojených státech 15. září. říjen 2021, Universal Pictures řekl. Halloween kills online cz dabing nebo titulky. Po dobu 60 dnů bude streamován také na placených úrovních Peacock. Film s produkčním rozpočtem 20 milionů dolarů vydělal celosvětově přes 116 milionů dolarů a získal smíšené hodnocení kritiků, kteří chválili kreativní zabití a herecké výkony, ale kritizovali scénář a nedostatek inovací.

Pokračování s názvem Halloween Ends je naplánováno na 14. září. Říjen 2022.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button