Filmy a volný časONLINE FILMY

Arson online cz dabing 2022

Arson online cz dabing 2022 je americký sci-fi horor.  Podle stejnojmenného románu Stephena Kinga natočil Keith Thomas. Jedná se o reboot stejnojmenné filmové adaptace z roku 1984.  V hlavních rolích se představí Zac Efron, Ryan Kiera Armstrong, Sydney Lemmon, Kurtwood Smith, John Beasley, Michael Greyeyes a Gloria Reuben. Film produkují Jason Blum a Akiva Goldsman pod hlavičkou Blumhouse Productions. Weed Road Pictures, resp. spolu s BoulderLight Pictures a Angry Adam Pictures.

 

Arson online cz dabing 2022

 

Arson online cz dabing 2022

 

Žhářství online cz dabing 2022. Vydání filmu Firestarter je ve Spojených státech naplánováno na 13. Květen 2022, Universal Pictures současně v kinech a na Peacock.

 

Horror 2022 online cz

 

Horror 2022 online cz

 

27. dubna 2017 oznámily společnosti Universal Pictures a Blumhouse Productions restart filmu Firestarter (1984). Režie a produkce se ujme Akiva Goldsman spolu s Jasonem Blumem. Na adrese Dne 28. června 2018 nahradil Goldsmana ve funkci ředitele Fatih Akin. Scénář měl napsat Scott Teem. 16. V prosinci 2019 Akina ve funkci ředitele nahradil Keith Thomas. Horor

 

Filmový žhář 

 

Filmový žhář

 

V září 2020 byl do hlavní role filmu obsazen Zac Efron. V únoru 2021 se k hercům připojil Michael Greyeyes. V červnu 2021 byl do hlavní role Charlieho McGeeho obsazen Ryan Kiera Armstrong, v blíže nespecifikované roli se připojila Gloria Reuben, i když se pravděpodobně jedná o postavu, která má nahradit kapitána Jamese Hollistera, vedoucího obchodu a Rainbirdovu (v podání Greyeyese) pravou ruku, a v roli Charlieho matky se objevila Sydney Lemmon. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

 

Arson online cz dabing 2022

 

Žhářství online cz dabing 2022 horor

 

Hlavní natáčení začalo 25. Květen 2021 v Torontu a Hamiltonu v Ontariu a skončil na 16. místě. Červenec.

 

Dívka Charlie (Ryan Kiera Armstrong) má pyrokinetické schopnosti. To jí umožňuje zakládat požáry pouze silou svých myšlenek. Spolu se svým otcem Andym (Zac Efron) a matkou Vicky (Sydney Lemmon) je po většinu svého života na útěku před vládní organizací Společnost. Když se dozví o Charlieho schopnostech, je dítě využito k děsivým laboratorním pokusům a výrobě zbraní. Zejména bezohledný agent Rainbird (Michael Greyeyes) je trojici v patách. Čím delší a nebezpečnější je nemilosrdný útěk, tím těžší je pro Charlieho udržet své schopnosti pod kontrolou. Brzy se stává trvalým nebezpečím pro svou rodinu, která vidí, jak vše kolem ní během několika vteřin shoří. Jak kakat, když nemůžete – 12 tipů pro domácí použití.

 

Film je natočen podle románu Stephena Kinga „Ohnivé dítě“, který byl zfilmován již v 80. letech. letech minulého století pod názvem „Ohnivý ďábel“.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button