Filmy a volný časONLINE FILMY

A Quiet Place Part II online cz dabing nebo titulky

Tiché místo: část II online cz dabing je americký horor z roku 2021 a pokračování filmu Tiché místo z roku 2018, který vypráví o rodině, která je nucena se orientovat a přežít v postapokalyptickém světě obývaném slepými mimozemšťany s vyvinutým sluchem. Druhý díl série Tiché místo napsal, produkoval a režíroval John Krasinski v produkci Paramount Pictures. Emily Blunt, Millicent Simmonds a Noah Jupe si zopakovali své role z prvního filmu, zatímco Cillian Murphy a Djimon Hounsou se připojili k hercům; Krasinski se vrací z prvního filmu ve flashbackové části odehrávající se před prvním filmem.

 

Tiché místo: část II online cz dabing

 

Tiché místo - část II online cz dabing

 

Společnost Paramount Pictures začala připravovat pokračování v dubnu 2018 po kasovním a kritickém úspěchu prvního filmu. V srpnu následujícího roku Krasinski napsal scénář a v únoru 2019 byl najat jako režisér. A Quiet Place Part II online cz dabing.  Výroba probíhala v západním New Yorku od června do září 2019. Krasinski je pověřen psaním scénáře pokračování na základě postav, které pro první film vytvořili Bryan Woods a Scott Beck. Pokračování bylo nakonec natočeno s rozpočtem 61 milionů dolarů, což je více než trojnásobek původních 17 milionů dolarů.

 

Sledujte film online

 

Film měl světovou premiéru v New Yorku dne 8. březen 2020 a celosvětově vydělal 199 milionů dolarů. Kritici kladně hodnotili příběh, budování světa a přidání postavy Murphyho.
Více než rok před událostmi prvního filmu se rodina Abbottových účastní baseballového zápasu svého syna Marcuse. V polovině hry se zmatení diváci dívají na oblohu, když se k Zemi řítí hořící objekt. Když lidé opustí park a snaží se odejít, město začnou sužovat a napadat mimozemské bytosti s obrněnou kůží a mimořádnou rychlostí a silou. Tito tvorové jsou slepí, ale mají přecitlivělý sluch, který jim umožňuje zaměřit a sledovat oběti. 10 nejlepších hororů podle skutečných událostí

 

O filmu Tiché místo: část II online 

 

Klidné místo: část 2

 

Mimozemšťané už zabili většinu obyvatel Země, včetně Leeho, který se obětoval, aby zachránil svou rodinu – manželku Evelyn, hluchou dospívající dceru Regan, dospívajícího syna Marcuse a novorozené dítě. Regan, který zjistil, že vysokofrekvenční zvuková zpětná vazba dokáže tvory zneškodnit, vymyslí metodu přenosu hluku z kochleárního implantátu přes mikrofon a reproduktor, která Evelyn umožní tvory smrtelně postřelit, když jsou zranitelní.

 

Rodina hledá zbytky přeživších v jejich izolovaném domě, který je nyní zničený. Vezmou si Reganinu výstroj, aby se stvůrám ubránili. Když Marcus vstoupí do oploceného areálu, vstoupí do pasti na medvědy a jeho následný křik zvíře přiláká. Regan a Evelyn ho pomocí naslouchátka a brokovnice zabijí, osvobodí Marcuse a utečou do opuštěné slévárny oceli, když se objeví další tvor. Narazí na Emmetta, Leeho přítele, který je neochotně vezme do svého bunkru pod slévárnou. Marcus a Regan objeví signál rozhlasové stanice, která ve smyčce přehrává píseň „Beyond the Sea“. Regan usoudí, že jde o vodítko, které má trosečníky dovést na blízké ostrovy. Domnívá se, že pokud se mu podaří dosáhnout rádiové věže, která se tam nachází, může vysokofrekvenční šum přenést k ostatním přeživším, kteří mohou signál použít proti tvorům. Poté, co Marcusovi sdělila svůj plán, se tajně vydala na ostrov sama.

 

Herci 

 

Když Evelyn zjistí, že Regan je pryč, prosí Emmetta, aby ji přivedl zpět. Emmett vyhledá Regan a chce, aby se vrátili do slévárny. Regan s odvoláním na svůj smysl pro povinnost přesvědčí Emmetta, aby jí pomohl misi dokončit. Evelyn mezitím nechá Marcuse a novorozence ve slévárně, aby shromáždili potřebné lékařské potřeby a vybavení. Během jeho nepřítomnosti Marcus prozkoumal slévárnu a objevil mrtvolu Emmettovy ženy. Vyděšeně převrhne několik předmětů a okouzlí nedalekého tvora. Marcus se těsně dostane do bunkru, ale omylem se v něm zamkne i s dítětem.
Dárek pro bratra 16 tipů na dárky.

 

Film cz dabing 

 

Emmett a Regan najdou přístav a hledají loď. Podivní lidé, kteří tam žijí, je přepadnou. Emmett záměrně vyvolá hluk a přiláká dvě stvůry, které vraždí vyšinuté obyvatele. Když se jeden tvor utopí, Emmett zjistí, že mimozemšťané neumějí plavat. A Quiet Place Part II online cz dabing. Regan zajistí malý člun a oba se dostanou na ostrov, kde žije malá kolonie přeživších relativně normálním životem. Vedoucí kolonie prozradí, že když vláda zjistila, že tvorové neumějí plavat, Národní garda přesunula na ostrovy co nejvíce lidí.

 

 

Marcus a dítě zůstanou uvězněni ve vzduchotěsném bunkru ve slévárně a brzy se udusí. Evelyn se vrátí a odláká pozornost stvoření, aby zachránila děti. Trojice se dál schovávala v bunkru, zatímco tvor opět obcházel slévárnu.

 

Tvor, který se v přístavu nalodil na jachtu, připlul k ostrovu a okamžitě začal útočit na přeživší. Vůdce kolonie Emmett a Regan naskočili do auta a přivezli stvoření k rozhlasové stanici. Tvor zabije vůdce kolonie, zatímco Emmett a Regan utečou na stanici.

 

Tiché místo – část II online cz bez reklam

 

film cz dabing

 

Tvor zaútočí na Emmetta, zraní ho a chystá se ho zabít, když Regan přes reproduktory v místnosti vysílá vysokou frekvenci svého naslouchátka. Tvor je zneškodněn a Regan může kovovou tyčí probodnout jeho odkrytou hlavu, čímž zachrání Emmetta. Zároveň ve slévárně objevil bunkr. Zaútočí na Evelyn, ale než ji stihne zabít, Marcus zachytí Reganovo vysílání a přehraje ho přes svou přenosnou vysílačku, čímž tvora zneškodní. Marcus ji zastřelí Evelyniným revolverem. Regan nechá své odposlouchávací zařízení připojené k mikrofonu rozhlasové stanice, což umožní každému, kdo se na tuto frekvenci dostane, bojovat s nestvůrami.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button