Filmy a volný časONLINE FILMY

The Tenants online cz dabing nebo titulky

The Tenants online cz dabing nebo titulky. Když se Petr vydá na kouzelnou cestu, aby zachránil svou malou sestru Annu, musí se vydat na tajemné území: na Měsíc! Annu unesl zlý Měsíčňan, když se snažila pomoci broučímu pánovi Zoomzemanovi při hledání jeho ženy.

 

The Tenants online cz dabing nebo titulky

 

The Tenants online cz dabing nebo titulky

 

Na své fantastické dobrodružné cestě se Petr dostane na Hvězdnou louku, kde se setká s ospalým panem Písečným mužem. The Tenants online cz dabing nebo titulky. Ví, že jedině na večeři Noční víly na zámku v oblacích se mohou dozvědět, kde je Anna – ale tam není dost míst pro všechny. A tak se zapojí do divokého závodu napříč Mléčnou dráhou proti pěti duchům přírody: Bouřkovému obrovi, Čarodějnici blesků, Jindřichu Krupobití, Dešťovému Robinovi a Matce Mrazu… Filmy o vlkodlacích : 10 nejlepších filmů o vlkodlacích

 

Pohádka Nájemníci online

 

Pohádka 2022 zdarma

 

  • Podívejte se na štáb a produkční tým filmu Moonbound. Režisér filmu Ali Samadi Ahadi naposledy režíroval filmy
  • Pettson a Findus.
  • Alex Le jako Peter
  • Howard Nightingall jako pan Zoomzeman/Rainy Robin
  • Lilian Gartner jako Anne/Shooting Star
  • Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů

 

Pohádka 2022 zdarma

 

Pohádka Nájemníci online

 

Raphael von Bargen jako Sandman/Mr. Beruška (označovaná jako Raphael van Bargen). Drew Sarich jako Moonman/Milkyway Man/Herschel. Cindy Robinsonová jako Noční víla. Melissa Mabie jako Lightning Witch (uváděná jako Mellisa Mabei). Michael Smulik jako Storm Giant. Elisabeth Kanettis jako Matka/Shooting Star
Barbara Spitzová jako paní Zoomzemanová. Jim Libby jako tyran.

Nájemníci online cz

 

Nájemníci online cz

Dennis Kozeluh jako Henry Hail. Jacob Banigan jako Keppler. Magarethe Tiesl jako Mother Frost. Bastian Wilplinger jako vyhazovač 1. Martin Repka jako vyhazovač 2. Alix Martin jako paní Beruška. Žraloci filmy 25 nejlepších filmů o žralocích.

 

Film zdarma 2022

 

Film zdarma 2022

 

Po přestěhování do nového domu je Petrova mladší sestra Anna unesena zlým Měsíčním mužem. Jediný způsob, jak ji může Peter zachránit, je odcestovat s mistrem na Měsíc. Nájemci online.  Zoomzeman, přátelský starší brouk a ospalý pan Sandman. Společně se musí vydat napříč Mléčnou dráhou, aby jednou provždy zastavili muže na Měsíci. Tato animovaná měsíční eskapáda na motivy oblíbené německé pohádky „Cesta malého Petra na Měsíc“ přiměje každého vzlétnout ke hvězdám.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button