Filmy a volný časONLINE FILMY

Dragon Country online cz dabing nebo titulky

Dragon Country online cz dabing je německý 3D počítačově animovaný fantasy film z roku 2020 natočený podle stejnojmenného románu Cornelie Funkeové. Film měl být uveden do kin 6. září. Srpen 2020. Vydání filmu odloženo na 1. Říjen 2020.

 

Dragon Country online cz dabing

 

Dragon Country online cz dabing

 

Firedrake je mladý stříbrný drak, který už má dost toho, že se musí neustále schovávat v zalesněném údolí. Chce starším generacím draků ukázat, že je skutečným drakem. Když se lidé chystají zničit poslední útočiště jeho rodiny, vydává se Firedrake tajně na dobrodružnou cestu s lesním koláčem Sorrel. Chce najít „Nebeský okraj“, tajemné útočiště draků. Na své cestě se Firedrake a Sorrel setkají s Benem, sirotkem a tulákem, který tvrdí, že je dračí jezdec. Zatímco Ben a Firedrake se rychle spřátelí, Sorrel je stále nedůvěřivější a při každé příležitosti se snaží sirotků zbavit. Nepravděpodobná trojice se však musí naučit táhnout za jeden provaz, protože je pronásleduje Nettlebrand, zlá nestvůra podobná drakovi, kterou vytvořil alchymista s cílem vystopovat a zničit všechny draky na Zemi.

 

Animovaná pohádka Dračí země

 

Animovaná pohádka Dračí země

 Koproducentem filmu a dodavatelem animace je německé studio VFX RISE. Film vznikl v německo-belgické koprodukci. Animaci vytvořily společnosti Rise FX South a Cyborn Studios. Produkční práce probíhaly v Berlíně, Mnichově a Antverpách. Účesy pro řídké vlasy.

 

V květnu 2018 bylo oznámeno obsazení Felicity Jones. Patrick Stewart. Freddie Highmore, Thomas Brodie-Sangster, Nonso Anozie, Meera Syal a Sanjeev Bhaskar.

Dračí země online film

 

Dračí země online film

Nenechte se mýlit sérií Jak vycvičit draka od studia Dreamworks. Přinášíme vám poměrně zábavný německý rodinný animovaný film na motivy dětského bestselleru z roku 1997 od autorky Cornelie Funkeové. Je to skvěle vypadající film, energicky namluvený v angličtině áčkovým týmem britských herců, který však vážně zklamal napínavým příběhem. Malé děti se však mohou s environmentálním poselstvím ztotožnit. Kdysi dávno žili draci a lidé v harmonii, dokud lidé draky téměř nevyhubili. Draci nyní žijí ukrytí hluboko v deštném pralese, ale odlesňování je stále více přibližuje jejich starým nepřátelům. Rychle a zběsile 9 online. 

 

Pohádka pro děti

 

Pohádka pro děti online cz

 

Mezi draky je i mladý Firedrake (hlas Thomas Brodie-Sangster), který má nepříjemný problém: neumí chrlit oheň. Kdykoli se o to pokusí, vyjdou z něj jen malé obláčky kouře. Aby dokázal svou cenu, vydá se hledat bájnou utopii v Himálaji, místo, kde údajně žijí draci v míru a bezpečí. 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button