Filmy a volný časONLINE FILMY

Spencer online cz dabing nebo titulky

Spencer online cz dabing or subtitles je historický hraný psychologický film z roku 2021, který režíroval Pablo Larraín a napsal Steven Knight. Film je inspirován rozhodnutím princezny Diany (Kristen Stewart) ukončit manželství s princem Charlesem (Jack Farthing) a opustit britskou královskou rodinu. Ve filmu dále hrají Timothy Spall, Sean Harris a Sally Hawkins.

 

Spencer online cz dabing nebo titulky

 

Spencer online cz dabing nebo titulky

 

Spencer měl premiéru ve věku 78 let. Mezinárodní filmový festival v Benátkách 3. září 2021 a do kin ve Spojeném království a Spojených státech byl uveden 5. září. Listopad 2021. New 2021 Spencer online cz dabing. nebo titulky Film vydělal přes 13 milionů dolarů a získal vesměs pozitivní hodnocení kritiků, přičemž Stewartův výkon si vysloužil široký ohlas. Za ztvárnění Diany byla Stewartová nominována na Zlatý glóbus a cenu kritiků Critics‘ Choice Movie Award pro nejlepší herečku. Jak snížit krevní tlak 17 účinných způsobů.

 

V prosinci 1991 se britská královská rodina připravuje na vánoční svátky v královnině sídle Sandringham v Norfolku. Mezi účastníky je i Diana, princezna z Walesu, jejíž manželství s princem Charlesem je napjaté kvůli jeho poměru s Camillou Parker Bowlesovou. Zatímco se početný personál panství Sandringham pod vedením schopného majora Alistaira Gregoryho připravuje na příjezd královské rodiny, Diana se prochází po norfolkském venkově. Na pokraji zhroucení se vyhýbá cestě do Sandringhamu, dokud nenarazí na královského kuchaře Darrena McGradyho. Všimne si, že sousední, dávno opuštěná usedlost Park House bývala jejím domovem v dětství. Knihy o holocaustu 18 knih, které vyprávějí o holocaustu.

 

Spencer film online

 

Spencer film online

 

Na Štědrý den se Diana setkává s apatickým přijetím. Její synové William a Harry ji rádi vidí. O kontakt s královskou rodinou se však nepokouší. Který ji většinou ignoruje. Spencer film online. Jedinou Dianinou přítelkyní na panství je královská šatnářka Maggie. To ji povzbudí k okamžitému boji s královskou rodinou a k plnění jejích povinností. Očekává se to od ní.

 

Diana najde ve své ložnici knihu o Anně Boleynové. Začínají se jí zdát sny o Boleynovi (včetně halucinace o ní při štědrovečerní večeři. Představuje si, jak zničí perlový náhrdelník, který jí dal Charles, a sní perly v polévce). A nakonec uvěří, že ji pronásleduje duch Boleynové jako jejího kolegy, opuštěného královského chotě. Diana se snaží navštívit svůj domov z dětství. Zastaví ji však královská stráž, která ji zpočátku považuje za vetřelce.

 

Sledovat Spencer online

 

Sledovat Spencer online

 

Na Štědrý den se Diana zúčastní bohoslužby v kostele svaté Máří Magdalény v Sandringhamu. Tam si všimne Camilly mezi shromážděným davem, kterou fotografují stovky dotěrných novinářů. S Charlesem vede náročný rozhovor. Sledujte Spencer online. Ten její obavy ohledně účasti Williama a Harryho na střelbě na bažanty následujícího dne odmítne a poradí jí. Silněji oddělit svůj veřejný a soukromý život. Charles soukromě zařídí, aby byla Maggie poslána do Londýna, a rozšíří o ní fámy. Podstrčila Dianě do pokoje knihu o Boleynové a kriticky se vyjádřila o jejím duševním zdraví.

 

Filmové drama 2021

 

Když se ho Diana zeptá, McGrady to popře. Major Gregory se snaží Dianu povzbudit, aby se přizpůsobila tlaku královského života, a připomíná jí, že vojáci britské armády umírají, aby chránili zájmy koruny (a tedy i její zájmy); Diana na to reaguje prohlášením, že nikdy nikoho nepožádala, aby za ni zemřel. Poté, co si představí, jak se řeže štípačkami, které jí dal McGrady. Film Drama 2021. Diana se vyhne slavnostní štědrovečerní večeři a místo toho uteče do domu svého dětství, kam se dostane pomocí štípacích kleští. Vracejí se jí vzpomínky na šťastnější dívčí léta a ona přechází z pokoje do pokoje a představuje si své mladší já. Uvažuje, že spáchá sebevraždu skokem ze schodů, ale halucinace Boleynové ji zastaví. Místo toho si strhne perlový náhrdelník. Vypadávání vlasů? Jezte těchto 9 potravin, které zabraňují vypadávání vlasů.

 

O filmu Spencer

 

O filmu Spencer

 

Na Boxing Day se Diana probudí ve svém pokoji a zjistí, že Maggie byla povolána zpět z Londýna. Oba jdou na nedalekou pláž, kde Diana mluví o svých psychických a manželských problémech. O filmu Spencer.  Po odchodu z pláže spěchá Diana střílet bažanty a vyjde před dav lovců, přičemž napodobuje pohyby ptáků.

 

Sdělí Charlesovi, že opouští královskou družinu a odváží Williama a Harryho do Londýna, s čímž Charles neochotně souhlasí. Diana se loučí s Maggie a McGradym; major Gregory vrací knihu o Boleynové do knihovny. Když odcházejí, Diana a její děti zpívají píseň „All I Need Is a Miracle“ od Mike & the Mechanics. V dálce vidíte strašáka, kterého Diana vytvořila, když byla mladší, a který má nyní na sobě oblečení z doby její rané dospělosti. Diana odjíždí do Londýna, kde začíná sama vychovávat své děti. Dívá se na Temži, není si jistá svou budoucností, ale už ji netíží vzpomínky ani královské povinnosti.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button