Filmy a volný časONLINE FILMY

Godzilla vs. Kong online cz dabing nebo titulky

Godzilla vs. Kong online cz dabing nebo titulkyje americký monster film z roku 2021, který režíroval Adam Wingard. Pokračování filmů Godzilla: Král monster (2019) a Kong: Ostrov lebek (2017) je čtvrtým filmem legendárního MonsterVerse.

 

Godzilla vs. Kong online cz dabing nebo titulky

 

godzilla vs. kong online cz dabing nebo titulky

 

Je to také 36. film ze série o Godzille, dvanáctý film ze série o King Kongovi a čtvrtý film o Godzille produkovaný výhradně hollywoodským studiem.  Ve filmu hrál Alexander Skarsgård. Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri. Eiza González, Julian Dennison, Lance Reddick, Kyle Chandler a Demián Bichir. Godzilla vs. Kong online. Ve filmu se Kong setkává s Godzillou, když lidé vylákají opici na Dutou zemi, aby získali zdroj energie pro zbraň, která má zastavit Godzillino záhadné řádění.

 

Film online cz dabing

 

Po odkladu data premiéry v listopadu 2020 byl film Godzilla vs. Kong uveden do mezinárodních kin 24. listopadu. března 2021 a ve Spojených státech 31. března, kde byl uveden v kinech a na HBO Max. současně. Kritika film hodnotila vesměs kladně, chválila vizuální efekty a akční scény, ale kritizovala scénář a lidské postavy. Snímek překonal několik pandemických kasovních rekordů a celosvětově vydělal 441 milionů dolarů, přičemž jeho výrobní rozpočet se pohyboval mezi 155 a 200 miliony dolarů a tržby činily 330 milionů dolarů, což z něj činí třetí nejvýdělečnější film roku 2021. streamovací hit, který se v době svého uvedení stal nejúspěšnějším startem v historii HBO Max.

 

Pět let poté, co Godzilla porazila krále Ghidoraha. Monarcha sleduje Konga v obrovské kopuli na Ostrově lebek. Konga navštíví Jia, poslední rodilá Iwi a adoptivní dcera odbornice na Konga Ilene Andrewsové, která je neslyšící a komunikuje s Kongem pomocí znakové řeči.

 

Godzilla vs. Kong herci

 

 

Bernie Hayes, zaměstnanec společnosti Apex Cybernetics a moderátor podcastu o konspiračních teoriích Titan, shromažďuje údaje naznačující zlověstnou činnost v zařízení v Pensacole. Godzilla však na zařízení náhle zaútočí a Bernie během řádění narazí na masivní zařízení.  Godzilla vs. Kong online. Madison Russellová, fanynka Bernieho podcastu, požádá svého přítele Joshe, aby vyšetřil útoky Godzilly. Kočky, které se chovají jako psi 9 plemen koček.

 

Generální ředitel společnosti Apex Walter Simmons najal Nathana Linda, bývalého vědce společnosti Monarch a teoretika duté Země, aby vedl pátrání po zdroji energie na duté Zemi, domovském světě Titánů. Nathan zpočátku váhá, protože jeho bratr zahynul při výpravě na Dutou Zemi v důsledku silného zpětného gravitačního působení. Souhlasí, když mu Walter prozradí, že Apex vyvinul HEAV, specializovaná plavidla schopná odolat tlaku gravitačního pole.

 

Godzilla vs. Kong online cz dabing v plném HD rozlišení

 

godzilla vs. kong online cz film

 

Nathan se setká s Ilene a přesvědčí ji, aby nechala Konga, aby je provedl Dutou zemí přes základnu v Antarktidě. Nathan, Ilene a tým Apex v čele s Walterovou dcerou Maiou se nalodí na upravenou loď v doprovodu amerického námořnictva. Který převáží uspaného a spoutaného Konga. Godzilla zaútočí na konvoj a porazí Konga. Ale poté, co lodě vyřadí svou sílu a oklamou ho, ustoupí a uvěří. Že jsou zničeny. Aby se vyhnul Godzillinu varování. Kong je letecky dopraven ke vchodu do Duté země a Jia ho přesvědčí, aby vstoupil do tunelu, zatímco tým ho sleduje v HEAV. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

 

Film cz

 

film cz dabing

 

Madison a Josh najdou Bernieho, který se připojí k jejich vyšetřování. Vplíží se do zničené základny Apexu. V podzemí objeví tajné zařízení a nechtěně se ocitnou v podzemní jednokolejné dráze, která je dopraví do sídla Apexu v Hongkongu. Kde nechtěně narazí na test Mechagodzilly. Telepaticky ho ovládá Ren Serizawa, syn zesnulého Ishiro Serizawy. Prostřednictvím neuronových sítí z lebky useknuté hlavy Ghidoraha. Je však omezena omezeními svého napájení. Walter hodlá využít energii Duté země, aby překonal Mechagodzillova omezení.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button