Filmy a volný časONLINE FILMY

Sing 2 online cz dabing nebo titulky film 2021

Zpívej 2 online cz dabing nebo titulky film 2021  je americká počítačem animovaná hudební komedie z roku 2021, kterou produkovala společnost Illumination a distribuovala společnost Universal Pictures. Pokračování filmu Zpívej z roku 2016 napsal a režíroval Garth Jennings a hrají v něm Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson, Nick Kroll, Taron Egerton, Tori Kelly, Nick Offerman a Jennings, kteří si zopakovali své role z prvního filmu. V pokračování se objeví také nové postavy, které namluvili Bobby Cannavale, Halsey, Pharrell Williams, Letitia Wright, Eric André, Chelsea Peretti a Bono.

 

Sing 2 online cz dabing nebo titulky film 2021

 

Sing 2 online cz dabing nebo titulky film 2021

 

Film měl premiéru na festivalu AFI Fest 14. listopadu 2021 a do amerických kin ho uvede společnost Universal Pictures 22. listopadu. Prosinec 2021.
Zpívat 2 online cz dabing
nebo titulky k filmu 2021.

Po událostech z prvního filmu se Buster Moon a jeho noví herci chystají na svůj debut v divadle Crystal Tower v okouzlujícím Redshore City. Protože však nemá žádné konexe, musí se se svými zpěváky vplížit do kanceláří společnosti Crystal Entertainment, kterou vede bezohledný magnát Jimmy Crystal, jemuž parta předhodí absurdní nápad obsadit do své show levicovou rockovou legendu Claye Callowaye. Buster se musí vydat na výpravu, aby našel Claye, který je nyní samotář, a přesvědčil ho, aby se vrátil na jeviště.

 

Zpívej 2 online pohádky

 

Zpívej 2 online pohádky

Matthew McConaughey jako Buster Moon, optimistický koala, který vlastní divadlo Moon Theatre. Zpívejte 2 online pohádky. Reese Witherspoon v roli Rosity, prasnice, která se vzdala svých mladistvých hudebních snů a stala se oddanou ženou v domácnosti a matkou 25 selat.

Scarlett Johansson jako Ash, dospívající dikobrazí punk-rockerka, která se účastní alternativně-rockového hudebního duetu se svým největším fanouškem Clayem Callowayem. Taron Egerton jako Johnny, dospívající gorila a bývalý trestanec, který chce zpívat.

 

Pohádkový zpěv 2 

 

Pohádkový zpěv

 

Tori Kelly jako Meena, dospívající slonice s vynikajícím hlasem, která již dříve překonala silnou trému. Nick Kroll jako Gunter, vášnivý tanečník, který je v seriálu Rositiným partnerem. Pohádkový zpěv 2. Bobby Cannavale jako Jimmy Crystal, vlk a mediální magnát, který vede společnost Crystal Entertainment. Halsey jako Porsha Crystal, vlčí a rozmazlená dcera Jimmyho Crystala. Účesy pro řídké vlasy.

 

Zpívat 2 online 

 

Zpívej 2 online cz dabing g 

Pharrell Williams jako Alfonso, slon, který vlastní zmrzlinářský vůz a je Meeniným milencem.
Nick Offerman jako Norman, prase a Rositin workoholický manžel. Zpívej 2 online dabing. Letitia Wright jako Nooshy, pouliční tanečnice Lynx, která pomáhá Johnnymu získat zpět sebedůvěru, zatímco se učí jeho choreografii. Eric André jako Darius, namyšlený jak, který je v inscenaci obsazen do romantického duetu proti Meeně. Vánoční filmy – 10 nejkrásnějších vánočních filmů.

 

Zpívej 2 film 2021

 

Chelsea Peretti jako Suki, povýšená psí asistentka Jimmyho Crystala a hledačka talentů. Zpívej 2 film 2021. Bono jako Clay Calloway, stárnoucí lev, který byl kdysi legendou rockové scény. Garth Jennings jako slečna Crawlyová, postarší leguán se skleněnýma očima, která je Busterovou administrativní asistentkou.

 

Zpívej 2 nejlepší animovaná pohádka

 

Zpívej 2 nejlepší animovaná pohádka

 

V prosinci 2020 se ke skládání hudby vrátil Joby Talbot.Původní píseň k filmu „Your Song Saved My Life“ nazpívala skupina U2. Zpívej 2 nejlepší animovaná pohádka. Píseň byla vydána 3. Listopad 2021. Dále zazní písně od Kiany Ledé, BTS, Sam i, Billie Eilish, Eltona Johna a dalších. Soundtrack k filmu vyjde 17. září. Prosinec 2021.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button