Filmy a volný časONLINE FILMY

Doctor Strange 2022 online cz dabing nebo titulky

Doctor Strange 2022 online cz dabing nebo titulky je americký superhrdinský film založený na komiksové postavě Doctor Strange. Produkuje ho společnost Marvel Studios a distribuuje Walt Disney Studios Motion Pictures. Má jít o pokračování filmu Doctor Strange (2016) a 28. Marvel Cinematic Universe (MCU). Film režíruje Sam Raimi podle scénáře. Scénář napsali Jade Halley Bartlett a Michael Waldron a v hlavní roli Stephena Strange se představí Benedict Cumberbatch. Spolu s Benedictem Wongem, Rachel McAdamsovou a Chiwetelem Ejioforem. Elizabeth Olsen a Xochitl Gomez. Ve filmu Strange rozpoutá nevýslovné zlo, když čelí příteli, který se stal nepřítelem.

 

Doctor Strange 2022 online cz dabing nebo titulky

 

Doctor Strange 2022 online cz dabing nebo titulky

 

Režisér a spoluscenárista Doctora Strange Scott Derrickson plánoval natočit pokračování do října 2016. V prosinci 2018, kdy byl potvrzen Cumberbatchův návrat, podepsal smlouvu jako režisér. Název filmu byl oznámen v červenci 2019 spolu s Olsenovou účastí. Zatímco Bartlett byl najat jako scénárista filmu v říjnu téhož roku. Derrickson odstoupil z pozice režiséra v lednu 2020 s odvoláním na tvůrčí neshody. Waldron se k projektu připojil následující měsíc a Raimi se ujal režie v dubnu 2020.

 

Sledovat Doctor Strange 2022 online 

 

 

Doctor Strange (2016) spoluscenárista C. Robert Cargill v dubnu 2016 uvedl, že studio Marvel mělo pocit, že některé z původních nápadů na film od něj a režiséra Scotta Derricksona zdůrazňovaly příliš mnoho „podivných věcí“ spojených s komiksovou postavou Doctora Strange, než aby se objevily v originálním příběhu, ale řeklo dvojici, aby si je nechali pro případné budoucí filmy.Derrickson v říjnu prozradil, že má plány na pokračování, a vyjádřil svou lásku k postavě a s ní spojeným vizuálním možnostem. Derrickson řekl, že první film byl „špičkou ledovce. Je možné dosáhnout velkého pokroku.“

 

Herci Doctor Strange 

 

Herci Doctor Strange  2

 

Chtěl následovat příkladu Temného rytíře (2008) a představit v pokračování padoucha Doctora Strange 2022 online cz. Což by jim umožnilo „jít do hlubin“. [a mať] niternější zážitek“. Hvězda Benedict Cumberbatch se upsal minimálně jednomu dalšímu filmu Doctor Strange. Derrickson vyjádřil zájem představit padoucha Nightmare a dále prozkoumat postavy Jonathana Pangborna a Hamira po jejich malých rolích v prvním filmu. Vysvětlil také, že je „v obraze“ ohledně toho, jak filmy Avengers postavu využívají, a to díky blízkému vztahu s Joem Russoem – spolurežisér filmu Avengers: Infinity War (2018) a spoluautor scénáře Avengers: Doctor Strange Jon Spaihts projevil zájem, aby se postava Cleo objevila v pokračování.

 

Novinka roku 2022

 

Novinka roku 2022

 

V dubnu 2017 se Derrickson nechal slyšet, že se vrací k natáčení pokračování, a začal na něm pracovat poté, co splnil své závazky k televiznímu seriálu Locke & Key. V prosinci 2018 Derrickson v tichosti uzavřel smlouvu na režii pokračování, v němž si Cumberbatch, Benedict Wong a Rachel McAdams zopakují své role doktora Stephena Strange, Wonga a Christine Palmer. Společnost Marvel začala hledat scenáristu a The Hollywood Reporter uvedl, že scénář bude napsán v průběhu roku 2019, aby se začátkem roku 2020 mohlo začít natáčení a premiéra byla naplánována na květen 2021. Feige a Derrickson oficiálně oznámili pokračování na Comic-Conu v San Diegu v červenci 2019, prozradili název Doctor Strange in the Multiverse of Madness a potvrdili datum premiéry 7. července. Květen 2021.

 

Doctor Strange 2022 online

 

Doctor Strange 2022 online

 

Derrickson řekl, že chtěl, aby pokračování bylo prvním strašidelným filmem z Marvel Cinematic Universe (MCU). A že bude obsahovat více gotických a hororových prvků z komiksu než první díl. Feige prozradil, že seriál WandaVision (2021) společnosti Disney+ bude přímo navazovat na film. Hvězda tohoto seriálu Elizabeth Olsenová si ve filmu zopakuje roli Wandy Maximoffové/Scarlet Witch. Multiverse of Madness také pokračuje z filmu Spider-Man: No Way Home (2021). Doctor Strange 2022 online cs. V němž Cumberbatch hraje Strange, a také z první sezóny seriálu Loki (2021), který ve finále sezóny „For All Time“ nastoluje události filmu. Navždy.“ Po vydání této epizody se objevily zprávy, že Tom Hiddleston si zopakuje roli Lokiho v Multiverse of Madness.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button