Filmy a volný časONLINE FILMY

Gold online cz dabing nebo titulky 2022

Gold online cz dabing nebo titulky 2022 je australský survival thriller z roku 2022, který režíroval Anthony Hayes. Hrají v něm Zac Efron, Susie Porter a Hayes. Film byl uveden do kin 13. Leden 2022. Online bude k dispozici 26. Leden.

 

Gold online cz dabing nebo titulky 2022

 

Gold online cz dabing nebo titulky 2022

 

V listopadu 2020 bylo oznámeno, že Zac Efron podepsal smlouvu na hlavní roli ve filmu, který na AFM prodávala společnost Altitude Entertainment a CAA se starala o domácí teritorium v USA. Zlatý online cz dabing. Film měl režírovat Anthony Hayes, který si v něm také zahraje, podle scénáře, který napsal společně s Polly Smythovou. Producenty byli John Schwarz, Michael Schwarz a Anthony Hayes.

 

Film Gold 2022

 

Film Gold 2022

 

Později bylo oznámeno, že se k hereckému obsazení filmu připojila Susie Porter, přičemž film se bude hrát v Austrálii jako Stan Original s podporou společnosti Stan poté, co jej společnost Madman Entertainment distribuovala do australských kin.Hlavní natáčení začalo v listopadu 2020.

V červnu 2021 získala distribuční práva na film v USA společnost Screen Media Films, která se zúčastnila výběrového řízení. V červnu 2021 společnost Altitude Films oznámila, že film prodala do všech světových teritorií kromě dvou. Kde hledat zlato na Slovensku? – rady, tipy, zkušenosti.

 

Online dabing

 

Online dabing

V Austrálii film během premiérového víkendu vydělal v deseti kinech 2 741 dolarů. Na webu Rotten Tomatoes, který shromažďuje recenze, je 100 % ze 4 recenzí pozitivních.

 

Na pozadí rozlehlé, jedinečné a nelítostné krajiny se odehrává strhující thriller o chamtivosti a o tom, kam až jsou lidé schopni zajít, aby si zajistili své bohatství. Zlatý online cz dabing.  Když dva tuláci na cestě pouští narazí na největší nalezený zlatý nuget, zmocní se jich sny o velkém bohatství a chamtivosti. Sestaví plán, jak ochránit a vykopat svou kořist, a jeden z nich odejde, aby zajistil potřebné vybavení. Druhý muž zůstává a musí snášet drsné pouštní podnebí, dravé vlky a vetřelce, a přitom bojovat s plíživými pochybnostmi, že byl ponechán svému osudu.

 

Pohled do zákulisí zlatého štábu a produkčního týmu. Režisér filmu Anthony Hayes naposledy režíroval film Stingray. Scénárista filmu Anthony Hayes nedávno napsal scénář k filmu Stingray.

 

2022 filmy zdarma

 

První snímek z nového filmu Zaca Efrona je tady! Čtyřiatřicetiletý herec si zahraje ve filmu Gold společnosti Screen Media a do vybraných kin se dostane v březnu. Film Gold režiséra Anthonyho Hayese je o chamtivosti a o tom, kam až jsou lidé schopni zajít, aby si zajistili své bohatství. Pivo na vlasy: jak pomocí piva docílit zdravých, hebkých a lesklých vlasů

 

Zde je celé shrnutí: „Když dva muži cestující odlehlou pouští narazí na největší zlatý nuget. Musí vymyslet plán, jak zlato ochránit a získat zpět. Jeden odchází, aby zajistil vybavení, zatímco druhý zůstává, aby chránil objev… za každou cenu.“

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button