Filmy a volný časONLINE FILMY

Last Night in Soho online cz dabing nebo titulky

Last Night in Soho online cz dabing nebo titulky je britský psychologický horor z roku 2021, který režíroval Edgar Wright. Ve filmu hrají Thomasin McKenzie, Anya Taylor-Joy, Matt Smith, Michael Ajao, Diana Rigg a Terence Stamp. Jedná se o poslední filmové vystoupení Rigga a Margaret Nolanové, která zemřela v roce 2020. Film je věnován Riggově památce.

 

Last Night in Soho online cz dabing nebo titulky

 

Last Night in Soho online cz dabing nebo titulky

Eloise „Ellie“ Turnerová miluje hudbu a módu swingujících šedesátých let a sní o tom, že se stane módní návrhářkou. Last Night in Soho online cz dabing nebo titulky. Její matka, rovněž návrhářka, spáchala v Elliině dětství sebevraždu. Ellie občas vidí v zrcadlech ducha své matky.

 

Poslední noc v Soho 2021 

 

Poslední noc v Soho 2021 

 

Ellie se stěhuje ze svého venkovského domova poblíž Redruthu v Cornwallu do Londýna, kde studuje na London College of Fashion a snaží se zapadnout mezi své vrstevníky, zejména mezi snobskou spolubydlící Jocastu. Jen John, další student, s ní soucítí. Ellie je v internátní škole nešťastná, a tak se přestěhuje do postele v Goodge Place, kterou vlastní postarší Alexandra Collinsová.

 

Last Night in Soho online cz dabing zdarma

 

Last Night in Soho online cz dabing zdarma

 

Té noci má Ellie živý sen, ve kterém se přenese do 60. let minulého století. let minulého století. V Café de Paris si všimne sebevědomé mladé blondýnky Sandie, která se ho zeptá, zda se nechce stát zpěvákem v klubu. Sandie naváže vztah s okouzlujícím manažerem, přítulným chlapcem jménem Jack. Druhý den ráno si Ellie navrhne šaty inspirované Sandie a na krku objeví milostný štípanec.

 

Herci ze seriálu Last Night in Soho

 

Ellie má další sen, v němž Sandie úspěšně absolvuje konkurz v nočním klubu v Soho, který pro ni Jack zařídil, a pak se vrátí do stejného bytu, který si Ellie pronajala. Inspirována těmito vizemi si Ellie obarví vlasy na blond, změní svůj módní styl, aby se shodoval se Sandiiným, inspiruje se Sandiinými návrhy šatů a přijme práci v hospodě. Pozoruje ji stříbrovlasý muž, který si uvědomí její podobnost se Sandie. V dalších snech Ellie zjistí, že Sandie nežije život, v jaký doufala, a Jack začne Sandie kuplířsky předvádět svým obchodním partnerům.

 

O filmu

 

O filmu

 

V bdělém životě Ellie obtěžují obludná zjevení, která se podobají Jackovi a mužům, kteří Sandie zneužívali, a poté, co ji tam duchové obtěžují, uteče z halloweenské party, na níž je s Johnem. John se s ní vrátí do její postele, kde má vizi Jacka, jak vraždí Sandie. Ellie se rozhodne vystopovat stříbrného muže, o kterém si myslí, že je Jack. Kontaktuje policii, ale ta ji nebere vážně.

 

Novinky 2021

 

Ellie se snaží v univerzitní knihovně najít novinové zprávy o Sandiině vraždě, ale nedaří se jí to, místo toho nachází příběhy místních mužů, kteří beze stopy zmizeli. Je obklopena obludnými přízraky a v panice málem probodne Jokastu. Ellie je přesvědčena, že musí Sandie pomstít, a tak se postaví muži se stříbrnými vlasy. Popírá, že by Sandie zabil, a pak ho srazí taxík. Hospodyně Ellie prozradí, že se nejedná o Jacka, ale o vysloužilého policistu Lindsayho. Ellie si ho pamatuje ze svých snů; jako tajný policista z mravnostního oddělení se snažil Sandie pomoci uniknout z jejího života prostitutky.

 

Film drama, horor, thriller

 

Film drama, horor, thriller

 

Zničená Ellie se rozhodne opustit Londýn a John ji odveze do domu paní Collinsové. Oznámí paní Collinsové, že odchází. Paní Collinsová jí uvaří šálek čaje a řekne jí, že se na Sandiinu vraždu přišel zeptat detektiv, a pak jí prozradí, že ona je ve skutečnosti Sandie a že Jacka zabila v sebeobraně, když ji ohrožoval nožem. Pak muže, které kuplířila, nalákala do svého pokoje, zabila je a jejich těla ukryla pod podlahu domu. Paní Collinsová také prozradí, že Ellie omámila čajem a chce ji zabít, aby to nikomu neřekla. Tipy pro péči o vlasy: 6 způsobů, jak v zimě zabránit suchým, lámavým a nepoddajným vlasům.

 

Last Night in Soho online cz dabing pouze u nás 
 

 

Při potyčce zapálí cigareta z popelníku paní Collinsové krabici s deskami. John přijde Ellie zachránit, ale paní Collinsová ho probodne. Ellie uteče do svého pokoje, kde ji duchové Sandyho obětí prosí, aby paní Collinsovou zabila, ale ona odmítne. Paní Collinsová vstoupí do Elliina pokoje, kde vidí duchy a dostane facku od Jackova ducha. Když je venku policie, pokusí se podříznout si hrdlo, ale Ellie ji zastaví a řekne jí, že chápe, proč ty muže zabila. Paní Collinsová v roli Sandie řekne Ellie, aby zachránila sebe a Johna před rostoucím požárem. Sandie zůstává v hořící budově. Nejkrásnější zvíře na světě : 10 nejkrásnějších zvířat na světě.

O něco později se Ellie dočká úspěchu, když jsou její šaty předvedeny na módní přehlídce. V zákulisí jí gratuluje babička a John, který je nyní jejím přítelem. Ellie spatří v zrcadle ducha své matky a pak spatří Sandie, která jí zamává a políbí ji.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button