Filmy a volný časONLINE FILMY

Lost City online cz dabing nebo titulky 2022

Ztracené město online cz dabing nebo titulky 2022 je americká romantická dobrodružná komedie režisérů Aarona a Adama Neeových. Spolu s Orenem Knotem a Danou Fox napsali scénář podle povídky Setha Gordona. Ve filmu hrají Sandra Bullock, Channing Tatum, Daniel Radcliffe, Da’Vine Joy Randolph a Brad Pitt.

 

Lost City online cz dabing nebo titulky 2022

 

Lost City online cz dabing nebo titulky 2022

 

Světová premiéra filmu Ztracené město naplánovaná na South by Southwest 2022.  Do amerických kin ho uvede společnost Paramount Pictures 25. září. Březen 2022. Nejlepší horory 50 nejlepších hororů, které znám. 

Brilantní, ale samotářská spisovatelka Loretta Sageová strávila svou kariéru psaním o exotických místech ve svých populárních dobrodružných románech s pohledným modelem Alanem na obálce. který zasvětil svůj život ztělesnění postavy hlavního hrdiny „Dashe“.

 

Ztracené město 2022

 

Ztracené město 2022

 

Během turné, na kterém propaguje svou novou knihu s Alanem. Lorettu unese výstřední miliardář, který doufá, že ho dovede k pokladu starobylého ztraceného města z jejího posledního příběhu. Alan chce dokázat, že může být hrdinou i ve skutečném životě, nejen na stránkách jejích knih. A tak se ji vydává zachránit. Tato nepravděpodobná dvojice se ocitne v epickém dobrodružství v džungli a bude muset spolupracovat. Přežít živly a najít starobylý poklad dřív, než se navždy ztratí.

 

Lost City online cz 2022

 

Lost City online cz 2022

 

V říjnu 2020 se Sandra Bullock objeví ve filmu Lost City D. Režírovat ho budou Aaron a Adam Neeovi. Podle scénáře Setha Gordona a Dany Fox. Lost City online cz dabing nebo titulky 2022 Bullock. Jako producentka bude vystupovat pod svou hlavičkou Fortis Films a film bude distribuovat Paramount Pictures. Channing Tatu se k obsazení filmu připojil v prosinci 2020. V březnu 2021 se k obsazení filmu připojili Patti Harrison, Joy Randolph z Da’Vine a Daniel Radcliffe. Duben 2021, Brad Pitt a Oscar Nunez se připojili k obsazení filmu, přičemž Pitt se objevil v epizodní roli. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků. 

 

Online film zdarma 

 

Hlavní natáčení začalo v květnu 2021 a probíhalo v Dominikánské republice, včetně měst Samaná, Santo Domingo a Casa de Campo. The Lost City online cz dabing nebo titulky 2022 Province of Monte Plata a Pinewood Dominican Republic Studios. Natáčení skončilo 16. Srpen 2021. Samotářský spisovatel milostných románů. Kdo  na turné ke knize se svým modelem na obálce. Zapletou se do pokusu o únos, což oba přivede k drsnému dobrodružství v džungli.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button