Filmy a volný časONLINE FILMY

Myši patří do nebe online cz dabing nebo titulky

Myši patří do nebe online cz dabing nebo titulky je český animovaný dobrodružný sci-fi film z roku 2021, který vznikl v produkci Walt Disney Feature Animation a 27. V listopadu 2002 jej vydala společnost Walt Disney Pictures. Je mu 43 let. Animovaný film společnosti Disney, vědeckofantastická adaptace dobrodružného románu Roberta Louise Stevensona z roku 1883 Ostrov pokladů, byl prvním filmem, který byl uveden současně v běžných kinech i v kinech IMAX.

 

Myši patří do nebe online cz dabing nebo titulky

 

Myši patří do nebe online cz dabing nebo titulky

 

Po italské minisérii Ostrov pokladů ve vesmíru z roku 1987 se jedná přinejmenším o druhé převyprávění příběhu ve vesmírném prostředí. Myši patří do nebe online cz dabing nebo titulky. Využívá novou techniku ručně kreslené tradiční 2D animace, která je umístěna na 3D počítačovou animaci. S rozpočtem 140 milionů dolarů šlo ve své době o nejdražší tradičně animovaný film všech dob. Účesy pro řídké vlasy.

 

Na scénáři, produkci a režii filmu se podíleli Ron Clements a John Musker, kteří tento koncept navrhli ve stejné době, kdy navrhovali jiný animovaný film společnosti Disney, Malou mořskou vílu (1989). Ve filmu Planeta pokladů hrají Joseph Gordon-Levitt, Brian Murray, David Hyde Pierce, Martin Short, Roscoe Lee Browne, Emma Thompson, Michael Wincott, Laurie Metcalf a Patrick McGoohan (ve své poslední filmové roli). Hudbu složil James Newton Howard a několik písní napsal a nazpíval John Rzeznik. Film si v pokladnách kin vedl špatně, stál 140 milionů dolarů, ve Spojených státech a Kanadě vydělal 38 milionů dolarů a celosvětově necelých 110 milionů dolarů. Od kritiků i diváků se však dočkal poměrně pozitivních recenzí.

 

Animovaný film Myši patří do nebe 

 

Animovaný film Myši patří do nebe 

 

Ve věku 75 let. byl nominován na Oscara za nejlepší animovaný film. Po Ostrově pokladů (1950) a loutkovém Ostrově pokladů (1996) se jedná o třetí Disneyho adaptaci románu. Je to také první nehudební film Clementa a Muskera od filmu Velký myší detektiv z roku 1986.

Na planetě Montressor je mladý Jim Hawkins okouzlen příběhy o legendárním pirátském kapitánovi Nathanielu Flintovi a jeho schopnosti objevit se odnikud, přepadnout projíždějící loď a zmizet, aby ukryl svůj lup na tajemné „planetě pokladů“. O dvanáct let později se z Jima stal odtažitý a izolovaný potížista. Protože ho opustil jeho otec. Neochotně pomáhá své matce Sarah vést rodinný hostinec Benbow Inn a užívá si „Alpine Sun Cruising“: surfování po obloze na plachetnici poháněné raketovým motorem.

 

Myši patří do nebe cz film 2021

 

Myši patří do nebe cz film 2021

 

Jednoho dne havaruje poblíž hostince vesmírná loď. Umírající pilot Billy Bones dá Jimovi kulku a řekne mu, aby si „dal pozor na kyborga“. Náhle do hostince vtrhne banda pirátů a vypálí ho do základů, zatímco Jim, jeho matka a jejich psí přítel doktor Delbert Doppler prchají. V Dopplerově místnosti Jim zjistí, že koule je holografický projektor obsahující hvězdnou mapu, která vede k poloze Planety pokladů. Navzdory Sářině neochotě se Jim a Doppler rozhodnou vydat na Planetu pokladů, aby získali prostředky na obnovu hostince. Jak se zbavit myší v domě a bytě – tipy a triky.

 

Sledovat Pohádka online cz dabing nebo titulky

 

Doppler pověřuje RcLS Legacy nalezením planety pokladů. Lodi velí kočičí kapitánka Amelie spolu se svým kamenným a disciplinovaným prvním důstojníkem, panem Arrowem. Posádka je pestrá a tajně ji vede polorobot John Silver, kterého Jim podezřívá. Myši patří do nebe online cz dabing nebo titulky. Je to kyborg, před kterým byl varován. Jim je poslán pracovat do kuchyně, kde na něj dohlíží Silver a jeho mazlíček Morph, který mění podobu, aby Jim neprozradil vzpurné úmysly posádky. Přestože Jim Silverovi nedůvěřuje, brzy se mezi nimi vytvoří křehký vztah otce a syna.

 

Animovaná pohádka 2021

 

Animovaná pohádka 2021

 

Během plavby se loď setká se supernovou a Jim zajistí záchranná lana všech členů posádky. Když supernova vytvoří černou díru, bezohledný a agresivní hmyzoidní člen posádky Scroop tajně přeřízne panu Arrowovi záchranné lano a ten se do černé díry zřítí. Lodi se podaří překonat tlakové vlny a dostat se do bezpečí. Posádka truchlí nad ztrátou Arrowa, zatímco Jim je obviněn, že nezajistil Arrowovo záchranné lano správně. Jima později utěšuje Silver, který ví, že za smrt Arrowa je zodpovědný Scroop. Jim, Doppler, Amelie a Morph se připravují opustit loď. Jim získá mapu a Silver na něj zamíří, ale nedokáže se přimět k tomu, aby Jima zastřelil, a nechá ho s ostatními utéct. 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button