Filmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

Filmy o ninjích :10 nejlepších filmů o ninjích

Filmy o ninjích :10 nejlepších filmů o ninjích. Ninjové jsou historičtí válečníci z Japonska, nájemní vrazi. Podívejte se na nejlepší filmy o ninjích. Nové filmy o ninjovi. Filmy o ninjovi .

 

 

10. Azumi (2003)

 

Azumi

Ve válkou zmítaném Japonsku se vládce Tokugawa zoufale snaží nastolit mír mezi svým lidem, a proto nařídí zavraždit nepřátelské bojovníky, kteří by mohli válkou ohrozit mír a dostat se k moci. Krásná mladá žena, která byla od útlého věku vychovávána s dalšími devíti sirotky, se stane vražedkyní. Jmenuje se AZUMI, nekompromisní zabiják. A výprava za smrtí začíná…

 

9. Lady Ninja (2009)

 

Lady Ninja

Yiyi je mistryní bojových umění a na doporučení kamarádky z dětství získá práci osobní strážkyně paní He. Během jedné z jeho pracovních pochůzek je unesen manželský pár. Yiyi se vydává hledat jejich únosce…

 

8. Útok ninjů (2008) Ninja Films 

 

Útok ninjů

Na hustě zalesněném soukromém pozemku v Malibu Hills, který se tyčí nad klidným oceánem, se milionář Kenji Takoe a jeho dcera Miko připravují na příjezd Takeovy manželky Kumiko. Klid rychle vystřídá panika. Taka je přepaden maskovanými nindža zabijáky. V mžiku je mrtvý i jeho osobní strážce. Dům je obsazen, Takeo je zavražděn a Miko čeká na smrt. Na krvavou scénu přichází detektiv Jack Barrett v doprovodu Mika, jediného přeživšího svědka, který opakuje vždy jen jedno slovo. V jejím rodném jazyce to znamená černá smrt…

 

7. Shinobi (2005) Ninja filmů 

 

Shinobi

Příběh filmu nás zavede do souboje dvou znepřátelených vesnic, jejichž obyvatelé oplývají superschopnostmi. Po dlouhém období bojů nastává období míru, které je však po nějaké době narušeno příkazem Hatoriho Hanza, aby pět vybraných zástupců z každé vesnice bojovalo za čest vesnice. Ninja filmy .Na pozadí těchto událostí se stále odehrává milostný příběh dívky a muže z konkurenčních vesnic. Příběh začíná poté, co zástupci obou vesnic vstoupí do lesa. Do paláce totiž může za císařem přijít jen jeden.

 

6. Ninja Academy (1989)

 

Ninja Academy

V Kalifornii spolu soupeří dvě nindža školy, Chibova škola v lese a škola Chibova bývalého studenta Addelmana v Beverly Hills. Do Čibovy školy přicházejí noví žáci, mim, imitátor Jamese Bonda, nadšený militarista, rozpustilý bohatý student a dvě bimbas, aby zahájili svůj výcvik…

Nenáročná komedie amerického naturalizovaného řeckého režiséra, scenáristy a producenta Nica Mastorakise (BABY’S HOME, NULOVÍ CHLAPCI, NOCNÍ STRAŠIDLA V PŮLNOCI, NINJA ACADEMY, POSLEDNÍ EXPO), jehož filmy (u nás distribuované převážně společností ALVIM) úspěšně okupovaly naše videopůjčovny v době porevolučního videoboomu. Film byl zjevně inspirován seriálem POLICEJNÍ AKADEMIE a v 80. letech i filmem. let populárních ninja filmů a byl mnohými kritizován za stereotypní postavy, špatný střih, slabé vtipy, opakující se soundtrack a přílišnou závislost na sportovních montážích.

Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

5. Americký ninja (1985) Ninja filmů 

 

Americký nindža

Armádní konvoj odjíždí z americké vojenské základny na Filipínách. Za volantem jednoho z vozů sedí mlčenlivý nováček Joe Armstrong (Michael Dudikoff), který se k policii přidal, aby se po hádce vyhnul vězení. Konvoj je přepaden povstalci a pouze Joe, který vidí, jak jeden z útočníků zasáhl dceru velitele základny cestující s konvojem, se útočníkům postaví na odpor. Vzdávající se vojáci následují jeho příkladu a přemohou povstalce, ale brzy jsou pobiti skupinou ninjů vedenou zabijákem Černou hvězdou, který pracuje pro místního boháče Ortegu. Unikne pouze Joe, který ovládá bojová umění nindžů, a dívka, které následný útěk džunglí sblíží. Po návratu na základnu je však Joe podezřelý ze spolupráce s útočníky a Ortegovi se nelíbí, že pokračuje v pátrání po skutečných pachatelích, a rozhodne se ho zbavit.Ninja Films .

Jeden z dnes již klasických nindža filmů Menahema Golana a Yorama Globuse CANNON (např. NINJA PŘICHÁZÍ, NINJA’S REVENGE, NINJA’S DOMINION), který se dočkal dalších čtyř pokračování. CANNON v 80. letech. se dlouhá léta věnoval produkci levných béčkových filmů s Charlesem Bronsonem v hlavní roli (SMRTELNÉ PŘÁNÍ III, IV), Chuck Norris (MISSING IN ACTION II, III), Jean-Claude Van Damme (KRVAVÝ SPORT, KICKBOXER) nebo David Bradley, který Dudikoffa nahradil v dalších dílech AMERICKÉHO NINJI. Michael Dudikoff před kamerou ve své průlomové roli nové krve CANNONU po Sho Kosugim, veterán Sam Firstenberg za kamerou (NINJA’S HOMECOMING, NINJA’S SUPERIORITY, CYBORG COP, AMERICAN SAMURAI, DELTA FORCE III)

 

4. Pomsta ninjů ( 1983 )

 

Ninja Revenge ninja filmy

Po vyvraždění rodiny nindžů odjíždí Cho (Sho Kosugi) se synem a matkou do bezpečí ve Spojených státech, kde se starým přítelem úspěšně rozjíždí síť japonských uměleckých galerií. Cho však netuší, že galerie jsou jen zástěrkou pro obchod s drogami a že se on i jeho rodina brzy ocitnou uprostřed zuřivé drogové války. Volné pokračování úspěšného nindža filmu Menahema Golana NINJA PŘICHÁZÍ (1981), tentokrát v režii debutujícího akčního režiséra Sama Firstenberga. Stál také za kamerou třetího dílu NINJA’S SUPERIORITY (1984), po němž s velkým úspěchem uvedl druhý kultovní nindža seriál CANNON, AMERICAN NINJA (1985).

 

3. Ninja (2009) Ninja filmů 

 

Ninja

Smrtící přestřelky, stylová bojová umění a dechberoucí krvavé souboje! Toto je příběh muže ze Západu. Jmenuje se Casey, učí ninjutsu v Japonsku a s mečem to umí jako nikdo jiný. Jeho úkolem je vrátit se do New Yorku a ochránit legendární zbroj Yoroi bitsu, která patří poslednímu z ninjů Koga. Jeho učitel je však zabit svým bývalým žákem. Taková podlá zrada si zaslouží jediné – nemilosrdnou pomstu! Velkolepá podívaná plná detailních scén, zejména soubojů se samurajskými meči, může začít!

10 nejlepších a nejsmrtonosnějších nindža zbraní

2. Ninja Assassin (2009)

 

Ninja assassin

Ninja filmy . Tvůrci filmů Matrix a V jako Vendeta přinášejí do žánru bojových umění více krve (hodně krve!) ve filmu Ninja Assassin. Korejská popová hvězda Rain (Speed Racer) hraje hrdinského, smrtelně nebezpečného Raiza, který je od dětství vychováván po vzoru bájného klanu Ozunu. Nyní je však Raizo pronásledován svými bývalými druhy, protože se od nich a jejich autoritativního patriarchy (legenda bojových umění Sho Kosugi) odvrátil… a je na útěku s agentkou Europolu (Naomie Harrisová), která má důkaz, že klan prodává své vražedné služby různým vládám. Film je od začátku do konce přehlídkou akce – rychlé, brutální, plné zbraní (řetězy, meče, obušky, hvězdice) a úžasných fyzických výkonů. Nebojte se zbraně, ale ruky, která ji drží.

 

1. Ninja 2: Revenge (2013) Ninja Films 

 

Ninja 2 Revenge

Těhotná manželka mistra bojových umění Caseyho Bowmana byla zavražděna. Casey, zlomený svou ztrátou, pomalu ztrácí důvod žít a vpřed ho žene jen neuvěřitelně silná touha po pomstě. Bowman se domnívá, že vrahem jeho milované ženy je obávaný mafián Goro. Na pohřbu se setkává s bývalým studentem Nakabarou, který mu nabídne výcvik ve své škole bojových umění v Thajsku. Nejprve odmítá, ale pak se rozhodne tam jít. Během jednoho souboje s Nakabarovým studentem ztratí Casey nervy a začne útočit skutečnými údery. Nakabara ho nabádá, že se musí naučit ovládat své emoce. Aby byl Casey schopen vystopovat a porazit svého protivníka, musí své bojové schopnosti posunout na novou úroveň.Ninja Movies .

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button