Filmy a volný časONLINE FILMY

Neboj se, miláčku online cz dabing

Don’t Worry Sweetheart online cz dabing je americký psychologický thriller, který natočila Olivia Wilde. Scénář napsala Katie Silbermanová podle povídky Careyho van Dykea, Shanea Van Dykea a Silbermanové. v produkci New Line Cinema a Vertigo Entertainment. Ve filmu hraje Florence Pughová ženu v domácnosti z 50. let. let, který začíná zpochybňovat nově vzniklý projekt s názvem Victory. V roli jejího manžela se objeví Harry Styles a v dalších rolích Wilde, Gemma Chan, KiKi Layne, Nick Kroll a Chris Pine.

 

Neboj se, miláčku online cz dabing

 

Neboj se, miláčku online cz dabing

 

Alice (Florence Pugh) a Jack Chambers (Harry Styles) jsou mladý, šťastný pár žijící ve zdánlivě dokonalém firemním městečku Victory v 50. letech. let minulého století, který vytvořila a zaplatila záhadná společnost, pro niž Jack pracuje. Alici začne pohlcovat zvědavost ohledně povahy manželovy práce na tajném projektu Victory, což vede k trhlinám v jejich utopickém životě, protože Alice při vyšetřování projektu vyvolává v komunitě napětí.

 

Online film 2022

 

Online film 2022

 

Film byl oznámen v srpnu 2019 poté, co se o další projekt režisérky Olivie Wilde ucházelo 18 studií; aukci později vyhrála společnost New Line Cinema. Původní spekulativní scénář napsali bratři Carey a Shane Van Dykeovi; scénář byl v roce 2019 zařazen na černou listinu a Katie Silbermanová byla přizvána k přepsání scénáře, který se stal předlohou filmu. Sci-fi filmy Top 10 sci-fi filmů – scifi filmy

Sledujte zdarma

 

Sledujte zdarma

 

V dubnu 2020 se k obsazení filmu připojí Florence Pugh. Shia LaBeouf a Chris Pine, k nimž se následující měsíc připojila Dakota Johnson. V září 2020 se k obsazení filmu připojil Harry Styles, který nahradil LaBeoua. Odstoupil z důvodu kolize s pracovním rozvrhem. Později se však objevily zprávy, že LaBeouf Wildea vyhodil kvůli špatnému chování. Konflikt s herci a štábem. Nebojte se, zlatíčko, online cz dabing. V říjnu 2020 se k obsazení filmu připojí Gemma Chan a KiKi Layne. Layne tak nahradil Johnsona, který musel odstoupit kvůli termínu natáčení filmu Ztracená dcera. Tentýž měsíc se k obsazení filmu připojila Sydney Chandlerová. Nick Kroll, Douglas Smith, Kate Berlantová, Asif Ali, Timothy Simons a Ari’el Stachel. Romantické filmy Top 10 romantických filmů.

 

Neboj se, miláčku online cz dabing

 

Neboj se, miláčku online cz dabing 2

 

Hlavní natáčení začalo 20. říjen 2020 v Los Angeles. Na dva týdny byl dočasně zastaven, Styles a Pine byli umístěni do karantény. Natáčení skončilo 13. Únor 2021. Původní hudbu k filmu složil John Powell. Žehlička na vlasy : Co si vybrat

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button