Filmy a volný časONLINE FILMY

Dragon Ball Super Super Hero online

Dragon Ball Super Super Hero online cz dabing je japonský počítačem animovaný fantasy/dobrodružný film z roku 2022, který režíroval Tetsuro Kodama. Produkuje Toei Animation a scénář napsal tvůrce série Dragon Ball Akira Toriyama. Jedná se o dvacátý první celovečerní film o Dragon Ballu a čtvrtý, na jehož vzniku se Toriyama přímo podílel. Druhý, který nese značku Dragon Ball Super, a první, který byl vytvořen převážně pomocí 3D animace. Film sleduje Piccola a jeho bývalého studenta Gohana, kteří se vydávají na misi s cílem zachránit svět před nově zreformovanou Armádou červené stužky.

 

Dragon Ball Super Super Hero online

 

Dragon Ball Super Super Hero online

 

Původně měl být v Japonsku vydán 22. září. dubna 2022, ale místo toho byl kvůli kybernetickému útoku na Toei Animation vydán 11. dubna. Červen. Dragon Ball Super: Superhrdina si vysloužil pozitivní recenze kritiků, kteří chválili nostalgii, fanouškovskou službu, příběh a chemii mezi Gohanem a Piccolo. Filmy o ninjích :10 nejlepších filmů o ninjích

 

Magenta, generální ředitel společnosti Red Pharmaceuticals, se pokouší oživit Armádu červené stužky, kterou vedl jeho otec Commander Red a kterou nakonec zničil Goku. Magenta a jeho asistent Carmine se snaží získat přeživšího vnuka doktora Gera, doktora Hedo, šíleného vědce posedlého superhrdiny, který byl propuštěn z vězení poté, co si odpykal trest za vykrádání hrobů. Dragon Ball Super Super Hero online. Hedo nabídku i přes počáteční výhrady přijme, když ho Magenta přesvědčí, že Capsule Corp a Z-Fighters jsou zlé organizace. Goku a Vegeta trénují pod vedením Whise na Beerově planetě spolu s Brolym, kterého učí ovládat jeho sílu. Piccolo se zlobí, že Gohan promarnil svůj potenciál, zatímco trénoval jeho dceru Pan. Piccolo je poté napaden androidem s červenou stužkou jménem Gamma 2. Podaří se mu však uniknout androidovi a vystopovat ho na základnu Armády červených stužek. Kde sledovat filmy online

 

Anime online cz dabing

 

 

Anime online cz dabing

Piccolo se převlékne za vojáka Rudé stužky, aby pronikl na setkání Rudé stužky. Dozvídá se, že Gama 2 spolu s Gama 1 stvořili Hedu jako superhrdiny. Aby se vypořádal s bojovníky Z a že Hedo neochotně použil dědečkovy plány na Cela. Vytvořit jeho vylepšenou verzi, známou jako Cell Max. Piccolo informuje Bulmu o situaci a požádá ji. Kontaktuje Gokua a Vegetu a přesvědčí Dendeho, aby vylepšil dračí koule. Mohl použít přání od Shenrona a odemknout svůj plný potenciál.

 

Sledovat animovaný film

 

Sledovat animovaný film

 

Poté, co Piccolo přání splní a zároveň se dozví, že Bulma není schopna kontaktovat Whise, dozví se o Magentově plánu unést Pana, aby donutil Ghana ke konfrontaci. Piccolo se k únosu přihlásí a přemluví Pana, aby se k němu přidal. Když se Gohan dozví o „únosu“ své dcery, zaútočí na základnu Červené stužky a bojuje s Gambou. 1. Gohan během boje s Gambou 1 zesílí do své „ultimátní“ podoby, zatímco Piccolo se zbaví svého převleku, aby se mohl postavit Gambě. 2. Dragon Ball Super Super Hero online. Jeho plný potenciál se projeví v nové podobě nazvané „oranžové Piccolo“. Piccolovi se podaří přesvědčit Gammu 2, že Magenta o bojovnících Z lhal, a Gamma změní názor. Carmine je omráčena Panem poté, co se ji pokusí zabít, zatímco Magenta předčasně uteče, aby aktivovala buňku Max.

Dragon Ball Super Super Hero online 2022

 

Dragon Ball Super Super Hero online 2022
Dragon Ball Super Super Hero online 2022

 

Hedo zabije Magentu, ale nemůže zabránit aktivaci buňky Max. Cell Max se objeví jako obří běsnící monstrum, zatímco Bulma s Gotenem, Trunksem, Androidem 18 a Krillinem dorazí jako posily. Gohan, Piccolo, Gammy a ostatní bojovníci bojují s Cell Maxem. Goten a Trunks se pokusí spojit v Gotenkse, ale jejich technika spojení je nedokonalá; Gotenksovi se však podaří roztříštit lebku Cell Maxe a odhalit, že nemá regenerační schopnost původního Cella.

 

Gamma 2 se obětuje ve snaze zabít Cell Maxe, ale podaří se mu zničit pouze jeho levou ruku. Piccolo bojuje s Cell Maxem kombinací svých forem „Orange Piccolo“ a „Great Namekian“, ale je přemožený a brutálně poražený. To způsobí, že v Gohanovi propukne vnitřní hněv a promění se v novou podobu „Bestie“. Piccolo zneškodní Cell Maxe, zatímco Gohan nabije speciální paprskové dělo, které Cell Maxovi prorazí hlavu a zabije ho. Po skončení bitvy dostanou kajícný Hedo a Gamma 1 místo v Capsule Corporation. Banánová maska na vlasy: získejte lesklé vlasy

 

Celovečerní film online cz

 

Celovečerní film online cz

 

Ve scéně po titulcích se Vegeta a Goku dostávají na konec dlouhého souboje, při kterém oba vyčerpali veškerou energii a jsou zcela vyčerpaní. Vegeta zasadí poslední úder zápasu a Goku se zhroutí jako první, což způsobí, že rozradostněný Vegeta oslavuje vítězství. Dragon Ball Super Super Hero online. Whis konečně objeví Bulminu předchozí zprávu, zatímco Broly a Lemo jsou ohromeni sparingovým zápasem, což Cheelaie velmi rozčiluje.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button