Filmy a volný časONLINE FILMY

Voyagers Space Mission online cz dabing

Vesmírná mise Voyagerů online cz dabing  je americký sci-fi film z roku 2021. Který napsal a režíroval Neil Burger. Ve filmu si zahráli Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead, Colin Farrell, Chanté Adams, Isaac Hempstead Wright, Viveik Kalra, Archie Renaux, Archie Madekwe a Quintessa Swindell. Sledujeme skupinu dospívajících astronautů, kteří jsou v roce 2063 vysláni na vícegenerační misi s cílem kolonizovat obyvatelnou exoplanetu. Uprostřed rychle se měnícího klimatu a snižující se obyvatelnosti Země. Které po objevení propadají paranoie a sociálním konfliktům. Film byl uveden do kin 9. duben 2021 od Lionsgate. Kritici ji hodnotili smíšeně a několik recenzentů uvedlo. Film Voyagers je v podstatě futuristickou verzí Pána much a při produkčním rozpočtu 29 milionů dolarů vydělal pouze 4,2 milionu dolarů, což z něj činí kasovní propadák. kancelářská bomba.

 

Voyagers Space Mission online cz dabing

 

Voyagers Space Mission online cz dabing

 

V roce 2063 našeho letopočtu objevili vědci a astronomové novou exoplanetu podobnou Zemi. Jejich kolonizace by pravděpodobně zajistila další existenci lidstva. která je ohrožena rychlou změnou klimatu a pokračujícím úbytkem biologické rozmanitosti. Obyvatelnost a zásobování čistou pitnou vodou. Voyagers Space Mission online cz dabing.  Posádka mezihvězdné generační vesmírné lodi Humanitas má během své 86 let trvající cesty počít děti.

 

Aby se jejich vnuci úspěšně dostali na exoplanetu a zachránili lidstvo před možným vyhynutím. Za tímto účelem je z genomů mimořádně inteligentních lidí vyšlechtěno 30 uměle počatých dětí. Že by jinak byli příliš nostalgičtí po Zemi a ohrožovali morálku mise. Vědec Richard Alling je vychovává a školí pro jejich další život a role na palubě vesmírné lodi. Který se rozhodne doprovázet děti při letu na exoplanetu, aby je ochránil před nebezpečím cesty a nakonec z nich vytvořil budoucí vůdce exoplanetární kolonie.

 

Vesmírná mise Voyagerů online film

 

Vesmírná mise Voyagerů online film

 

Deset let po zahájení programu Humanitas vyrostlo 30 dětí v teenagery. Všichni astronauti mají na palubě speciální úkoly, na které osobně dohlíží Richard, a tyto úkoly jsou prováděny zvláštním, až robotickým způsobem. Jednoho dne botanik Christopher Rebbs náhodou zjistí, že záhadný modrý nápoj, který musí všichni pít po jídle místo obyčejné vody, obsahuje neznámou chemickou látku. Christopher se nabourá do palubního počítače v hale, aby zjistil více informací o nápoji, a zjistí, že dotyčná chemikálie je neurotoxin. Který je navržen tak, aby potlačil jejich osobnost a „iracionální“ emoce v zájmu stability. Christopher a jeho nejlepší kamarád Zachary se po tomto zjištění rozhodnou přestat tuto chemikálii pít. Poprvé v životě začínají prožívat lidské emoce a rozvíjí se jejich jedinečná osobnost.

Vytvořte si profesionální eshop prostřednictvím Webareal [Recenzia]. 

 

Voyagers Space Mission online cz dabing nebo titulky

 

Voyagers Space Mission online cz dabing nebo titulky 2021

 

Během běžného rozhovoru s Richardem mu Chris řekne. Že v plánech objevil neidentifikovanou komoru.  Požaduje, abyste věděli, k čemu slouží a co konkrétně obsahuje. Hairy online cz dabing nebo titulky.

 

Herci ve filmu

 

Pokračuje v kontaktu s řídícím střediskem mise na Zemi a informuje je, že děti k němu neustále ztrácejí důvěru a dožadují se informací o svém původu a poslání a že jim chce o všem říct pravdu. Požaduje, abyste věděli, k čemu slouží a co konkrétně obsahuje.   Kvůli velké vzdálenosti mezi Zemí a sondou však bude odpověď ze Země trvat déle než dva měsíce. To znamená, že Humanitas je v době časového limitu vzdálen od Země více než 36 světelných dní, tedy desetinu světelného roku.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button