Filmy a volný časONLINE FILMY

Ghostbusters Legacy online cz dabing nebo titulky

Krotitelé duchů Dědictví online cz dabing nebo titulky je nadpřirozená komedie z roku 2021, kterou režíroval Jason Reitman, který společně s Gilem Kenanem napsal scénář. Ve filmu hrají Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace a Paul Rudd, zatímco Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts a Sigourney Weaver si zopakovali své role z původních filmů.

 

Jedná se o pokračování filmů Krotitelé duchů (1984) a Krotitelé duchů II (1989), které režíroval Reitmanův otec a producent tohoto filmu Ivan, a celkově o čtvrtý film ze série Krotitelé duchů. Děj se odehrává dvaatřicet let po událostech druhého filmu, kdy se svobodná matka a její dvě děti přestěhují do malého městečka v Oklahomě, kde objeví své spojení s původními Krotiteli duchů a tajný odkaz svého dědečka.

 

Ghostbusters Legacy online cz dabing nebo titulky

 

Ghostbusters Legacy online cz dabing nebo titulky

 

Třetí film Krotitelé duchů byl v různých fázích vývoje od uvedení Krotitelů duchů II v roce 1989, přičemž vývoj se zastavil, protože Murray se odmítl projektu věnovat. Ghostbusters Legacy online cz dabing nebo titulky. Po smrti člena hereckého obsazení Harolda Ramise v roce 2014 natočila společnost Sony místo toho ženský reboot v režii Paula Feiga, který se dostal do kin v roce 2016. Poté, co Feigův film vyvolal kontroverzi a stal se kasovním propadákem, připravil [potrebná citácia] Jason Reitman pokračování původních filmů.

 

Krotitelé duchů Legacy Film 2022

 

Krotitelé duchů Legacy Film 2022

 

Noví herci byli ohlášeni na červenec 2019, zatímco původní obsazení podepsalo smlouvu o dva měsíce později. Krotitelé duchů Legacy Film 2022. Film je posmrtně věnován Ramisovi a je na něj odkazováno v závěrečných titulcích. Natáčení probíhalo od července do října 2019.

 

Krotitelé duchů Legacy dobrodružná sci-fi komedie

 

Dvaatřicet let po zastavení despotického ducha Vigga se Krotitelé duchů po poklesu nadpřirozené aktivity v New Yorku rozpadají. Dobrodružná sci-fi komedie Krotitelé duchů. Egon Spengler se přestěhoval do Summerville v Oklahomě, kde sídlí důlní podnik Gozerova kultisty Iva Shandora. Egon chytí v jednom z dolů bestii, aby na svou farmu nalákal silnějšího tvora a uvěznil ho. Když past selže, uteče do interiéru své farmy a ukryje past na duchy v tajné komoře umístěné pod podlahou obývacího pokoje. Egon bojuje s jinou entitou podobnou svému zajatci a utrpí smrtelný infarkt.

 

Filmy o duchách

 

Callie, Egonova odcizená dcera, a její dvě děti, Trevor a Phoebe, jsou vystěhováni z obecního bytu a přestěhují se na Egonovu farmu, kterou odkáže Callie. Trevor se seznámí s místní dívkou Lucky a získá práci v bistru, kde pracuje. Filmy o duchách. Phoebe se přihlásí do letního přírodovědného kurzu na místní střední škole. Jejím učitelem je excentrický seismolog Gary Grooberson, s nímž Callie později chodí. Janine Melnitzová informuje Callie, že Egon zanechal obrovské dluhy a že dům a pozemky jsou bezcenné.

 

Ghostbusters Legacy cz titulky

 

Phoebe zjistí, že v domě straší, a pod Egonovým křeslem najde měřič PKE. Neviditelný duch ji zavede ke skryté pasti na duchy, zatímco Trevor najde zchátralé vozidlo Ecto-1 a opraví ho. Krotitelé duchů dědictví cz titulky. Lucky vezme Trevora a jeho přátele do staré důlní šachty, kde se setkají se zářícím zjevením. Phoebe ukáže pasti na duchy svému novému příteli Podcastovi a Gary prozradí, že je začínajícím krotitelem duchů a vede vlastní vyšetřování v Summerville. Přestože se město nenachází v epicentru, neustále zažívá podivná zemětřesení, která mají podle Garyho nadpřirozenou příčinu. Gary, Phoebe a Podcast zmanipulují past na duchy a do Šandorova dolu unikne bestie, která se ukáže být jedním z Gozerových přisluhovačů, Vinz Clortho Klíč.

 

Krotitelé duchů film online

 

Krotitelé duchů film online

 

Fantom vezme Phoebe do podzemního doupěte, kde měl Egon své vybavení. Ghostbusters Legacy Movie Online. Když Phoebe zjistí, že duch je její dědeček, opraví pod jeho vedením Egonův protonový balíček. Druhý den ji spolu s Podcastem vyzkouší, když se setkají s Muncherem, duchem, který se živí kovem, ale Muncher nejprve unikne zajetí a uteče do Summerville. Poté, co Phoebe informuje Trevora, že jsou potomky Krotitelů duchů, pronásledují tři děti v Ecto-1 Munchera a úspěšně ho chytí. Policie je však zatkne za poškozování majetku a zabaví jim Ecto-1 a další vybavení pro krocení duchů. Phoebe zavolá na číslo Krotitelů duchů a dovolá se Rayi Stantzovi; ten jí vysvětlí, že Egon věřil, že se Gozer vrátí, o čemž jeho kolegové pochybovali. Egon pak ukradl auto a vybavení a přestěhoval se do Summerville.

 

Film s duchem

 

Film s duchem

 

Trevor, Phoebe, Lucky a Podcast najdou v dole chrám zasvěcený Gozerovi. Najdou také Iva Shandora (v pozastavené animaci) a zařízení, které Egon nainstaloval, aby zabránil možnému vpádu Gozera, jehož pokusy o útěk jsou zdrojem zemětřesení. Gary a Callie jsou posedlí Vinzem Clorthem nebo dalším z Gozerových přisluhovačů, Zuulem Strážcem brány (stvořením, které je přímo zodpovědné za Egonovu smrt), a vydávají se do Shandorova dolu.

 

Zajímavosti o filmu

 

Duchařský film. Klíč zničí Egonův zadržovací systém, což umožní Gozerovi se projevit a Šándorovi se probudit; ten pak Egona zabije. Děti odhalí Egonův plán na uvěznění Gozera a ve svých starých oblecích Krotitelů duchů vstoupí do dolu, aby ho uskutečnily. Phoebe odvede Gozerovu pozornost a Podcast uvězní Zulula, čímž osvobodí Callie a Gozerova forma zeslábne. Utečou z dolu na Egonovu farmu a nalákají tam Gozera, ale past selže a Gozer Zuul osvobodí. Zuul se zmocní Luckyho a Gozer se zotaví.
Mobilní dům – vše o mobilním domě, rady a typy.

 

Krotitelé duchů Legacy Herci

 

Ray přichází s Peterem Venkmanem a Winstonem Zeddemorou, aby Spenglerovým a jejich přátelům pomohli, ale Gozer je přemůže tím, že odpojí jejich protonové proudy. Krotitelé duchů Legacy Herci. Phoebe bojuje s Gozerem sama a Egonův duch se zhmotní vedle jeho vnučky, aby jí pomohl. Phoebe a Krotitelé duchů Gozera zadrží, zatímco Trevor nabije past svým protonovým balíčkem a past se spustí, čímž Gozera a jeho přisluhovače uvězní uvnitř. Egon se usmíří se svou rodinou a přáteli a poté zmizí v posmrtném životě. Po setkání s Egonovou rodinou a dalšími se přeživší původní Krotitelé duchů vracejí do New Yorku s Ecto-1 a vybavením. Příčiny vypadávání vlasů u mužů: hlavní viníci.

 

Krotitelé duchů Legacy O filmu

 

V sekvenci v polovině filmu si Venkman a Dana Barrettová hrají s Venkmanovými ESP kartami a šokovým přístrojem, zatímco sekvence po filmu odhaluje, že Winston je nyní bohatým členem rodiny, který využívá své prostředky k údržbě majetku Krotitelů duchů. Odkaz Krotitelů duchů o filmu. Nechal Ecto-1 kompletně zrenovovat, umístil ho do jejich staré hasičské zbrojnice a pravděpodobně Callie finančně pomáhá. Na posledním záběru bliká výstražné světlo na ektodermu v hasičské zbrojnici.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button