Filmy a volný časONLINE FILMY

Mainstream online cz dabing nebo titulky 2021

Mainstream online cz dabing nebo titulky 2021 je americký komediální dramatický film z roku 2021, který natočila Gia Coppola podle scénáře Coppoly a Toma Stuarta. Ve filmu hrají Andrew Garfield, Maya Hawke, Nat Wolff, Johnny Knoxville a Jason Schwartzman.

 

Mainstream online cz dabing nebo titulky 2021

 

Mainstream online cz dabing nebo titulky 2021

 

Světová premiéra se uskutečnila na filmovém festivalu v Benátkách dne 5. Září 2020. V kinech se objeví 7. května 2021, uvedla společnost IFC Films.

Frankie (Maya Hawkeová) je mladá, bezcílná žena žijící v západním Hollywoodu. Přestože opustila školu, aby se mohla věnovat svému snu stát se umělkyní. Mainstream online cz dabing nebo titulky 2021. Pracuje jako nevděčná barmanka se svým přítelem Jakem (Nat Wolff) a nemá jasnou představu o svých cílech, kromě snahy vytvořit kanál na YouTube. Jednoho dne potká Linka (Andrew Garfield), výstředního mladíka, který pracuje jako maskot v kostýmu v nákupním centru. Při natáčení sousedství Frankie nahraje Linkův bláznivý, ale vášnivý monolog, který se rychle stane jejím nejpopulárnějším videem. Frankie se později náhodou setká s Linkem a spřátelí se s ním. Často maniakální Link tvrdí, že jeho rodiče jsou mrtví a že je rozhodně proti establishmentu a sociálním médiím.

Mainstreamový film online 

 

Mainstreamový film online

 

Poté, co Link zachrání Frankie před ponižujícím pódiovým vystoupením v její práci, dá Frankie výpověď, aby s ním mohla tvořit umění. Mainstreamový film online. Požádá Jakea o pomoc. Společně vytvoří kanál s názvem „No One Special“, na kterém Link vystupuje jako satira na stereotypní hlásnou troubu. Zneužívající a narcistický influencer na sociálních sítích. Program se stane obrovským hitem a kanál se nakonec vyvine do formátu herní show.

 

Moderuje Link. Na nočním večírku na hřbitově je Jake svědkem Linkovy hádky s někým, kdo tvrdí, že je jeho bratr, ale Frankie o tom nemluví, protože s Linkem navázala milostný vztah. Frankie Linkovi prozradí, že její otec zemřel při autonehodě, kterou si vyčítá.

 

Mainstream online cz 2021

 

Mainstream online cz 2021

 

Vztahy mezi trojicí se začnou zhoršovat, když se pořad stane slavnějším a propagovanějším na YouTube a je kritizován jako prodejný. Link se začíná stávat svým vlastním egoistickým já. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

 

Napětí vyvrcholí, když Link v pořadu poníží mladou ženu Isabelle. Mainstream online cz 2021. Prozradí jí, že si chce upravit znaménko na tváři ze selfie; ona pod jeho nátlakem souhlasí. Zveřejní své neupravené fotografie, aby získala cenu v herní show, ale rozpláče se, za což je agresivně pokárána. Jake je naštvaný, co se stalo s pořadem, a odchází. Když ho však moderátor obviní z pokrytectví a konfrontuje ho s nesestříhanými záběry, na nichž Link ponižuje Isabelle. Link oponuje ostatním účastníkům a tvrdí, že se ho Isabelle pokusila svést.  Je vyhozen za předstírání defekace na jevišti.

 

Filmový mainstream 

 

Filmový mainstream 

 

Zklamaný Frankie navštíví Jakea na jejich starém pracovišti a snaží se ho přivést zpět do party, ale Jake to odmítne a prozradí. Mainstreamový film. Protože byl kdysi v ústavu za vypálení školy. Když se Jake přizná, že sám Frankie miluje, odejde a v omámení se vrátí domů. Největší dravec na světě Top 9 dravců na světě. Přichází Link a oznamuje, že ho YouTube pozval k živému vysílání a že to chce dělat s ní, a ona souhlasí. 

 

Cz dabing

 

cz dabing

 

Při přípravě živého vysílání se Frankie dozví, že Isabelle zemřela sebevraždou kvůli ponížení jejího vzhledu a Linkovu obvinění. Když Linkovi záleží víc na její veřejné image než na její smrti. Frankie mu prozradí, že o něm zná pravdu, a odejde. Během živého vysílání. Cz dabing, který obsahuje vzpomínku na Isabelle, Link vyjadřuje soustrast. Pak se ale odchýlí od scénáře a začne vést maniakální, vulgární monolog. Odmítá v něm přijmout vinu za její smrt a namísto toho brojí proti toxicitě sociálních médií a jejich utlačovatelskému vlivu na publikum. Ve snaze jít ještě dál Link prozrazuje. Ve skutečnosti se jmenuje Alex Goodrich a vyzve publikum, aby je podpořilo. Pouze pokud jsou ochotni se vzbouřit proti hlavnímu proudu. Když odchází z pódia, shromážděný dav tleská a místo toho začne skandovat jeho jméno. Frankie a Jake se usmíří na Isabellině pohřbu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button