Filmy a volný časZAJÍMAVOSTI O ZVÍŘATECH

The Huntsman and the Dog Musketeers online cz dabing 2021

D’Artacán a tři mušketýři (španělsky D’Artacán y los Tres Mosqueperros) je španělský počítačem animovaný dobrodružný film z roku 2021 režiséra Toniho Garcíi a scenáristy Douga Langdalea, natočený podle stejnojmenného televizního seriálu z roku 1981, který byl adaptací příběhu Alexandra Dumase z roku 1844 o d’Artagnanovi a třech mušketýrech. Film produkují Apolo Films (filmové studio BRB Internacional) a Cosmos Maya.

 

The Huntsman and the Dog Musketeers online cz dabing 2021

 

The Huntsman and the Dog Musketeers online cz dabing 2021

 

Mladý dogtánský šermíř sní o tom, že se přidá k legendárním psům. Poté, co prokáže své schopnosti a získá si jejich důvěru, musí spolu s mušketýry bojovat proti zlému kardinálovi Richelieu, aby ochránil krále a zastavil spiknutí padoucha, který se chce zmocnit moci.

 

Dogtanian je impulzivní a idealistický mladík, který žije s rodiči ve vesnici v Gaskoňsku. Jeho jediným životním cílem je jít ve stopách svého otce a stát se jedním z královských mušketýrů. Dogtanian se vydává se svým koněm Sandym do Paříže za dobrodružstvím. The Huntsman and the Dog Musketeers online cz dabing 2021.  Tam se k němu připojí Pip, chraplavý a nevrlý myšák, který se stane jeho panošem. Spolu se svými druhy mušketýry Porthosem, Aramisem a Athosem poznává hodnotu přátelství a spravedlnosti v nekonečném boji se zvrhlým Richelieuem a jeho přisluhovači, kteří bojují proti kardinálově moci a hrozbě války mezi Francií a Anglií.

 

The Huntsman and the Dog Musketeers Pohádka online 2021

 

The Huntsman and the Dog Musketeers Pohádka online 2021

 

Podaří se Dogtanovi stát se mušketýrem a zároveň získat srdce své milované Julietty? Aktualizovaná verze klasické televizní pohádky z 80. let. inspirovaný nejslavnějším románem Alexandra Dumase.

 

Šmoulové žijí ve své vlastní vesnici, každý z nich má svůj vlastní dům a dělá, co ho baví. Přesto celá vesnice dobře funguje, protože vše potřebné zajišťují ti pracovití lidé, kteří vždy dělají svou práci; kuchař vaří, zemědělec pěstuje ovoce a zeleninu, údržbář vše opravuje a staví. Pak jsou tu ti, kteří něco dělají, ale nejsou tak důležití; Malíř kreslí obrázky, Silák pomůže, když je potřeba někdo silnější, ale ve vesnici jsou i šmoulové, kteří jsou skoro k ničemu – Babroš všechno kazí, Lenoch pořád spí.

 

Haftan a psí mušketýři online sk

 

Haftan a psí mušketýři online sk

 

Šmoulové jsou dobromyslní, i když mezi nimi občas dochází k drobným hádkám a neshodám. Všichni mají stejné oblečení, které jim šije Cvernička, která nechce šít žádné jiné. Vesnice se nachází na skrytém místě, které je obtížné najít. Poblíž vesnice protéká řeka a nad vesnicí je hráz, kterou je třeba udržovat v dobrém stavu, protože kdyby se protrhla, voda by zaplavila celou vesnici. Co dělat s řídnoucími vlasy během menopauzy.

 

Pohádky pro děti online

 

Pohádky pro děti online

 

Na okolních polích se pěstuje zelenina a ovoce a všude kolem jsou lesy. V čele obce stojí Tatko Šmolko, který radí, pomáhá a udržuje ve vesnici pořádek. Když odjede na delší dobu, šmoulové sami nedokážou všechno pořádně zorganizovat a po návratu je ve vesnici často velký nepořádek. Protože se šmoulové dají proměnit ve zlato, jsou často pronásledováni. Jejich největšími nepřáteli jsou čaroděj Gargamel a jeho kocour Azrael, kteří po nich jdou a snaží se je chytit. Morbius online cz dabing nebo titulky 2022.

 

Šmoulí pravidlo, kterým by se měli všichni šmoulové řídit, je být šmoulí (čestný, hodný, pomáhat ostatním a nechovat se k nikomu špatně). The Huntsman and the Dog Musketeers online cz dabing 2021.  Ve vesnici jsou si všichni rovni, ale někdo je oblíbenější a někdo méně. Mezi nejméně oblíbené patří například Mudroš kvůli svým nápadům a hloupým projevům, naopak nejoblíbenější je Tatko Šmolko. Typickou šmoulí vlastností je, že pomáhají každému, ať je to kdokoli. V obci se konají divadelní představení, koncerty, karnevaly atd.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button