Filmy a volný časONLINE FILMY

Bob burgers ve filmu online cz dabing 2022

Bob’s Burgers in film online cz dabing 2022 e je americký animovaný hudební komediální film natočený podle animovaného televizního seriálu Bob’s Burgers, který vytvořil Loren Bouchard, který se podílel na scénáři, produkci a režii ve svém celovečerním debutu s Bernardem Derrimanem. Původní hlasové obsazení ze seriálu si zopakovalo své role, včetně H. Jon Benjamin, Dan Mintz, Eugene Mirman, Larry Murphy, John Roberts a Kristen Schaal, spolu se Zachem Galifianakisem a Kevinem Klinem.

 

Bob burgers ve filmu online cz dabing 2022

 

Bob burgers ve filmu online cz dabing 2022

 

Prasklé vodovodní potrubí vytvoří přímo před domem Boba Burgera propadlinu, která zablokuje vchod a zmaří Belcherovým plány na úspěšné léto. Zatímco se Bob a Linda snaží udržet podnik nad vodou, děti se snaží vyřešit záhadu, která by mohla zachránit jejich rodinnou restauraci.

 

Animovaná pohádka Bob Burger ve filmu

 

Animovaná pohádka Bob Burger ve filmu

 

O animační služby se postarají společnosti Tonic DNA a Bento Box Entertainment. Tento film byl posledním animovaným dílem Tucka Tuckera a Dalea Baera před jejich smrtí 22. září. prosince 2020. 15. Leden 2021. Tucker se podílel na revizi storyboardu, zatímco Baer se postaral o animaci filmu.

 

Nová komedie

 

Nová komedie

 

Když se před Bobovou restaurací objeví propadlina, která ohrožuje podnik rodiny Belcherových (a jejich léto), Belcherovi se snaží najít způsob, jak udržet restauraci nad vodou. Jak pečovat o orchideje – 10 nejlepších tipů pro péči.

 

Animovaná komedie Bob burgers ve filmu online cz dabing 2022

 

Animovaná komedie Bob burgers ve filmu online cz dabing 2022

 

Prasklé vodovodní potrubí vytvoří obrovskou díru přímo před Bobovými hamburgery. Tím se vchod zablokuje na neurčito a Belcherovi zhatí plány na úspěšné léto. Zatímco Bob a Linda se snaží udržet podnik nad vodou. Děti se snaží vyřešit záhadu, která by mohla zachránit jejich rodinnou restauraci. S rostoucím nebezpečím si tito smolaři navzájem pomáhají najít naději a bojují o návrat za pult. Kam patří. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

 

Zvířátka – 30 roztomilých zvířátek. I když naši rodiče se na to nejspíš rádi a s úlevou dívají. Jak jsme vyrostli a opustili některé návyky z dětství. Upřímně řečeno, naši chlupatí kolegové by mohli zůstat miminky navždy. Taková jsou roztomilá zvířátka! A jestli někdo může namítnout, že lidská miminka jsou roztomilejší. Nabízíme vám tento seznam nejroztomilejších zvířat, který vás přiměje k zamyšlení.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button