Filmy a volný časONLINE FILMY

Někdo na druhé straně online cz dabing nebo titulky

Někdo na druhé straně online cz dabing nebo titulky (švédsky Andra sidan) je švédský mysteriózní horor z roku 2020, který napsali a režírovali Oskar Mellander a Tord Danielssonk. Film měl ve Švédsku premiéru 23. Říjen 2020.

 

Někdo na druhé straně online cz dabing nebo titulky

 

Někdo na druhé straně online cz dabing nebo titulky

Když se Shirin přestěhuje do nového domu se svým novým přítelem Fredrikem a jeho pětiletým synem Lucasem, zdá se, že je to dobrý nápad žít společně jako rodina. Lucas se stále vyrovnává s nedávnou smrtí své matky, a tak Shirin nepřekvapí, když se ho zeptá, jestli se mrtví lidé opravdu mohou vrátit. Když však začne mluvit o svém novém příteli z vedlejšího domu, pojme podezření, protože druhá polovina domu je už léta prázdná! Postupně zjišťuje, že dům skrývá strašlivé tajemství a že po Lucasovi jde něco zlého…

 

Někdo na druhé straně film online

 

Někdo na druhé straně film online

 

Na webu Rotten Tomatoes má film 38 % a průměrné hodnocení 5,9/10 na základě recenzí od 8 kritiků.

 

Horor Někdo na druhé straně cz

 

Horor Někdo na druhé straně cz

 

Jeanette White of Comic Book Resources napsal: „Ačkoli Strašák odvedle postrádá pořádný příběh, jeho nadpřirozené schopnosti a touha požírat děti zůstávají poměrně standardní součástí hororového žánru.“ Někdo na druhé straně online cz dabing nebo titulky. Joanna K.  Neilson z Horror DNA udělil filmu 4 hvězdičky z 5 a napsal: „Osobně bych si rád užil ještě jednu děsivou noc se Zlem odvedle.

Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

 

Herci horor 2021 cz online

 

Herci Horor 2021

 

Švédský horor Zlo odvedle režisérů Oskara Mellandera a Torda Danielssona představuje další podobu strašidla. Po smrti své první ženy je Fredrik připraven se znovu usadit se svou novou partnerkou Shirin. Po koupi dvojdomku je Shirin připravena převzít roli nevlastní matky Fredrikova malého syna Lucase. Krátce poté, co se usadí, však začnou Shirin a Lucas zažívat podivné události, zatímco Fredrik je na služební cestě. Zdá se, že ve vedlejším domě žije něco zlověstného a chce to mít Lucase jen pro sebe. Toto odhalení přiměje Shirin, aby se démonovi, tvorovi s poněkud nejasným příběhem, postavila. Alone at Home online cz dabing nebo titulky.

 

Někdo na druhé straně 2021

 

Zlo ve vedlejším domě začíná u bývalých obyvatel dvojdomku. Podle toho, co je na obrázku, se zdá, že protější strana je již dlouho neobsazená. Nikdy však není uveden důvod, proč tomu tak je. V první sekvenci matka zběsile pronásleduje své dítě Kim, které je neviditelnou silou taženo na opačnou stranu dvojdomku. Navzdory matčině snaze dítě zmizí, což se Širín později dozví od sousedky.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button