Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Filmy a volný časONLINE FILMY

Po čem muži touží 2 online film

Po čem muži touží 2 zdarma online film v plné hd kvalitě. Sledujte oblíbené pokračování filmu Po čem muži touží 2 online.

 

Po čem muži touží 2 online film

 

Po čem muži touží 2 online film

 

V roce 1986 se Nick Parker a Elizabeth Jamesová setkávají na lodi Queen Elizabeth 2, zamilují se do sebe a vezmou se. Brzy se jim narodí dvojčata Hallie a Annie.  Po čem muži touží 2 online. Krátce po narození dvojčat se Nick a Elizabeth rozvedou a Nick dostane Hallie do péče a vychovává ji v Kalifornii, kde má vlastní vinici. Elizabeth mezitím vychovává Annie v Londýně, kde pracuje jako návrhářka svatebních šatů.

 

Film zdarma online

 

Film zdarma online

 

O 11 let a 9 měsíců později, v roce 1998, jsou dvojčata shodou okolností poslána na stejný letní tábor, kde mezi nimi vznikne silná rivalita. Když Hallie a její kamarádi provedou nebezpečný žertík v Anniině chatě, jsou Hallie a Annie poslány do izolované chaty, kde se začnou sbližovat kvůli společným zájmům, jako je například pojídání Oreos s arašídovým máslem. Když zjistí, že každý z nich má rozvedeného rodiče, ukáží si navzájem fotografii rodičů, které nikdy neviděli, a zjistí, že jsou dvojčata, která byla po narození rozdělena. Rozhodnou se vyměnit si místa, aby se jejich rodiče mohli znovu setkat a dát se dohromady; každá z dívek trénuje tu druhou, aby byla jako ona.

Po čem muži touží 2 herci

 

Po čem muži touží 2 herci

 

V Londýně se Hallie šťastně seznámí s Elizabeth, rodinným sluhou Martinem a dědečkem z matčiny strany. Dozvídá se, že se Elizabeth a Nick seznámili na výletní plavbě a zamilovali se do sebe. Mezitím se Annie v Kalifornii seznámí s Nickem a jejich rodinnou chůvou Chessy. Ke svému zděšení se dozví, že se Nick zamiloval do zlatokopky Meredith Blakeové, která se zajímá pouze o Nickovo bohatství. Annie zavolá Hallie a snaží se ji přesvědčit, aby přivezla jejich matku do Kalifornie a pokusila se Nicka a Meredith rozdělit, ale Hallie odmítá.

 

Po čem muži touží 2 online zdarma

 

Chessy si mezitím všimne, že se „Hallie“ hodně změnila; Annie jí prozradí její totožnost, ale Chessy to tají. Nick oznámí Annie, že si bere Meredith, což Annie velmi znepokojí. Annie zavolá Hallie, aby ji informovala o nadcházející svatbě Nicka a Meredith. Hallie je však obležena a dědeček ji donutí, aby matce řekla, že je skutečně Hallie, a ne Annie. Elizabeth a Hallie se vzájemně dohodnou, že musí odcestovat do Kalifornie, aby se domluvily na společné péči o dvojčata mezi oběma rodiči. Mimons 2 villain přichází online cz dabing.

 

Komedie en

 

Annie i Hallie zařídí, aby se Martin a Chessy setkali s Nickem a Elizabeth v hotelu Stafford v Kalifornii, i když o tom ví jen Elizabeth. Elizabeth a Nick se znovu setkávají a Nick si s potěšením uvědomí, že má Annie u sebe už od tábora. Elizabeth se také setkává s Meredith a dozvídá se, že se s Nickem budou brát. Annie a Hallie se snaží zopakovat noc, kdy se jejich rodiče seznámili, a uspořádají večeři na jachtě. Nick a Elizabeth se dohodnou, že Hallie pojede na Vánoce do Londýna a Annie stráví Velikonoce v Kalifornii. Oba se však rozhodnou, že svůj vztah neobnoví, a Elizabeth plánuje následující den odletět s Annie do Londýna. Obě dvojčata však odmítají prozradit, které z nich je které, dokud se všichni čtyři nevydají na společný tábor. Elizabeth trvá na tom, aby místo ní jela Meredith, protože chce, aby se dívky poznaly, než si vezme Nicka.

 

Film 2022

 

Film 2022

 

Dívky si z Meredith vystřelí, mimo jiné jí na hlavu nasadí ještěrku a naplní ji vodou s cukrem proti hmyzu. Když dívky položí její matraci na jezero, Meredith se rozzuří a přísahá, že je pošle do Švýcarska, a požaduje, aby si Nick vybral mezi ní a jimi. Nick nakonec prohlédne Meredithinu pravou povahu a vybere si dívky, kvůli čemuž Meredith zruší zasnoubení. Doma se Nickovi uleví, že se zbavil Meredith. Ukáže Alžbětě svou sbírku vín, ve které je i víno, které pili na svatbě. Oba si uvědomí, že se stále milují, ale rozhodnou se jít každý svou cestou s dvojčetem, které mají v péči. Účesy pro řídké vlasy.

 

Nový

 

Elizabeth a Annie přijíždějí zpět do Londýna. Jsou ohromeni, když najdou Nicka a Hallie, kteří přiletěli do Londýna Concordem. Nick si vyčítá, že za Elizabeth poprvé nešel. Po čem muži touží 2. Nakonec se oba políbí, čímž dají najevo, že hodlají obnovit manželství. V závěrečných titulcích se objeví fotografie z jejich svatby, která se rovněž konala na QE2, kde Hallie a Annie šly za družičky a Chessy a Martin se zasnoubili.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button