Filmy a volný časONLINE FILMY

Kvik online cz dabing online pohádka 2022

Kvik online cz dabing online pohádka 2022. Prasátko Fifer, prasátko Fiddler a prasátko Praktik jsou tři bratři, kteří si staví vlastní domy. Všichni tři hrají na různé hudební nástroje – Fifer na flétnu, Skřipec na housle a Praktický zpočátku vidí, že pracuje bez oddechu. Fifer a Skřítek si snadno postaví domečky ze slámy a klacků a baví se celý den. Praktický naopak „nemá šanci zpívat a tančit, protože práce a zábava se neslučují“ a soustředí se na stavbu svého masivního cihlového domu.

 

Kvik online cz dabing online pohádka 2022

 

Kvik online cz dabing online pohádka 2022

 

Fifer a Skripal si z něj dělají legraci, ale Praktik je varuje, že až přijde Vlk, nebudou moci utéct. Kvik online cz dabing online pohádka 2022. Fifer a Skripal si ho nevšímají a pokračují ve hře, přičemž zpívají dnes již známou píseň „Kdo se bojí velkého zlého vlka?“. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

Během zpěvu k nim skutečně přijde Velký zlý vlk, a tehdy Fifer a Skřípek prozradí, že se vlka ve skutečnosti velmi bojí, a tak se obě prasátka uchýlí do svého domu.Kvik online cz dabing Vlk nejprve bez většího odporu zdemoluje Fiferův dům (až na střechu) a Fiferovi se podaří utéct a schová se ve Skřípkově domě.

 

Pohádka Kvik 2022

 

Pohádka Kvik 2022

 

Vlk předstírá, že se vzdává a odchází domů, ale vrací se převlečený za nevinnou ovci. Prasata toto přestrojení prohlédnou, načež vlk vyhodí Škripkův dům do povětří (kromě dveří). Oběma prasatům se podaří utéct a schovat se v domě Praktického, který bratrům ochotně poskytne úkryt; v domě Praktického se ukáže, že jeho hudebním nástrojem je klavír.

Kvik online cz

 

 

Kvik online cz

 

Vlk přichází převlečený za židovského obchodníka/Fuller Brush, aby prasata oklamal a pustil je dovnitř, ale nepodaří se mu to. Vlk se pak pokusí vyhodit do povětří pevný cihlový dům (přičemž přijde o šaty), ale nepodaří se mu to, zatímco sebevědomý Praktik hraje melodramatickou klavírní hudbu. Jak vydělat peníze online 10 efektivních možností

 

Nový film 2022

 

Nový film 2022

 

Nakonec se pokusí dostat do domu komínem, ale chytré Praktické prase odstraní pokličku z vařícího hrnce naplněného vodou (do které přidá terpentýn). Pod komínem a Wolf spadne přímo do něj. Kvik online cz dabing online pohádka 2022. Vlk vykřikne bolestí a zběsile utíká pryč. Zatímco prasata zase zpívají Kdo se bojí velkého zlého vlka? Cvičitel pak provede trik, kdy zaklepe na klavír, čímž způsobí. Jeho bratři si myslí, že se Vlk vrátil, a schovají se pod praktickou postel.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button