Filmy a volný čas

Tlapky v akci online cz dabing pohádka 2022

Tlapky v akci online cz dabing Pohádka 2022 je počítačově animovaná komedie o bojových uměních odehrávající se v roce 2022. Režie se ujali Rob Minkoff a Mark Koetsier, spolurežie se ujal Chris Bailey. Film je volnou adaptací filmu Mela Brookse Blazing Saddles z roku 1974. Ve filmu se objeví hlasy Michaela Cery, Rickyho Gervaise, Mela Brookse, George Takeie a Aasifa Mandviho. Gabriel Iglesias, Djimon Hounsou, Michelle Yeoh a Samuel L. Jackson.

 

Tlapky v akci online cz dabing

 

Tlapky v akci online cz dabing

 

Paws of Fury: The Legend of Hank, jehož premiéra byla původně naplánována na rok 2017. Premiéra se konala 10. červenec 2022 v Los Angeles a 15. července se objeví v kinech ve Spojených státech. Červenec 2022, vydávají Paramount Pictures a Nickelodeon Movies, v Číně Huayi Brothers a ve Velké Británii Sky Cinema. Film celosvětově vydělal 19 milionů dolarů a od kritiků získal smíšené hodnocení.

 

V zemi inspirované feudálním Japonskem. Vše obývají kočky, Ika Chu, lstivý vysoce postavený úředník místního šóguna, touží rozšířit svůj obrovský palác. Stojí však vedle chudé vesnice Kakamucho. V naději, že se jí zbaví, plánuje Ika Chu donutit obyvatele Kakamucho. Aby mohl opustit své město, pošle bandu hrdlořezů vedenou svým druhem Ohgem, aby město zničili. Obyvatelé města požadují, aby šógun jmenoval nového samuraje, který je bude chránit poté, co ten předchozí uprchne. Ika Chu se v naději, že urazí obyvatele města, rozhodne jmenovat samurajem Kakamučiho Hanka, psího vězně, kterého se chystají popravit.

 

Pohádka 2022 online pro děti

 

Pohádka 2022 online pro děti

 

Po počátečním nepřátelském přijetí se Hank spoléhá na pomoc Jimba, samuraje z kočičího masa, který neochotně souhlasí, že ho vycvičí, aby překonal nepřátelství obyvatel města. Při tréninku s Jimbem se Hankovi podaří pokořit Sumo, nesmírně silného, mdlého, ale filozofujícího poskoka, kterého poslal Ika Chu, aby rychleji vyhnal obyvatele města. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.

Obyvatelé města v něm vidí hrdinu, ale nově nabytá popularita mu nakonec stoupne do hlavy a zanedbává svůj výcvik, což způsobí rozkol mezi ním a Jimbem. Ika Chu vezme Hanka do soukromého nočního klubu, aby odvedl jeho pozornost, zatímco jeho gorily ničí Kakamucho. Hank se vrací do zničeného města a rozhodne se vrátit domů, ale figurka origami mu připomene jeho samurajskou přísahu.

 

Tlapky v akci film přes internet

 

Tlapky v akci film přes internet

 

Jimbo se mezitím pokusí vtrhnout do paláce Ika Chu v naději, že osvobodí Sumo, kterého zajali jeho gorily. Hank se vrací, aby mu pomohl. Když se Ika Chu dozví o Sumově útěku, naverbuje armádu hrdlořezů, aby se Kakamučiho nadobro zbavil. Vánoční přání 100+ vánočních přání a vinět na Vánoce

Hank se vrací do Kakamucho a vysvětluje svůj plán, jak porazit armádu Ika Chu. Obyvatelé města pak jako rozptýlení vytvoří dokonalou papírovou kopii města a sebe sama. Když nájezdníci zaútočí na falešné město a jeho obyvatele složené z figurín nastražených dynamitem, Hank odpálí bomby a obyvatelé města na hrdlořezy zaútočí. Přichází šógun a ptá se na průběh boje. Ohga mu náhodou prozradí Ika Chuův plán, což způsobí, že Ika Chu uteče. Hank pronásleduje Ike Chu do jeho paláce, kde s ním bojuje na jeho obřím nefritovém záchodě, který přetéká a hrozí zaplavením města. Hank varuje obyvatele Kakamucho před blížící se povodní a vede je k vykopání kanálu, který by bezpečně odvedl vodu kolem města.

 

Tlapky v akci online cz dabing pohádka 2022

 

Tlapky v akci online cz dabing pohádka 2022

 

Když je Kakamucho zachráněn, rozhodne se omráčený šógun jmenovat Jimba novým samurajem, ale přenechá tuto funkci Hankovi. Hank však cítí, že není zcela připraven, a tak nakonec přenechá místo kocourovi Emiko, který se také touží stát samurajem. Hank a Jimbo pokračují v tréninku ve svém volném čase a jejich vztah se urovnal.

Ve scéně po titulcích se nyní uvězněný a trucující Ika Chu utěšuje, že alespoň bude mít roli v pokračování.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button