Filmy a volný časONLINE FILMY

Mimons 2 villain přichází online cz dabing

Mimoni 2 Padouch přichází online cz dabing je americká počítačově animovaná filmová komedie. Který je vyroben pomocí Illuminace. Distribuce: Universal Pictures. Jedná se o pokračování prequelu Minions (2015) a celkově pátý díl série Despicable Me. Režie se ujal Kyle Baldo, spolurežie se ujali Brad Ableson a Jonathan del Val. Do filmu se vrací Steve Carell jako Gru a Pierre Coffin jako Outlander, dále hrají Taraji P. Henson, Michelle Yeoh, RZA, Jean-Claude Van Damme, Lucy Lawless, Dolph Lundgren, Danny Trejo, Russell Brand, Julie Andrews a Alan Arkin.

 

Mimons 2 villain přichází online cz dabing

 

 

Mimons 2 villain přichází online cz dabing

 

Mimoni 2 padouch přichází online cz dabing Premiéra filmu se uskuteční 13. Červen 2022. Film bude promítán na Mezinárodním festivalu animovaných filmů v Annecy a jeho uvedení do kin ve Spojených státech je naplánováno na leden. červenec Universal Pictures.

 

Příběh se odehrává těsně po událostech prvního filmu, tentokrát v 70. letech. letech minulého století a dvanáctiletý Gru vyrůstá na předměstí. Gru je fanouškem superzločinecké skupiny známé jako Létající šestka a vymyslí plán. Jak se stát dostatečně špatným, abyste se k nim mohli připojit. Když Zlomyslná šestka propustí svého vůdce, legendárního bojovníka Wild Knucklese, Gru se přihlásí jako jejich nový člen.

 

Mimoni 2 online

 

Mimoni 2 online

 

Nedopadne to dobře a všechno bude ještě horší. Im Gru s pomocí Kevina, Stuarta, Boba, Otty a ostatních Mimů ukradne drahokam a náhle se ocitá v roli úhlavního nepřítele vrcholu zla. Mimons 2 villain přichází online cz dabing.  Na útěku se Gru a Outsideři obrátí o radu na nepravděpodobný zdroj, samotného Divokého Knucklese, a zjistí to. I padouchům musí pomoci jejich přátelé.

 

Pohádka pro děti

 

Pohádka pro děti

 

Letos v létě přichází největší animovaná série v historii s příběhem o tom, jak se největší superpadouch na světě poprvé setkal se svým ikonickým Outlanderem. Ve filmu The Outsiders vytvořil nejhrozivější partu v historii kinematografie a postavil se nejnezastavitelnější zločinecké skupině, jaká kdy byla shromážděna. A v tomto filmu se setkáváme s Mimoňi a jejich vzestupem: Vzestup Grua. Nejdražší hodinky na světě – 20 nejdražších hodinek.

 

Dlouho předtím, než se stane pánem zla, je Gru (Steve Carell nominovaný na Oscara®) jen dvanáctiletý chlapec z předměstí v 70. letech. který plánuje ovládnout svět ze svého sklepa.

 

Mimoni film online

 

Mimoni film online

 

Nevede si moc dobře. Když Gru zkříží cestu s Mimoni, včetně Kevina, Stuarta, Boba a Otty – nového Mimoně s rovnátky a zoufalou potřebou se líbit – spojí tato nečekaná rodina své síly. Společně staví svá první doupata, navrhují své první zbraně a snaží se plnit své první mise. Pivo na vlasy.

 

Když nechvalně proslulá superskupina superpadouchů Sinister Six sesadí svého vůdce – legendárního bojovníka s bojovými uměními Wild Knucklese (držitel Oscara® Alan Arkin) – je Gru, jejich nejoddanější fanoušek, naverbován, aby se stal jejich novým členem. Mimons 2 villain přichází online cz dabing. Šestice padouchů není z malých rádoby padouchů nadšená, ale pak je Gru přechytračí (a rozzuří) a náhle se ocitne v roli smrtelného nepřítele vrcholu zla. Když je Gru na útěku, snaží se jeho nohsledi ovládnout umění kung-fu, aby mu pomohli zachránit se, a Gru zjistí, že i padouši potřebují trochu pomoci od svých přátel.

 

Film zdarma online

 

Film zdarma online

 

Film Minions, který nabízí více velkolepé akce než kterýkoli jiný film v historii společnosti Illumination, je plný podvratného humoru, který je pro tuto sérii typický: Tento film obsahuje vzrušující nové obsazení, včetně Sinister Six: Taraji P. Henson jako chladná a sebevědomá vůdkyně Belle Bottom, jejíž řetězový pásek slouží jako smrtící palcát s diskokoulí; Jean-Claude Van Damme jako nihilistický Jean Clawed, který je vyzbrojen (doslova) obřím robotickým pařátem; Lucy Lawless jako Nunchuck, jejíž tradiční jeptišský hábit skrývá smrtící mnišskou hůl; Dolph Lundgren jako švédský šampion v jízdě na kolečkových bruslích Svengeance, který své nepřátele likviduje kopy z bruslí s hroty, a Danny Trejo jako Stronghold, jehož obří železné ruce jsou hrozbou pro ostatní i přítěží pro něj samotného.

 

Mimons 2 The Villain Comes Online cz dabing zdarma

 

Mimons 2 The Villain Comes Online cz dabing zdarma

 

Ve filmu se objeví také Russell Brand jako mladý doktor Nefario. Ambiciózní šílená vědkyně, Michelle Yeoh v roli mistra Chowa. Akupunkturista s bláznivými kung-fu schopnostmi a držitelka Oscara Julie Andrewsová jako Gruova šíleně sebestředná matka.

 

Film o Mimoňích v režii původních tvůrců série: O produkci filmu The Rise of Gru. Podílí se na něm vizionářský zakladatel a generální ředitel společnosti Illumination Chris Meledandri. Jeho dlouholetí spolupracovníci Janet Healy a Chris Renaud. Film režíruje navrátilec do série Kyle Balda (Despicable Me 3, Minions). Mimons 2 villain přichází online cz dabing.  Na filmu Minions se podíleli režiséři Brad Ableson (Simpsonovi) a Jonathan del Val (filmy Tajný život mazlíčků).Ve filmu zazní ikonický hlas Pierra Coffina a vražedný soundtrack ze 70. let. je již několik let dítětem legendárního hudebního producenta Jacka Antonoffa, držitele ceny Grammy.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button