Filmy a volný časONLINE FILMY

Moonfall online cz dabing nebo titulky 2022

Moonfall online cz dabing nebo titulky 2022 katastrofický sci-fi film, jehož spoluscenáristou, režisérem a koproducentem je Roland Emmerich. Hrají v něm Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peña, Charlie Plummer, Kelly Yu a Donald Sutherland. Film byl natočen v Montrealu s rozpočtem 140 milionů dolarů, což z něj činí jeden z nejdražších nezávisle produkovaných filmů všech dob.

 

Moonfall online cz dabing nebo titulky 2022

 

Moonfall online cz dabing nebo titulky 2022

 

Film Moonfall bude v kinech uveden dne 4. únor 2022 od společnosti Lionsgate. Měsíc je neznámou silou vyřazen ze své oběžné dráhy a dostane se na kolizní kurz se Zemí.  Moonfall online cz dabing. Dva astronauti a konspirační teoretik se spojí, aby zabránili katastrofě a zjistili, že Měsíc není tím, čím se zdá být.

Pivo na vlasy

.

 

Halle Berryová jako Jocinda „Jo“ Fowlerová, bývalá astronautka, která nyní pracuje v NASA. Patrick Wilson jako Brian Harper, zneuznaný astronaut, který v prvních pěti minutách filmu vidí útok černé kapaliny na svou posádku.

 

Sledovat Moonfall 2022

 

Sledovat Moonfall 2022

 

John Bradley jako K. C. Houseman, zastánce konspiračních teorií, který věří, že Měsíc je konstrukt. Michael Peña jako Tom Lopez. Charlie Plummer jako Sonny Harper. Kelly Yu jako Michelle. Donald Sutherland jako Holdenfield. Eme Ikwuakor jako Doug Davidson. Carolina Bartczak jako Brenda Lopez. Moonfall Moonfall online cz dabing. Maxim Roy jako kapitán Gabriella Auclair. Stephen Bogaert jako Albert Hutchings. Azriel Dalman jako Sonny Child. Filmy o vlkodlacích : 10 nejlepších filmů o vlkodlacích

 

Moonfall online 2022

 

Moonfall online 2022

 

V květnu 2019 bylo oznámeno, že scénář a režii filmu napíše Roland Emmerich. S rozpočtem 140 milionů dolarů se jedná o jeden z nejdražších nezávislých filmů v historii. Distribuční práva získala společnost Lionsgate a mezinárodní distribuční práva společnost AGC International. V květnu 2020 byli obsazeni Josh Gad a Halle Berry, v červnu se přidali Patrick Wilson a Charlie Plummer. V říjnu byli do obsazení přidáni Stanley Tucci, John Bradley, Donald Sutherland a Eme Ikwuakor, přičemž Bradley nahradil Gada kvůli termínům. Natáčení začalo v Montrealu v říjnu 2020 po původně plánovaném jarním začátku a trvalo celkem 61 dní. Michael Peña, Carolina Bartczak, Maxim Roy a Stephen Bogaert byli přidáni v lednu 2021, přičemž Peña nahradil Tucciho v jeho roli kvůli cestovním omezením , která Tuccimu znemožnila cestovat na natáčení. Film bude uveden do kin 4. září. Únor 2022.

 

Moonfall online

 

Moonfall online

 

Ve filmu Moonfall záhadná síla vyřadí Měsíc z oběžné dráhy kolem Země a pošle ho na kolizní dráhu s životem, jak ho známe. Do dopadu rakety zbývají už jen týdny a svět je na pokraji vyhynutí.Manažerka NASA a bývalá astronautka Jo Fowlerová (držitelka Oscara® Halle Berryová) je přesvědčena, že má klíč k záchraně nás všech – ale věří jí jen jeden astronaut z její minulosti, Brian Harper (Patrick Wilson, „Midway“), a konspirační teoretik K. C. Houseman (John Bradley, „Hra o trůny“).  Moonfall online cz dabing. Tito nepravděpodobní hrdinové se vydávají na poslední nemožnou misi do vesmíru, kde zanechávají všechny, které milují, aby zjistili, že náš Měsíc není tím, za co ho považujeme.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button