Filmy a volný časONLINE FILMY

Elvis online 2022

Elvis online cz dabing je výpravné životopisné hudební drama režiséra Baze Luhrmanna podle scénáře, který napsali Luhrmann, Sam Bromell, Craig Pearce a Jeremy Doner a který namluvili Luhrmann a Doner. Ve filmu hrají Austin Butler, Tom Hanks, Helen Thomson, Richard Roxburgh, Olivia DeJonge, Luke Bracey, Natasha Bassett, David Wenham, Kelvin Harrison Jr, Xavier Samuel a Kodi Smit-McPhee. Film bude věnován památce zakladatele společnosti The Ladd Company Alana Ladda mladšího, který zemřel 2. Březen 2022.

 

 

Obsah článku:

Elvis online

 

Elvis online

 

Elvis online je kronikou života a kariéry zpěváka a herce Elvise Presleyho, od jeho dětských začátků až po jeho vzestup k rock and rollu a filmové slávě, stejně jako jeho složitý vztah s manažerem, plukovníkem Tomem Parkerem.
Kokosový olej , zbraň proti vypadávání vlasů.

 

Drama 2022

 

Drama 2022

 

V době, kdy legendy hudebního průmyslu jako Freddie Mercury. Elton John, Eazy-E, Aretha Franklin, Ray Charles a Johnny Cash. S příběhy jejich ikonických kariér za sebou to byla jen otázka času. Kdy se samotný král rokenrolu Elvis Presley dočká vlastního životopisného filmu na velkém plátně. Přestože veterán v oboru John Carpenter natočil v roce 1979 televizní životopisný film. Film s Kurtem Russellem v hlavní roli této ikony.

 

Dobře zavedený mainstreamový životopisný film byl nevyhnutelný. Kdo jiný by se měl ujmout Presleyho příběhu než Baz Luhrmann, hyperstylizovaný režisér filmů Moulin Rouge!, Romeo + Julie a Velký Gatsby. Od Luhrmannova posledního velkofilmu, v němž zpracoval klasiku F. Scotta Fitzgeralda, uplynulo devět let, a přestože od té doby už něco natočil, včetně krátkého seriálu The Get Down z produkce Netflixu, který se odehrává v 70. letech, bylo to v roce 2017. Nejkrásnější žena světa – 20 nejkrásnějších žen světa 2022.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button