Filmy a volný časONLINE FILMY

West Side Story online cz dabing nebo titulky

West Side Story online cz dabing je americký hudební romantický film, jehož režisérem a koproducentem je Steven Spielberg a scénář napsal Tony Kushner, který je také jedním z výkonných producentů filmu. Natáčení probíhalo také v Newarku a dalších částech okresu Essex v New Jersey.  Film je druhou celovečerní adaptací stejnojmenného broadwayského muzikálu Arthura Laurentse, Leonarda Bernsteina a Stephena Sondheima z roku 1957, který volně vychází z divadelní hry Williama Shakespeara Romeo a Julie a v němž hrají Ansel Elgort a Rachel Zegler (ve svém celovečerním debutu), Ariana DeBose, David Alvarez, Mike Faist, Brian d’Arcy James a Corey Stoll. Rita Moreno, která se objevila ve filmu z roku 1961, hraje vedlejší roli a je výkonnou producentkou.

 

West Side Story online

 

West Side Story online

 

Film začal vznikat ve společnosti 20th Century Fox v roce 2014 a Kushner začal psát scénář v roce 2017. V lednu 2018 byl najat Spielberg a v září 2018 začal casting. West Side Story online. Choreografii tanečních sekvencí vytvořil Justin Peck. Natáčení začalo v červenci 2019 a skončilo o dva měsíce později. Natáčení probíhalo v New Yorku a New Jersey.

 

Sledovat West Side Story

 

Sledovat West Side Story

 

Premiéra West Side Story je naplánována na 7. prosinec 2021 v El Capitan Theatre v Los Angeles a 10. prosince bude uveden do kin ve Spojených státech společností 20th Century Studios. Sledujte West Side Story. Přestože patří k znepřáteleným pouličním gangům Jets a Sharks, zamilují se do sebe v New Yorku 50 teenageři Tony a María. let minulého století.

 

Kung-fu filmy, které byste rozhodně měli vidět.
Nejlepší kung fu filmy
všech dob. Seznam kung fu filmů . Kung fu filmy s Brucem Lee .kung fu filmy,viděli jste tyto kung fu filmy ? 

 

West Side Story online 

 

West Side Story online cz dabing 

Jako komparsisté se objevují tři Jetové z filmu West Side Story z roku 1961: Harvey Evans, který hrál Mouthpiece, Bert Michaels, který hrál Snowboye, a David Bean, který hrál Tigera. West Side Story online. V roli Fausty se objeví Andréa Burns, která hrála Marii na evropském turné muzikálu v letech 1992-1993. Vždycky jsem chtěl dělat muzikál. Ale ne jako Moulin Rouge – staromódní, konzervativní muzikál… Jako West Side Story nebo Zpívání v dešti. Hledám ho už dvacet let. Potřebuji jen něco, co mě nadchne.

 

O filmu

 

o filmovém muzikálu

 

V březnu 2014 Steven Spielberg poprvé projevil zájem o režii adaptace West Side Story. O filmu. To přimělo společnost 20th Century Fox, aby získala práva na tento projekt. Tony Kushner, který se Spielbergem spolupracoval už na filmech Mnichov z roku 2005 a Lincoln z roku 2012, v rozhovoru z července 2017 prozradil, že píše scénář k filmu, a uvedl, že ponechá hudební čísla a že příběh se bude více podobat původnímu muzikálu než filmu z roku 1961. V rozhovoru pro Vanity Fair v roce 2020 Spielberg řekl: „Vím, že to pro mě bude zajímavé: ‚West Side Story byla vlastně první populární hudba, kterou naše rodina pustila do domu. Jako dítě jsem si ho naprosto zamiloval.“

 

Vypadávání vlasů Co jíst, abychom předešli vypadávání vlasů .Noční můry z vypadávání vlasů má každý z nás, ale často zapomínáme, že vypadávání nebo růst vlasů úzce souvisí s naší stravou a životním stylem. Pravidelně si mažte vlasy olejem a používejte přírodní masky na vlasy, ale vnitřní výživa je stejně důležitá jako péče o pokožku. Zde je devět potravin bohatých na živiny, které udržují vlasy zdravé a při pravidelné konzumaci mohou zabránit jejich vypadávání. Zařaďte tyto potraviny pro růst vlasů do svého každodenního jídelníčku a uvidíte rozdíl.

 

Herci

V lednu 2018 bylo oznámeno, že Spielberg bude film pravděpodobně režírovat po dokončení natáčení pátého dílu série Indiana Jones. Herci. O několik dní později následovalo otevřené výběrové řízení na postavy Maríi, Tonyho, Anity a Bernarda. Další otevřené castingy se konaly v dubnu v New Yorku a v květnu v Orlandu na Floridě. V červenci byl pátý film o Indiana Jonesovi odsunut a Spielberg tak mohl začít s předprodukcí West Side Story.

 

West Side Story Zajímavosti 

 

V září 2018 byl na choreografii filmu najat Justin Peck. Do role Tonyho byl obsazen Ansel Elgort. V listopadu se jako uchazečka o roli Anity objevila Eiza González Rita Moreno. Ve filmu z roku 1961 hrála Anitu. Hraje Valentinu a je také výkonnou producentkou filmu. V lednu 2019 byla do hlavní role Marie a Anity obsazena nováček Rachel Zegler. Bernard a Chin byli rovněž obsazeni, stejně jako Ariana DeBose, David Alvarez a Josh Andrés Rivera. West Side Story Zajímavosti. 

 

West Side Story cz titulky

Natáčení probíhalo v červenci 2019 v Harlemu a na dalších místech na Manhattanu a ve Flatlands v Brooklynu v New Yorku. West Side Story cz titulky. V srpnu 2019 proběhlo desetidenní natáčení v Patersonu v New Jersey. Natáčení probíhalo také v Newarku a dalších částech okresu Essex v New Jersey. Dokončeno 27. září 2019, celkem 79 natáčecích dnů.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button