Filmy a volný časONLINE FILMY

SpongeBob SpongeBob na útěku film online cz zdarma

SpongeBob : SpongeBob na útěku. SpongeBob SpongeBob na útěku film online cz zdarma. SpongeBob Movie: Sponge on the Run je americký hraný seriál . Počítačově animovaný dobrodružný komediální film z roku 2020 na motivy animovaného televizního seriálu SpongeBob SquarePants.

 

Sledovat online

 

SpongeBob Sponge na útěku

 

Režie a scénáře se ujal vývojář seriálu a bývalý seriálový scenárista Tim Hill. Tento film, na jehož scénáři se podíleli Jonathan Aibel a Glenn Berger, je prvním dílem série. Který je plně animovaný stylizovaným CGI, nikoli tradiční 2D animací. Stálé hlasové obsazení seriálu se vrací do svých rolí ze seriálu a předchozích filmů. SpongeBob SpongeBob na útěku film online cz zdarma. Děj sleduje příběh o tom, jak se SpongeBob seznámil se šnekem Garym, a o SpongeBobově snaze zachránit ho po jeho únosu. Po prvním díle z roku 2004 a druhém z roku 2015 se jedná o třetí film podle této série. Film je věnován režisérovi Stephenu Hillenburgovi, který zemřel v roce 2018 a byl také výkonným producentem projektu.

 

SpongeBob SpongeBob na útěku film online cz zdarma 

 

SpongeBob SpongeBob na útěku film online cz

 

Film produkovaly společnosti Paramount Animation, Nickelodeon Movies a United Plankton Pictures a o animaci se postarala společnost Mikros Image. Původně plánovaná celosvětová premiéra u Paramount Pictures se změnila kvůli pandemii COVID-19. Filmy pro děti – 10 nejlepších filmů pro děti. Film byl v Kanadě uveden do kin 14. Srpen 2020, digitálně na Netflixu v dalších 5 zemích. Listopad 2020. Ve Spojených státech byl uveden 4. března jako prémiová nabídka videa na vyžádání a titul Paramount+ Godfather. Březen 2021. Sponge on the Run získal od kritiků vesměs pozitivní recenze, které chválily animaci a věrnost sérii.

 

V Dně Bikin pracuje Plankton na novém plánu, jak ukrást Krabby Patty, zatímco Karen tvrdí, že za všechny jeho předchozí neúspěchy může SpongeBob, nikoli pan Krabs. Téže noci se Plankton vplíží do Krustyho Kraba a prohledá Krabby Patty. Aby však SpongeBob vytlačil formuli, nechtěně způsobí, že Plankton spadne do fritézy a formuli ztratí.  Zatímco druhý hledá klíče. Plankton tak pochopí, že Karen měla ve svém podezření pravdu.

 

SpongeBob : SpongeBob na útěku  celý film 2021

 

plný film cz dabing 2021 spongebob

 

V Atlantic City mezitím sobecký vládce král Poseidon právě spotřeboval všechen sliz ze svého posledního mořského slimáka. Což je nezbytné pro jeho omlazení. Protože mořští plži jsou téměř vyhubeni, Poseidon oznámí pořízení nového plže. Plankton to zjistí a unese SpongeBobova slimáka Garyho, aby ho SpongeBob našel a nenarušil jeho plány. Druhý den ráno se SpongeBob od Patrika dozví, že Garyho odvezli do Atlantic City. Plankton však nabídne robota Otta. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.  Který Sandy postavil, aby je odvezl do města, a už se nevrátil. Když SpongeBob nevařil Krabby Patties, rozzuření zákazníci Krustyho Kraba restauraci zdemolovali, přestože se je pan Krabs a Squidward snažili zastavit. Otto vezme SpongeBoba a Patrika do starého westernového městečka, kde se setkají s duchem gurmána jménem Sage.

 

 

Sage jim prozradí, že jsou ve snu a musí pokračovat v pátrání po speciální misi. Dá jim „minci výzvy“, která je zavede do krčmy, kde straší strašidelní zombie piráti. Po malém hudebním čísle se Snoop Doggem SpongeBob a Patrik zjistí, že duše pirátů jsou uvězněny zlým duchem známým jako „El Diablo“ a jejich úkolem je osvobodit je. El Diablo zastihne dvojici ve své kanceláři, ale omylem ji rozbijí slunečním světlem, které odhalí okenní závěsy. Duše pirátů jsou osvobozeny a SpongeBob s Patrikem pokračují v cestě, dokud je Otto neprobudí a neukáže jim, že to všechno byl jen sen.

 

SpongeBob SpongeBob Escape film online cz zdarma 2021

 

online cz dabing

 

SpongeBob, kterého nyní doprovází Sage, zjistí, že Poseidon používá Garyho sliz, aby zůstal mladý, a jakmile mu dojde, nechá ho zotročit zbytky svých předchozích sušených šneků. Po příjezdu do Atlantic City Sage dvojici varuje, aby se nenechala rozptylovat atrakcemi města, což ignorují. SpongeBob SpongeBob na útěku film online cz zdarma. Po noci plné zábavy SpongeBob a Patrik zjistí, že ztratili „minci výzvy“, která jim umožnila být odvážnými, ale přesto se dostanou do Poseidonova paláce. Když se pokusí odvézt Garyho domů do Bikini Bottom, jsou oba zatčeni a uvězněni. Plankton se vrátí do bikin, přijde ke Krusty Krabovi a deprimovaný pan Krabs mu dá recept, protože bez SpongeBoba není nic jako dřív. Ale když byl pan Krabs tak rozrušený, Plankton se cítil neuvěřitelně provinile za to, co udělal. Poté, co zjistí, že SpongeBob a Patrik mají být popraveni na luxusní show v Poseidonově paláci, se je pan Krabs, Chobotnice, Sandy a vykoupený Plankton rozhodnou najít a zachránit.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button