Filmy a volný časONLINE FILMY

Blackpink the movie cz dabing online titulky

Blackpink the movie cz dabing online  je dokumentární film z roku 2020 režisérky Caroline Suh, který vypráví příběh jihokorejské dívčí skupiny Blackpink jako spolužaček i jednotlivců a popisuje jejich vzestup. Film byl uveden necelé dva týdny po vydání prvního studiového alba Blackpink The Album a byl popsán jako „poutavý dokument, který vyzdvihuje individualitu každého člena“.

 

Blackpink film cz dabing online

 

Blackpink the movie cz dabing online dabing titulky

 

Blackpink film cz dabing online. Jedná se o první dokument Blackpink a první originální K-popový obsah společnosti Netflix. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

Dokumentární film s volným přístupem pokrývá čtyři roky od debutu Blackpink v roce 2016 a přináší videozáznamy z jejich tréninků, pohled na jejich každodenní život, příběhy ze zákulisí a rozhovory se členy. Sleduje zkoušky a útrapy hvězdy K-popu, proces nahrávání debutového alba skupiny The Album, nadcházející sólový debut tehdejší členky Rosé a vrcholí vystoupením na festivalu Coachella 2019.

Fenomén K-popu vzal svět útokem a Blackpink se pravděpodobně stala nejslavnější a nejpopulárnější dívčí skupinou na světě. Režisérka Caroline Suh se v intimním vztahu s Jisoo, Jennie, Rosé a Lisou věnuje organickým a upřímným momentům, které divákům umožňují autentický pohled do života Blackpink, stejně jako na obětavost a vyčerpávající přípravu, kterou každý člen vkládá do každé úspěšné písně, vystoupení, které se zapíše do historie, a vyprodané arény. Jsme nadšeni, že můžeme jejich příběh zprostředkovat fanouškům po celém světě.

 

Blackpink film

 

Blackpink film cz dabing online

 

– Adam Del Deo, viceprezident pro dokumentární filmy ve společnosti Netflix. Dokument režírovala Caroline Suh, na cenu Emmy nominovaná tvůrkyně dokumentárního seriálu Salt Salt Acid Heat společnosti Netflix, produkovala ho Cara Mones a výkonným producentem byla společnost RadicalMedia. Projekt přivedla ke Carolině Suh společnost Netflix, která spolupracovala s Blackpink na jejich prvním k-popovém projektu. Film se natáčel ve dvou časových úsecích, přičemž první období proběhlo na podzim 2019 a druhé v únoru 2020. Archivní záběry z dob tréninku Blackpink poskytla agentura YG Entertainment. Suh si od dokumentu slibuje, že „polidští všechny členy Blackpink a že je lidé budou moci vnímat jako trojrozměrné lidi, ne jen jako idoly nebo ikony“.

 

Na celosvětové tiskové konferenci k filmu člen skupiny Rosé prozradil. Název Light Up the Sky vznikl během natáčení. Když byli ve studiu, byl to jeden z textů písně „How You Like That“.

 

Blackpink film online

 

Blackpink film film cz

 

Dne 8. září 2020 oznámily společnosti Netflix a Blackpink na svých účtech na sociálních sítích premiéru filmu Blackpink: Light Up the Sky. Netflix a na svých dalších účtech na sociálních sítích. Jak se spřátelit s kočkou a psem.

 

Před uvedením filmu uspořádala skupina Blackpink v Soulu celosvětovou tiskovou konferenci. K čemuž 13. Říjen, k němuž se prostřednictvím videokonference připojila režisérka Caroline Suh z New Yorku. K dispozici jsou profilové ikony všech čtyř členů Blackpink.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button