Filmy a volný časONLINE FILMY

Bullet train online 2022

Bullet train online cz dabing 2022. Bývalý nájemný vrah nastoupí do vysokorychlostního vlaku s mužem, se kterým si musí vyřídit účty. Bývalý vrah se chce pomstít za to, co se stalo jeho synovi.

 

Bullet train online 2022

 

Bullet train online 2022

 

Bullet Train je americká akční komedie režiséra Davida Leitche podle scénáře Zaka Olkiewicze. Bullet train online cz dabing 2022. Film je natočen podle japonského románu Maria Beetle (v angličtině vyšel pod názvem Bullet Train) od Kōtarō Isaka. Ve filmu se objeví herecký ansámbl včetně Brada Pitta. Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon, Bad Bunny, Zazie Beetz, Logan Lerman, Karen Fukuhara, Masi Oka a Sandra Bullock.

 

Film zdarma online

 

Film zdarma online

 

Vydání filmu Bullet Train je ve Spojených státech naplánováno na 29. Červenec 2022. Film vydává společnost Sony Pictures Releasing. Bullet train online cz dabing 2022.

 

Vycvičený zabiják Beruška se chce vzdát života, ale jeho průvodkyně Maria Beetle ho přitáhne zpět. Vyzvednout si kufřík v okružním vlaku z Tokia do Kjóta. Po nástupu do vlaku spolu s dalšími konkurenčními zabijáky zjistí, že jejich cíle jsou příbuzné. Kdy sázet česnek? Nejlepší doba pro výsadbu.

 

Film Bullet train

 

Film Bullet train

 

Bullet Train původně produkoval Antoine Fuqua, který byl také producentem filmu. prostřednictvím své značky Fuqua Films. Původně mělo jít o násilný akční film s ratingem R, ale během vývoje se projekt změnil na komedii.

 

V červnu 2020 bylo oznámeno, že společnost Sony Pictures najala Davida Leitche, aby režíroval adaptaci románu Kōtarō Isaka podle scénáře Zaka Olkewicze, a následující měsíc byl do filmu obsazen Brad Pitt. Do jednání vstoupil Joey King, jehož role byla popsána jako vedlejší.

 

Film zdarma 

 

Film zdarma

 

V září se připojil Andrew Koji  a v říjnu Aaron Taylor-Johnson a Brian Tyree Henry. Zazie Beetz, Masi Oka se k hercům připojí v listopadu 2020. Michael Shannon, Logan Lerman a Hiroyuki Sanada, přičemž Leitch v prosinci prozradil, že se k němu připojila také Karen Fukuhara a že kameramanem bude Jonathan Sela. Ještě ten samý měsíc se k obsazení připojila Bad Bunny a v únoru následujícího roku Sandra Bullock, která nahradila Lady Gaga, jež musela odstoupit kvůli termínovému konfliktu s domem Gucci. Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů.

 

Film Bullet train online cz dabing 2022 via internet

 

Bullet train online cz dabing 2022 via internet

 

obsazení několika neasijských herců, včetně Brada Pitta a Joeyho Kinga. Vyvolalo to obvinění z „whitewashingu“, protože jejich postavy v románu Kōtarō Isaka byly Japonci. David Inoue, výkonný ředitel Japonsko-americké občanské ligy. Kritizoval obsazení a vysvětlil, že ačkoli by americká adaptace byla vhodná. Kdyby se příběh odehrával ve Spojených státech, rozhodli se tvůrci zachovat japonské prostředí románu a japonské postavy ponechat v pozadí filmu.

 

Tím se obvinění z vybílení stávají oprávněnými. Inoue kvůli tomu také zpochybnil spojenectví herců s asijskou komunitou. Vědomě přijali role bělochů a dále kritizovali film za to, že se hlásí k „přesvědčení“. Asijští herci v hlavních rolích nedokážou utáhnout blockbuster“ navzdory nedávnému úspěchu filmů s asijskou tematikou. Například Šíleně bohatí Asiaté a Shang-Chi a Legenda o deseti prstencích.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button