Filmy a volný časONLINE FILMY

The Angry Man online cz dabing zdarma

Angry Man online cz dabing je akční thriller z roku 2021. Který režíroval Guy Ritchie. Scénář napsali Ivan Atkinson a Marn Davies a volně vychází z francouzského filmu Nicolase Boukhriefa Cash Truck z roku 2004. Jedná se o Ritchieho čtvrtou režijní spolupráci s představitelem hlavní role Jasonem Stathamem a vůbec první od filmu Revolver (2005). Statham hraje H, nového řidiče kamionu v Los Angeles, který překazí loupež, ale jeho záhadná minulost je zpochybněna. Dále hrají Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Chris Reilly, Josh Hartnett, Laz Alonso, Raúl Castillo, DeObia Oparei, Eddie Marsan a Scott Eastwood.

 

Rozhněvaný muž online

 

The Angry Man film online cz dabing byl vydán ve 22 zemích. Duben 2021 a ve Spojených státech 7. Květen. Ve Velké Británii má vyjít 23. března. Červenec. Film získal smíšené hodnocení kritiků a celosvětově vydělal 100 milionů dolarů.

 

Rozhněvaný muž online

 

Ve scéně se středním kreditem Bryce sklíčeně vyskočil z jachty, kterou pilotoval, zatímco Sonia a Darius měli uvnitř sex. Filmy o ninjích :10 nejlepších filmů o ninjích.

Ve Spojených státech a Kanadě se očekávalo, že během pětidenního premiérového víkendu bude v 3331 kinech promítat za zhruba 15 milionů dolarů. První den uvedení do kin film vydělal 3,9 milionu dolarů. Z toho 1,8 milionu dolarů za předpremiérové promítání před víkendem a 815 000 dolarů za předpremiéry z úterního večera. The Angry Man online cz dabing. Během úvodního víkendu vydělal 11,4 milionu dolarů a za pět dní 16,7 milionu dolarů, čímž se dostal na vrchol pokladen kin. Během druhého víkendu klesl o 57 % na 4,9 milionu dolarů. Skončil třetí a pak třetí v kategorii 1 milion dolarů, z toho 3,8 milionu dolarů během čtyř dnů ve 4. víkendu. Červenec.

 

Rozzlobený muž Film

 

Angry-muz-film

 

Během výcviku je „Bullet“ zajat jako rukojmí a únosci požadují 2 miliony dolarů za jeho náklaďák. Dave zpanikaří, ale „H“ ho přesvědčí, aby šel zachránit „Bullet“. Když se „H“ a Dave setkají s únosci, „H“ je rychle zlikviduje, a to i přes své průměrné střelecké schopnosti z kvalifikačních testů. Policejní vyšetřovatelé se při loupeži ptají „H“ na jeho skutečné schopnosti, které jsou v rozporu s jeho výcvikem. Poté je požádán, aby se podíval na bezpečnostní záznam z výše zmíněné loupeže a zjistil, zda si myslí, že oba zločiny spolu souvisejí. Háčko spojení popře a je propuštěno zpět k Terrymu. Terry se snaží plnit pracovní povinnost „H“ v případu PTSD po dobu jednoho měsíce, dokud generální ředitel společnosti Fortico nepřijde osobně poděkovat „H“, což mu umožní pokračovat v práci v této oblasti. Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů.

 

Policejní vyšetřovatelé později označili „H“ jeho nadřízenému, agentovi FBI Kingovi, jako člověka, po kterém Úřad pátral 25 let. King jim však řekne, aby „H“ nechali na pokoji a „nechali malíře malovat“. V důsledku pokusu o loupež ho nyní mnoho spolupracovníků „H“ považuje za hrdinu. Později v noci ho v hotelovém pokoji navštíví žena, která mu předá složky zaměstnanců společnosti Fortico, fotografie rodiny spolupracovnice Dany Curtisové a pitevní zprávu. „H“ si prohlíží kopii zprávy o loupeži, kterou mu ukázali policejní vyšetřovatelé.

 

Rozzlobený muž Herci

 

Při pozdějším rutinním vyzvednutí pouze s „H“ a „Bullet“ je nákladní vůz znovu napaden. „H“ čelí lupičům poté, co zaplavili obrněné vozidlo slzným plynem. Když jeden z lupičů spatří tvář „H“, rychle se stáhnou. Terry jeho příběhu nevěřil a myslel si. Že je z něj psychopat. The Angry Man online cz dabing. Generální ředitel společnosti Fortico však opět chválí „H“ a posílá ho na cestu. „H“ se později s Danou vyspí a míří na ni pistolí, aby ji vyslechl ohledně soukromého pokladu, který najde. Tvrdí, že kdysi ukradla peníze z obchodu s alkoholem na důchodové spoření. „H“ jí zachrání život, ale hrozí další následky. Pokud se to dozví, další informace neposkytne.

 

Angry Man online cz dabing film zdarma

 

Angry Man Online

 

Druhá část s názvem „Spálená země“ začíná retrospektivou z doby před pěti měsíci. „H“ je venku se svým synem Dougiem. Když neochotně souhlasí s inzerátem, který ho žádá o pomoc při rekonstrukci trasy obrněného vozu. Rozzlobený muž online cz přezdívaný „H“ se vymluví, že si jde pro burrito do food trucku, a zastaví na druhé straně mostu od depa Fortico.

 

Dougie zůstává v autě, zatímco on jde ven. Při čekání na náklaďák zavolá na svého podřízeného „H“. Potvrzení trasy kamionu. Když pod mostem projede obrněný vůz. Je napaden maskovanými a po zuby ozbrojenými stavebními dělníky, kteří zabijí strážce, protože se snažili bránit, a také Dougieho, který byl svědkem Johnovy tváře. Když k nim přiběhne „H“, je také postřelen, ale přežije. O tři týdny později se „H“ probudí v nemocnici po život zachraňující operaci a dozvídá se o synově smrti. Je v naprostém šoku, neprojevuje žádné emoce, přestože jeho žena tvrdí, že smrt jejich syna zavinil on, a odchází od něj.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button