Filmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

Filmy se silným příběhem Top 10 filmů se silným příběhem

Filmy se silným příběhem Top 10 filmů .Watch movies that have a story in them. Nejlepší filmy se silným příběhem .

10. Bezpodmínečné

Bezpodmínečné

Filmy se silným příběhem .Samantha měla krásný život, dokud její manžel nebyl zavražděn při loupeži. Rozhodne se spáchat sebevraždu, ale náhlé nečekané události jí vrátí ztracenou víru a její život se změní. Bezpodmínečná je malý příběh, který může vyprávět velké věci.

9. Zůstaň se mnou

Zůstaň se mnou

Filmy se silným příběhem .Tento příběh jistě neunikl vaší pozornosti. Mia má báječnou rodinu, milujícího přítele a dostane se na prestižní hudební školu. Musí se však rozhodnout, zda půjde za svým snem, nebo dá přednost lásce. V jediné vteřině se její život změní. Při nehodě přijde o oba rodiče a v nemocnici leží v kómatu. Před očima se jí odehrává celý život. Ještě včera se obávala o budoucnost a nyní stojí před otázkou, zda vůbec zůstane.

8. Pro mou sestru

Pro mou sestru

Filmy se silným příběhem .Silný příběh o milující rodině zkoušené osudem. Anna, které je teprve 11 let, se má stát dárkyní pro svou sestru, která bojuje s rakovinou. Začne se však bouřit, protože chce o svém těle rozhodovat sama. Rodina je zpočátku zdrcena, ale nakonec převládne oddanost, hloubka lidských citů a důležitost rodiny. Příběh postupně odhaluje tajemství členů rodiny, děj si udržuje napětí a výkony dětských herců jsou na vysoké úrovni.

7. Soul Kitchen – Filmy se silným příběhem

Soul Kitchen Filmy se silným příběhem

Zinos je mladý majitel restaurace, kterému se v životě příliš nedaří. Přítelkyně se odstěhovala, zákazníci bojkotují nového šéfkuchaře a ona má problémy se zády. Nakonec se rozhodne odletět do Číny za svou přítelkyní a restauraci svěří svému nezodpovědnému bratrovi. Ani jeden nápad nebyl tím nejlepším řešením, protože zjistí, že ho jeho přítelkyně podvádí, a o restauraci přijde. Aby zachránil svou Soul Kitchen, musel by se přestat hádat se svým bratrem. Soul Kitchen je svižná komedie o rodině, přátelích, lásce, věrnosti a boji za vlast.

6. Teď je dobře

Teď je dobře Filmy se silným příběhem

V pouhých 17 letech je Tesse diagnostikována smrtelná nemoc. Její rodina se s tím pomalu snaží vyrovnat a Tessa k tomu přistupuje svérázným způsobem. Sestaví si seznam věcí, které chce ještě zažít, a společně s kamarádkou je začne bod po bodu plnit. Je rozhodnutá užít si každý den. Drogy, ztrátu panenství a nakonec i lásku k bližnímu, kterou nečekala. Dojemný příběh vás chytne za srdce.

Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů

5. Still Alice – Filmy se silným příběhem

Stále Alice Filmy se silným příběhem

Alice je manželka, matka a uznávaná profesorka. Začne zapomínat slova a je jí diagnostikována Alzheimerova choroba. Ona i celá její rodina tak čelí těžké zkoušce a zároveň se snaží zůstat tím, kým byla. Still Alice je dojemný a inspirativní příběh, který vám ukáže Alzheimerovu chorobu v jiném světle a nesnaží se hrát srdcervoucí divadlo.

4. Na vině jsou hvězdy 

Na vině jsou hvězdy  Filmy se silným příběhem

Bestseller, který neunikl ničí pozornosti. Příběh mladých lidí, kteří čelili rakovině. Láska, chuť do života a humor je vedou na dobrodružnou cestu. Společně odlétají do Amsterdamu za Hazel, autorkou jejich oblíbené knihy, ale nedostanou odpovědi, které si tolik přáli. Místo toho zjistí, že společně vytvořili něco výjimečného – malou věčnost, která je nekonečnem mezi dny, jež jsou již sečteny.

Horory podle skutečných událostí 

3. Můj život beze mě  – Filmy se silným příběhem

Můj život beze mě  Filmy se silným příběhem

Příběh Ann, mladé ženy, která je milující manželkou a matkou dvou dcer, náhle nabere zcela jiný směr. Ann se dozví, že jí zbývá jen několik týdnů života. nechce, aby se její rodina trápila, a rozhodne se svou nemoc tajit. Chce prožít poslední týdny života naplno, udělat vše, co vždy chtěla, a usmířit se s lidmi, s nimiž měla narušené vztahy. Film je zajímavě ztvárněným dramatem o tragédii, která Annu potkala. Nesnaží se diváka citově vydírat. Naopak, ukazuje nejbouřlivější období mladé ženy, jejíž život byl až příliš krátký.

2. Zlodějka knih

Zlodějka knih Filmy se silným příběhem

Liesel je během druhé světové války umístěna do pěstounské rodiny. Přestože se snaží zapadnout, je terčem posměchu, že neumí dobře číst. Liesel je však odhodlaná to změnit. Nový otec Hans se jí snaží pomoci a učí se s ní. Filmy se silným příběhem . Spřátelí se také s židovským uprchlíkem Maxem, který ji také povzbuzuje ke čtení. Postupně se sblíží i se sousedem Rudym, který se do ní zamiluje. Společně se vyrovnávají s časem utrpení díky knihám, které Liesel pro všechny krade v místní knihovně. V knize Zlodějka knih můžete sledovat hrůzy války a krutost nacistů očima dítěte.

1. Lev – Filmy se silným příběhem

Lion Filmy se silným příběhem

Manželský pár z Austrálie adoptuje indického chlapce, který se ztratil ve vlaku. Ocitl se sám v ulicích Kalkaty. Daleko od domova a rodiny se musel naučit přežít sám, dokud se na něj neusmálo štěstí a nenašel nový domov. O 25 let později se rozhodne najít svou ztracenou rodinu v Indii, ale má jen pár matných vzpomínek a Google Earth. Lion je dojemný příběh, který vás provede indickou chudobou a Saroo na své cestě za rodinou hledá i sám sebe.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button