Filmy a volný časONLINE FILMY

Sonic the Hedgehog 2 online cz dabing nebo titulky

Sonic the Hedgehog 2 online cz dabing nebo titulky 2022 je akční dobrodružný komediální film režiséra Jeffa Fowlera a scenáristů Pata Caseyho, Joshe Millera a Johna Whittingtona, natočený podle videohry vydané společností Sega. V pokračování filmu Sonic the Hedgehog (2020) se vrací Ben Schwartz jako hlas ježka Sonica a dále hrají James Marsden, Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Adam Pally, Shemar Moore, Colleen O’Shaughnessey, Idris Elba a Jim Carrey. Film sleduje Sonica (hlas Schwartze) a Tailse (hlas O’Shaughnesseyho), kteří se snaží zabránit Docu Eggmanovi (hlas Carreyho) a Echidnovi Knucklesovi (hlas Elby) v nalezení Master Emeraldu.

 

Sonic the Hedgehog 2 online cz dabing nebo titulky 2022

 

Sonic the Hedgehog 2 online cz dabing nebo titulky 2022

 

Po úspěchu prvního filmu a s plány na seriál ohlásila společnost Paramount Pictures pokračování na květen 2020. Natáčení probíhalo od března do června 2021 ve Vancouveru a na Havaji. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

Ježek Sonic 2 bude v kinech ve Spojených státech uveden v srpnu. duben 2022, Paramount Pictures ve spolupráci se společností Sega Sammy Group. V únoru 2022 společnost Paramount potvrdila, že se pracuje na třetím filmu a spin-off sérii zaměřené na Knucklese.

 

Film Hedgehog Sonic 2 online 2022

 

Film Hedgehog Sonic 2 online 2022

 

Po událostech z prvního filmu je Sonic odhodlán stát se hrdinou a rozhodne se zůstat v Green Hills, zatímco Tom a Maddie odjedou na Havaj na svatbu její sestry Rachel. Sonic the Hedgehog 2 online cz. Když se Dr. Eggman vrátí z houbové planety a hledá Master Emerald, aby s pomocí echidny Knucklese dobyl svět a pomstil se Sonicovi, vydává se Sonic se svým novým přítelem Milesem „Tailsem“ Prowerem na dobrodružnou cestu kolem světa, aby Emerald našli dřív, než padne do nesprávných rukou.

 

Online film 2022

 

27. ledna 2020 Jim Carrey projevil zájem o účast v pokračování, protože si myslí, že jeho postava, zlotřilý doktor Robotnik, by mohla být v pokračování rozšířena. „Nevadilo by mi, kdybych pokračoval v další epizodě. Protože to byla především velká zábava a skutečná výzva, jak přesvědčit lidi.  Mám třímístné IQ… Je tu tolik místa, víte. Robotnik ještě nedosáhl své apoteózy.“ 6. března 2020 potvrdil James Marsden, hvězda filmu Sonic the Hedgehog, že podepsal smlouvu na několik pokračování.

 

Komedie 2022  Ježek Sonic 2

 

Komedie 2022  Ježek Sonic 2

 

Dne 26. V lednu 2021 Tika Sumpterová oznámila. Sonic the Hedgehog 2 online en, že se vrací do role Maddie Wachowski. V březnu 2021 bylo oznámeno, že Ben Schwartz a Jim Carrey si zopakují své role Sonica a Carreyho. Ve stejném měsíci bylo potvrzeno, že Adam Pally si zopakuje roli Wadea Whippla.

V dubnu 2021 bylo konečně potvrzeno, že se do role Toma Wachowského vrátí James Marsden. 16. 6. června 2021 bylo oznámeno, že se k obsazení připojil Shemar Moore v blíže nespecifikované roli. 10. 8. srpna 2021 bylo oznámeno, že se Idris Elba oficiálně připojil k hercům jako hlas Echidny Knucklese. Ve stejném měsíci bylo potvrzeno, že Natasha Rothwellová si zopakuje roli Rachel. 29. V září 2021 bylo oznámeno, že Lee Majdoub si zopakuje roli agenta Stonea. 7. 12. prosince 2021 Colleen O’Shaughnesseyová oznámila, že se vrací k Milesi „Tailsovi“ Prowerovi. 23. 1. ledna 2022 bylo oznámeno, že Tom Butler a Elfina Luková si zopakují své role velitele Walterse a ministra vnitřní bezpečnosti.

 

Filmoví herci

 

Plakát s upoutávkou byl představen dne 7. Prosinec 2021. Následující den byl na The Game Awards 2021 zveřejněn první trailer. Trailer obsahuje přepracovanou verzi hudby Masato Nakamury „Emerald Hill Zone“ z původní videohry Sonic the Hedgehog 2 (1992). Upoutávka na film Sonic the Hedgehog 2 online cz se setkala s převážně pozitivními reakcemi fanoušků a Elba v roli Knucklese si vysloužil další pochvalu. Recenzenti si všimli rozdílu v reakcích ve srovnání s prvním trailerem filmu, který byl propuštěn na 30. Duben 2019. Severan online cz dabing nebo titulky 2022.

 

Během týdne před Super Bowlem vydala společnost Paramount čtyři televizní spoty, které ukazují nové záběry a odhalení robota Death Egg. 13. února 2022 byl během Super Bowlu LVI odvysílán speciální televizní spot. Na plakátu pro kinopremiéru nebylo uvedeno O’Shaughnesseyho jméno, což vedlo k protestům fanoušků. Na mezinárodním plakátu, který byl vydán krátce poté, bylo její jméno stejně jako Sumpterovo jméno uvedeno v horní části. 14. března 2022 byl zveřejněn druhý a poslední trailer. Odhalen byl také plakát k filmu, který se podobá plakátu k původní videohře Sonic the Hedgehog 2.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button