Filmy a volný časONLINE FILMY

Halloween ends online cz dabing nebo titulky

Halloween ends online cz je americký slasherový film z roku 2022, který režíroval David Gordon Green. Scénář napsali Green, Danny McBride, Paul Brad Logan a Chris Bernier. Jedná se o pokračování filmu Halloween zabíjí z roku 2021. Třináctý díl série Halloween a závěrečný film trilogie H40, která začala filmem z roku 2018 a pokračuje v ději filmu z roku 1978.

 

Halloween končí online cz

 

Halloween končí online cz

 

Ve filmu hrají Jamie Lee Curtis, James Jude Courtney, Andi Matichak, Will Patton a Kyle Richards. Kteří si zopakovali úkoly z předchozích částí. Halloween končí online cz. Pro Curtisovou a Nicka Castla je to poslední vystoupení v roli Laurie Strodeové a Michaela Myerse. v epizodní roli.

 

Před uvedením Halloweenu v roce 2018 McBride potvrdil, že s Greenem zamýšleli natočit dva filmy, které by vznikaly souběžně, ale rozhodli se od toho upustit a počkat na reakce na první film. Po úspěchu prvního filmu byl titul oznámen v červenci 2019 společně s filmem Halloween zabíjí.

 

Horor 2022

 

Horor 2022

 

Film Halloween Ends měl premiéru 11. listopadu na festivalu Beyond Fest v Los Angeles. říjen 2022 a jeho uvedení do kin ve Spojených státech je naplánováno na 14. října 2022. říjen Universal Pictures. Současně bude na placených úrovních Peacock k dispozici 60 dní streamování. Horor

 

Čtyři roky po událostech z loňského filmu Halloween zabíjí žije Laurie se svou vnučkou Allyson a dokončuje psaní svých pamětí. Michaela Myerse od jeho posledního brutálního řádění nikdo neviděl. Po desetiletích, kdy jí Michaelův přízrak určoval a ovládal její realitu, se Laurie rozhodla osvobodit od strachu a zloby a přijmout život. Když je však mladý muž Corey Cunningham obviněn ze zabití chlapce, kterého hlídal, rozpoutá se kaskáda násilí a teroru, která Laurie donutí jednou provždy čelit zlu, které nedokáže ovládnout.

Nejlepší horor

 

Nejlepší horor

 

V červnu 2018 Danny McBride potvrdil, že s Davidem Gordonem Greenem původně zamýšleli natočit dva filmy, které by šly za sebou, ale pak se od toho rozhodli upustit a počkat na reakce na první film:
„Chtěli jsme natočit dva filmy za sebou. Pak jsme si řekli: „Nepředbíhejme. Mohlo by to vyjít najevo a všichni by nás nenáviděli a už bychom nikdy nepracovali. Abychom nemuseli rok sedět a čekat, až vyjde další film, o kterém víme, že se lidem nebude líbit. Tak jsme řekli: „Poučme se z toho a zjistěme, co funguje a co ne. Ale určitě máme představu, kam bychom se chtěli v této větvi příběhu posunout, a doufám, že k tomu dostaneme příležitost.

 

Halloween končí online cz

 

Halloween končí online cz

 

V září 2018 producent Jason Blum prohlásil, že „pokud se film osvědčí, natočíme pokračování“. V říjnu 2018, po premiérovém víkendu filmu, McBride potvrdil, že se začalo pracovat na pokračování. V červenci 2019 server Bloody Disgusting informoval, že se pracuje na třetím filmu, spolu s tehdy ještě nepojmenovaným Halloween Kills, kde se Green vrací jako režisér. Web také tvrdí, že studio zvažuje uvedení obou filmů v říjnu 2020. Green, McBride a Jeff Fradley původně plánovali dva filmy, ale nakonec se rozhodli pro trilogii, když zjistili, že mají více materiálu, než původně předpokládali. Jak naučit dítě chodit – nejlepší způsoby

 

 

Halloween končí Herci

 

Halloween končí Herci

 

Ještě ten samý měsíc společnost Universal Pictures zveřejnila názvy a data vydání obou pokračování. Halloween Kills, který by měl být uveden 16. října 2020. Halloween Ends, který by měl být vydán 15. 1. října 2021 byl Green oficiálně oznámen jako režisér obou filmů a spolu s McBridem jako scenárista. Jamie Lee Curtis si svou roli zopakovala v obou filmech. Scott Teems byl potvrzen jako spoluautor scénáře k filmu Halloween Kills. A  zatímco Paul Brad Logan a Chris Bernier byly oznámeny jako spoluautorů Halloween končí. Ve stejném měsíci bylo potvrzeno, že Judy Greer a Andi Matichak si zopakují své role Karen a Allyson. Blum, Malek Akkad a Bill Block měli film produkovat. John Carpenter, Curtis, Green a McBride se opět připojili jako výkonní producenti. Společnost Universal Pictures přesunula Halloween Kills na rok 2021 a Halloween Ends na říjen 2022. Zimní pneumatiky – rady nad zlato při nákupu

 

V říjnu 2021 Green prozradil, že Halloween Ends se bude odehrávat čtyři roky po událostech z Halloween Kills a do příběhu budou začleněny prvky pandemonia. Halloween končí online cz. V rozhovoru z téhož měsíce Curtis uvedl, že film bude „šokující“ a „lidi velmi rozzlobí“. Akkad uvedl, že film bude „uzavřenější“ než předchozí snímek, zatímco Green jej označil za příběh o dospívání a slíbil intimnější film v souladu s Carpenterovou Christine. Green také naznačil, že McBride požádal o epizodní roli ve filmu, možná jako postava, která bojuje s Myersem.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button