Filmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

Nejlepší televizní seriály : 11 nejlepších seriálů na světě

Nejlepší televizní seriály : 11 nejlepších seriálů na světě . Tyto seriály by měl sledovat každý milovník seriálů. Zde jsou nejlepší komediální , detektivní , kriminální a bojové seriály na světě :

Nejlepší série na světě

 

1. Narcos

 

Doporučené série Narcos

 

Na konci 70. let. Ve 20. letech 20. století se nechvalně proslulý zločinec Pablo Escobar poprvé zapojil do nelegální výroby kokainu. V červenci 1992 se mu podařilo uprchnout z věznice La Catedral, kterou kolumbijská vláda nechala postavit podle Escobarových požadavků výměnou za to, že se vzdá úřadům a „odsedí si“ maximální trest pěti let vězení. Mezitím se Pablo Escobar stal legendárním drogovým baronem a narkoteroristou. Drsný kriminální seriál Narcos je inspirován skutečností a odehrává se v krutém a nelítostném světě kolumbijských drogových gangů. Jeho hlavní postavou je Steve Murphy (Boyd Holbrook). Agent DEA, amerického protidrogového úřadu, má za úkol dopadnout Escobara (Wagner Moura) a zničit jeho medellínský kartel. Murphymu pomáhá agent Javier Peña (Pedro Pascal), ale když oba dorazí do Kolumbie, zjistí, že Escobar má mnohem vážnější problémy než nějaké DEA.

2. Breaking Bad

 

Breaking Bad Doporučené série

V kompletní druhé sérii seriálu Perníkový táta přerůstá Waltovi (dvojnásobný držitel ceny Emmy® Bryan Cranston) a Jessemu (Aaron Paul) přes hlavu. Jejich obchod dosáhne nových rozměrů a oba si vyzkoušejí, co všechno obnáší obchod s drogami. Slavný modrý amfetamin jim přinesl bohatství, ale Walt má stále větší potíže skrývat pravdu před svou ženou Skyler (Anna Gunn), synem Walterem juniorem (RJ Mitte) a švagrem Hankem (Dean Norris), agentem protidrogového oddělení. Snaží se ze všech sil udržet svůj život pod kontrolou, ale musí se potýkat s brutálními drogovými dealery, stále vzdálenější manželkou a synem, blížícím se narozením dcery a obchodním partnerem závislým na drogách – a to vše při boji s rakovinou plic v terminálním stádiu. Za kamerou seriálu Perníkový táta: Kompletní druhá sezóna stál Michael Slovis, střih měla na starosti držitelka ceny Emmy® Lynne Willingham, A.C.E. Výkonnými producenty byli Vince Gilligan a Mark Johnson.

Nejlepší série na světě

Podívejte se také na :

Bojové filmy – 10 nejlepších bojových filmů na světě

 

3. Upíří deníky

 

Upíří deníky Nejlepší seriály

Byl by to klasický upírský příběh, v němž by se prastarý upír Stefan přestěhoval do malého městečka Mystic Falls kdesi v amerických lesích a zamiloval se do krásné mladé dívky Eleny. Děj se však komplikuje, lidé umírají a na scéně se objevuje upírův zlý bratr Damon. Staré spory se probudí, když se i on zamiluje do stejné dívky.

4. Originály

 

Originály Doporučené série

V tomto spin-offu Upířích deníků se Mikaelsonovi přestěhují do New Orleans a spojí se s místními čarodějkami, aby znovu ovládli město.

5. Taskmaster

 

Úkolář Nejlepší série

Přinášíme vám neobvyklou a zábavnou soutěž. Role úkolovníka připadla Gregu Daviesovi, který pro své kolegy komiky připravuje řadu nečekaných úkolů. Alex Horne mu pomáhá. Společně se pokusí přimět nadějné soutěžící, aby dali průchod své tvůrčí soutěživosti. Ať už se snaží co nejlépe ztvárnit jízdu na koni, plní misky na vajíčka slzami nebo se snaží pozdravit 55letého muže plácnutím do dlaně, jedno je jisté: komici mezi sebou soutěží s obrovským nasazením.Nejlepší televizní seriál .

6. Teorie velkého třesku

 

Teorie velkého třesku Nejlepší seriály

Dva fyzikové, Leonard a Sheldon, rozumí všemu od nepřekonatelné gravitace černých děr až po složitou strukturu atomů. Když však tyto atomy vezmete a vytvoříte z nich ženu, oba vědci jsou v koncích. Když se do sousedního bytu nastěhuje Penny, žena se všemi správnými atomy na správných místech, soukromý vesmír Leonarda a Sheldona se začne rozšiřovat do netušených rozměrů.

7. Vikingové

 

Vikingové Nejlepší seriály

Nový historický seriál Vikingové od Michaela Hirsta, tvůrce seriálů Tudorovci (2007-2010) a Kamelot (2011), sleduje dobrodružství Ragnara Lothbroka (Travis Fimmel), který byl největším hrdinou své doby. Představují vyprávění severských ság o Ragnarovi, jeho vikinských společnících a rodině a ukazují jeho vzestup na krále všech vikinských kmenů. Ragnar je nejen neohrožený bojovník, ale také zosobňuje severskou tradici oddanosti bohům. Podle legendy není Ragnar nikdo jiný než přímý potomek Ódina, vládce všech bohů a boha války a válečníků.

8. Mentalista

 

Mentalista

Patrick Jane, kterého hraje charismatický Simon Baker, pracuje jako nezávislý konzultant pro CBI (Kalifornský úřad pro vyšetřování). Jeho talent spočívá v přesném pozorování. Díky drobným úrazům na místech činu a způsobu, jakým lidé vypovídají, je Patrick schopen vyvodit velmi přesné závěry. Proto pracuje pro policii a pomáhá řešit vraždy. Hlavní dějová linie se však točí kolem sériového vraha zvaného „Red John“, kterého se Patrick již několik let neúspěšně snaží dopadnout. Jak seriál naznačí, vyšetřování případu Red Johna se pro něj stalo osobní záležitostí…

9. American Horror Story

 

  American Horror Story

Seriál American Horror Story je, jak už název napovídá, hororový seriál. Ale American Horror Story není jen tak ledajaký seriál. Zvláštní je, že v každé sérii hrají stejní herci, ale příběh je úplně jiný. Seriál nás zavede do strašidelného domu, psychiatrické léčebny, sabatu čarodějnic v New Orleans, panoptika, tajemného hotelu a Ameriky pod vládou Donalda Trumpa. Těšte se na něj. Budete se bát!

10. Hannibal

 

Hannibal

Nový třináctidílný seriál HANNIBAL se zrodil z tvůrčího umu Bryana Fullera (např. Hrdinové) a vytříbené režie Davida Sladea (např. Stmívání: Zatmění). Zkušení filmaři přišli s překvapivým doplněním dosud známé historie šíleného Hannibala. Nejnovější stylizovaný thriller společnosti AXN vypráví mistrovský příběh o manipulaci a Lecter se v něm ocitá přímo v sídle mocné FBI.

 

Jeho úkol je jasný: uznávaný psychiatr Dr. Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen) má pomáhat mimořádně nadanému detektivovi Willovi Grahamovi (Hugh Dancy), muži, který je obdařen schopností vcítit se do zvrácené mysli těch nejhorších masových vrahů. Pro ty z vás, kteří znají příběh vysoce inteligentního kanibalského vraha Hannibala, bude tato podívaná fascinujícím výletem do neznáma.

HANNIBAL v hlavní roli Willa Grahama, brilantního a empatického psychologa FBI, který dokáže intuitivně rekonstruovat zvrácené myšlenky a metody sériových vrahů, hraje Hugh Dancy (The Big C, King Arthur, Black Hawk Down). Tato schopnost je však fyzicky a zejména psychicky vyčerpávající. Jeho šéf a nadřízený Jack Crawford (Laurence Fishburne H. III – Matrix, seriál CSI) však zoufale potřebuje Willovu zvláštní schopnost vidět do mysli zločinců. Proto se rozhodne pro netradiční krok a najme si uznávaného psychiatra jako svého detektiva, aby se postaral o Willovo podlomené duševní zdraví.

Doktor Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen – Casino Royale, Lov, Královská aféra) ví o duševních pochodech zločinců, ale jeho svěřenec to samozřejmě netuší. V této nebezpečné hře na kočku a myš, odehrávající se mezi světem dobra a zla, uvidíme, jak dopadne tato nesourodá dvojice geniálního policisty a geniálního zločince.Už předem můžeme říct, že tito dva výjimeční muži mají společného víc, než se na první pohled zdá.

11. Píseň ledu a ohně

 

  Píseň ledu a ohně

 

Kontinent, kde léta trvají desítky let a zimy se mohou protáhnout na celý lidský život, začínají sužovat nepokoje. Všech sedm království Západozemí – pletoucí se jih, divoká východní krajina a ledový sever ohraničený starobylou Zdí, která chrání království před vpádem temnoty – je sevřeno bojem na život a na smrt mezi dvěma mocnými rody o vládu nad celou říší.

Zemí otřásá zrada, chtíč, intriky a nadpřirozené síly. Krvavý boj o Železný trůn, pozici nejvyššího vládce Sedmi království, bude mít nepředvídatelné a dalekosáhlé důsledky… Vyprávěcí seriál HBO Hra o trůny, natočený podle bestsellerové fantasy ságy Píseň ohně a ledu George R. R. Martin, kronika soupeření o moc mezi králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři a šlechtici.

Nejlepší seriál, který musíte vidět

 

Na začátku král Robert Baratheon, jehož manželka Cersei pochází z bohatého a bezohledného rodu Lannisterů, požádá lorda Eddarda Starka, aby přijel na jih a pomohl mu spravovat království poté, co jeho poručík záhadně zemřel. Zároveň je trůn ohrožován z východu dospívající princeznou Daenerys a jejím bratrem Viserysem, jehož rod Targaryenů vládl Západozemí mnoho let, než byl krvavě sesazen. A proslýchá se, že na hranici, severně od Zdi, se dějí podivné věci: Jon Sníh, Nedův nemanželský syn, se chystá připojit k bratrstvu, které přísahalo chránit království.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button