Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Filmy a volný časONLINE FILMY

Nádherný online cz dabing 2022

Gorgeous online cz dabing 2022 je epizodický film německé režisérky a filmové herečky Karoline Herfurthové z roku 2022. Film s humorem a citlivostí volně propojuje pět žen v napětí mezi pošramocenou sebeúctou a údajně nevyhnutelnou sebeoptimalizací.

 

Nádherný online cz dabing 2022

 

Nádherný online cz dabing 2022

 

Uvedení do kin plánované na rok 2020 bylo původně odloženo na neurčito kvůli pandemii Corony; film se nakonec v německých kinech objevil 3. září. Únor 2022.

 

Pět žen různého věku je konfrontováno se svým sebevědomím a nároky na sebe i ostatní: Nádherný online cz dabing.  Frauke, které táhne na padesát, se už nepovažuje za žádoucí a cítí se nedoceněná svým manželem Wolfgangem. Její dcera Julie chce udělat kariéru modelky a všemi prostředky se snaží formovat své tělo podle ideálu krásy tohoto odvětví. Dcera Juliina manažera, školačka Leyla s nadváhou, se necítí být matkou přijímána taková, jaká je. Juliina švagrová Sonja se po dvou těhotenstvích potýká se změnou svého těla a dostává se do životní krize. Jako matka na sebe klade velký tlak, ale její manžel Milan si toho nevšímá.

 

Film 2022 Gorgeous

 

Film 2022 Gorgeous

Sonjina nejlepší kamarádka, učitelka Vicky, učí své studenty, že vnější vzhled je jen malou částí toho, co dělá člověka člověkem. Věří, že ženy a muži se nikdy nemohou setkat na úrovni očí. To pociťuje i její kolega Franz, který s ní chce po erotickém setkání navázat trvalý vztah na rovnoprávném základě.

 

Film vznikl v produkci Hellinger / Doll Filmproduktion v koprodukci s Warner Bros. Produkci financoval německý Spolkový filmový fond částkou jeden milion eur. Německá Spolková filmová rada přispěla celkovou částkou 800 000 eur. Medienboard Berlin-Brandenburg podpořil distribuci částkou 80 000 eur.

 

Online film zdarma

 

Online film zdarma

 

Natáčení probíhalo od 29. červenec až 13. Říjen 2019. Premiéra filmu v Německu a německy mluvícím Švýcarsku byla původně naplánována na 17. Prosinec 2020. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

Film byl při svém uvedení do kin velmi úspěšný a v pokladnách kin vydělal něco málo přes 2 miliony, což mu umožnilo dostat se na první místo v žebříčku návštěvnosti kin. Jedná se o nejlepší start německého filmu od začátku pandemie v polovině března 2020. Nádherný online cz dabing.

 

Nádherný online cz dabing 2022

 

Nádherný online cz dabing 2022

 

Německé hodnocení filmů a médií (FBW) klasifikuje film jako „mimořádně hodnotný“. Ukazuje „s jiskrou v oku, přesným pozorovacím talentem“ a citlivě nejistotu a zranitelnost pěti žen v různých fázích jejich života. Všech pět jednotlivých, volně propojených příběhů bylo přesvědčivých. Filmy o svatých, které byste měli vidět 

Ve filmu Wunderschön se zájem o roli žen projevuje jako hlavní téma Herfurthovy filmové tvorby.

Porota ve svém prohlášení uvedla, že pro film není snadné zpracovat společensky kontroverzní témata, jako je sebeoptimalizace a ideály krásy, s humorem. Herfurth však dokáže snadno „hrát na klávesnici emocí“ a dokáže „uvolnit potenciál“ k ovlivnění cílové skupiny. Co se týče hereckých výkonů, „zejména Nora Tschirnerová byla přesvědčivá jako chraplavý protipól standardizovaných postav“, stejně jako dětští a mladí herci.

 

Komedie 2022

 

Komedie 2022

 

Podle Axela Timo Purra z Artechocku se film odvažuje vyjádřit feministické zoufalství překračováním hranic, syrovým slapstickem a zobrazením tělesnosti na hranici tělesného hororu. Nádherný online cz dabing. Herfurth rozkládá tělo na bitevní pole, které pak využívá k vyvolání boje. Purr chválí spolupráci Leny Stahlové na scénáři a spojuje film s dílem režisérky Helke Sanderové. Ve filmu Wunderschön se zájem o roli žen projevuje jako hlavní téma Herfurthovy filmové tvorby.
Filmy o lodích : 10 nejlepších filmů o lodích
.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button