Filmy a volný časONLINE FILMY

Ice Age 2 online cz dabing nebo titulky

Doba ledová 2 online cz dabing nebo titulky, Manny, Sid a Diego v současné době žijí ve velkém údolí obklopeném ze všech stran extrémně vysokou ledovou stěnou. Trojice však zjistí, že ledová stěna je ve skutečnosti hráz, která sotva zadržuje obrovskou masu vody, jež by mohla zaplavit údolí téměř kilometr pod vodou. Sup jim řekne, že na druhém konci údolí je loď, která je může všechny zachránit, ale mají jen tři dny na to, aby se k ní dostali, jinak zahynou. Manny se také v současné době obává, že by mohl být posledním žijícím mamutem.

 

Ice Age 2 online cz dabing nebo titulky

 

Ice Age 2 online cz dabing nebo titulky

 

Během evakuace se odlomí ledovec, který obsahuje dva mořské plazy z druhohor, křídového Cymbospondyla a maelstromského Pliosauroidea. Když se od nich Manny na chvíli oddělí. Diego a Sid se setkají se dvěma zákeřnými vačicemi jménem Crash a Eddie. Což je přivádí k šílenství, protože s nimi hrají hru Whac-A-Mole. Manny se stále obává, že je posledním žijícím mamutem a jeho rodinou. který byl zabit lidmi, ale je překvapen, když potká Ellie. Samice mamuta srstnatého, která věří, že je vačice, a adoptivní sestra Crashe a Eddieho.

 

Pohádka Doba ledová 2 

 

Pohádka z doby ledové 2 

 

Sid ji vyzve, aby se připojila ke skupině a unikla potopě, a ona přivede své bratry. Po nebezpečném setkání s Kréťanem a Maelstromem při přejezdu rybníka Sid Diego povzbuzuje Ice Age 2 online cz. Přiznat si svůj strach a čelit mu – Diego trvá na tom, že „strach je pro kořist“, jak zdůrazňuje Sid. Diego se chová, jako by byl kořistí vody. Ice Age 2 online cz Objeví oblast, kterou si Ellie pamatuje jako místo, kde byla adoptována. Doba ledová 2 online cz Konečně si uvědomí, že je mamut, a vysloví své podezření. Jak moc se liší od ostatních vačnatců. I přes tento okamžik sblížení s Mannym se od něj distancuje. Když navrhují „záchranu svého druhu“.

 

 

Doba ledová 2 online 

 

Doba ledová 2 online 

 

Ellie a Manny se nakonec usmíří, když musí spolupracovat na záchraně skupiny, když se jim pod nohama prolomí zem. Doba ledová 2 online cz Sid je unesen kmenem mini-lothů, kteří věří, že Sid je bůh. Sid jim zapálí oheň a věří, že konečně našel úctu, ale oni ho chtějí obětovat a hodit do sopky; Sid jen o vlásek unikne. Druhý den ráno Sid o svém zážitku vypráví ostatním, ale nikoho nepřesvědčí. Poté, co je obtěžují supi, najde skupina za polem žhavých gejzírů loď, která oddělí Mannyho, Sida a Diega od Ellie a jejích bratrů, kteří se dohadují, kudy je bezpečnější jít.

 

Doba ledová 2 zdarma

 

Když přijde povodeň, Manny zachrání Ellie před utonutím, když se ocitne v jeskyni (kvůli padajícímu kamení), zatímco Diego překoná svůj strach z vody a zachrání Sida, Crashe a Eddieho před utonutím. Crete a Maelstrom dorazí, ale díky Mannyho rychlému uvažování na ně spadne kámen a oba je zabije. Ostatní živočichové jsou vydáni na milost a nemilost vodním proudům.

 

Pohádka pro děti 

 

Pohádka na internetu

 

Scrat mezitím vyleze na ledovec a na vrcholu zapíchne žalud, který má, do ledu. Doba ledová 2 online cz Tím se v ledovci vytvoří trhlina, která se rozšíří v trhlinu, odkloní povodeň a zachrání zvířata v údolí; Scrat je pak odplaven. V závěrečné scéně se objeví stádo mamutů, které dokazuje, že mamuti nevyhynuli. Manny a Ellie se však rozhodnou zůstat spolu a vezmou s sebou i Sida, Diega a bratry vačice. Sid se znovu setkává s minizloději – ti věří, že Sid zastavil potopu, a zvou ho, aby se stal jejich vůdcem. Diego, který je překvapen, že miniaturní sloty jsou skutečné, přesvědčí Sida, aby zůstal s ostatními, a přizná, že Sid je důležitou součástí jejich „stáda“.

 

Pohádka na internetu

 

V epilogu Scrat zažívá téměř smrt po pádu do trhliny. Dostává se do nebe plného žaludů. Najednou se ocitne na roztrhání. Nešťastně se probouzí po oživení Sidem, na kterého začne zuřivě útočit.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button