Filmy a volný časONLINE FILMY

The Prince’s Journey online cz dabing nebo titulky

Cesta prince online cz dabing nebo titulky je francouzský animovaný film režisérů Jeana-Françoise Laguiona a Xaviera Picarda, který byl uveden v roce 2019. Jedná se o nepřímé pokračování filmu Zámek zpěváků (Le Château des singes, 1999) téhož režiséra, odehrává se ve stejném světě a vystupuje v něm postava prince, ale nabízí samostatný příběh. 5 věcí, které byste měli vědět o mužské plešatosti.

 

The Prince’s Journey online cz dabing nebo titulky

 

The Prince's Journey cz dabing nebo titulky

 

Starý opičák, který je princem zpoza moře, narazí na pláži v neznámé zemi. Objeví ho mladá opice jménem Tom, ujmou se ho okrajoví vědci a postupně objevuje honosné město vybavené podle jeho názoru velmi vyspělými technologiemi, jako je elektřina a práce v továrně. Brzy však zjistí, že toto ideální město, jehož obyvatelé jsou přesvědčeni, že jsou jedinými civilizovanými bytostmi na světě, má své hranice. The Prince’s Journey online cz dabing nebo titulky. Ve Francii měl film při uvedení do kin v prosinci 2019 výborný ohlas v tisku. Na stránkách Allociné je průměrná známka 4,1 / 57 novinářských recenzí.

 

Princova cesta film cz

 

Princova cesta film cz

 

Clarisse Fabre v deníku Le Monde8 oslavuje „zábavný, poetický animovaný film s nekonvenčním kritickým duchem“. Le Parisien4.9 hodnotí film čtyřmi body z pěti a domnívá se, že Laguionie „přináší zpět své Laanky“. [postavu hradu opíc] brilantním a velkolepým způsobem“ díky scénáři, který prohlubuje témata představená v Zámku opic, ale „aktuálnější a důležitější než kdy jindy: odmítání odlišnosti, invaze technologií, pohrdání přírodou“, stejně jako grafika, která tvoří „malý klenot s velmi čistými liniemi a vším v odstínech zelené a hnědé“ , to vše tvoří „samorost stejně úžasný jako zábavný a inteligentní“ vhodný pro rodinné publikum. Guillemette Odicino v Télérama1 považuje film za „vynikající humanistickou pohádku“. 10 nejlepších rostlin, které by neměly chybět na vaší zahradě.

 

Marius Chapuis v knize 10 osvobození vidí film jako dílo „impozantního tvůrce světa“, který „zprostředkovává setkání renesance se světem průmyslové revoluce, ztělesněné v tomto nepřirozeném městě, vytrženém z lesa“, které musíme neustále odsouvat „do kontextu „filozofického vyprávění, které odmítá učit morálce“, a vyvolávat témata, jako je konzumní společnost, umění, práce a odcizení, aniž bychom environmentalisty představovali jako dokonalé lidské bytosti. Oceňuje také „velkolepost“ a „klasickou krásu“ grafiky, která je podle něj zdařilejší než grafika opičího hradu, která je podle něj zastaralá.

 

Cesta prince online cz dabing bez reklam

 

The Prince's Journey online cz dabing nebo titulky

 

Starý princ uvízne na neznámém břehu. Zraněného a ztraceného ho najde mladý Tom a ujmou se ho jeho rodiče, dva disidentští vědci. Kdo se odvážil věřit v existenci jiných národů. Princ pod vedením svého přítele Toma objevuje tuto společnost, jakkoli zamrzlou a sklerotickou, s nadšením a fascinací. Výzkumná dvojice mezitím sní o tom, že přesvědčí Akademii o pravdivosti své dříve zamítnuté teze.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button