Filmy a volný časONLINE FILMY

Party online cz dabing nebo titulky film 2021

Párty online cz dabing nebo titulky  je český film režiséra Raviho Babu v žánru komedie, který je výpovědí o korporátním prostředí, které v novém tisíciletí formuje svět IT. Hlavní role ztvárnili Allari Naresh, Shashank, Ravi Babu a Madhu Sharma. Děj filmu je do značné míry inspirován hollywoodským filmem Weekend at Bernie’s.

 

Party online cz dabing nebo titulky

 

Party online cz dabing nebo titulky

 

Příběh vypráví o dvou kamarádech z vysoké školy Nanim (Allari Naresh) a Bujjim (Shashank), kteří se dostanou do problémů s místním donem (Surya) a musí mu zaplatit rupii, aby se z toho dostali. Mezitím softwarová společnost (Underware Hardware and Software Company!) pod vedením Dr. Rajendry Prasada (Brahmanandam) čelí nepřátelskému převzetí jinou společností. Rádžéndra Prasád musel postavit nejrychlejší superpočítač na světě včas, aby zabránil jeho převzetí.

 

Party online 2021 cz

 

Party online 2021 cz

 

Konkurenční společnost však jeho vynález sabotovala. Rádžendra Prasád neměl jinou možnost než prodat společnost svému konkurentovi, ale rozhodl se to odmítnout a prozkoumal jiné možnosti. Mezitím se Nani a Bujji proplíží do společnosti Rajendry Prasada a slíbí mu, že mu poskytnou technologii pro mluvící počítač (zvaný Bujji Babu 007), který mu vydělá tolik potřebné miliony. Rádžéndra Prasád je však v jejich společnosti zavražděn. Schovávají jeho tělo ve strachu, že na ně budou ukazovat prstem. Na místo Rádžendry Prasada nastupuje jeho dvojník, který se snaží společnost co nejrychleji prodat a získat zájemce za 20 milionů eur. Mezitím se do Naniho zamiluje dcera Rajendry Prasada Madhu (Madhu Sharma). Následuje řada anekdot, které vedou k rozluštění záhadné vraždy původního Rádžendry Prasada a zabrání konkurenční společnosti Wonderware v převzetí Underware, čímž se naplní přání původního Rádžendry Prasada.

 

Party online cz 

 

Party online cz 

 

Děj se pohybuje kolem zajímavých odkazů na svět počítačů s názvy převzatými z terminologie používané geeky na IT kampusech. Například Microchip a Potato chip jsou kódová označení. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků. Které využívají dva zaměstnanci (Ravi Prakash a jeho asistent) k sabotování práce společnosti, kterou vede Rajendra Prasad. Roli profesionálního zabijáka hraje Ravi Babu, který zabíjí pouze lidi, nikoli zvířata.

 

Český film 2021 online

 

Český film 2021 online

 

Kvůli své smůle však nakonec omylem zabije zvířata, pokaždé, když se pokusí někoho zabít, a zlomí mu to srdce.
God You’re An Asshole online cz dabing nebo titulky
. Spousta firemní špionáže, sabotáže, komedie a romantiky se šťastným koncem – to je příběh filmu „Večírek“.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button