Filmy a volný časONLINE FILMY

Oasis Knebworth 1996 online cz dabing 2021

Oasis Knebworth 1996 online cz dabing 2021. Liam a Noel Gallagherovi připravují nový celovečerní dokument o koncertech v Knebworthu, které jejich skupina Oasis odehrála v srpnu 1996.

 

Oasis Knebworth 1996 online cz dabing 2021

 

Oasis Knebworth 1996 online cz dabing 2021

 

Poté, co si o vstupenky zažádalo 2,5 milionu lidí, navštívilo koncerty v Hertfordshiru, které mnozí považují za vrchol kariéry Oasis a širší britpopové scény, během dvou dnů 250 000 fanoušků. Oasis Knebworth 1996 online cz dabing 2021. Vystoupili také The Prodigy, Chemical Brothers, Manic Street Preachers, Charlatans, Cast a Kula Shaker. Mastné vlasy: 5 domácích prostředků.

Režisér Jake Scott jej popsal jako „příběh, jehož hybatelem je výhradně hudba, rock’n’rollový zážitek vyprávěný v daném okamžiku, vizuální proud vědomí postavený na rozsáhlých archivních záběrech z této události“. Řekl, že „nebudou žádné rozhovory před kamerou ani bezdůvodné zmínky o celebritách“.

 

Oasis Knebworth 1996 film online

 

Oasis Knebworth 1996 film online

 

Předchozí dokumentární film Oasis Supersonic zachytil historii kapely až po koncerty v Knebworthu. Oasis Knebworth 1996 film online. V roce 1997 zaznamenali další úspěch s třetí deskou Be Here Now a dalšími čtyřmi alby, než se v roce 2009 rozpadli a dosáhli prvního místa ve Velké Británii.

 

Oasis 2021 online cz

 

Oasis 2021 online cz

 

Od té doby se mezi bratry Gallagherovými odehrávaly spory, což u některých fanoušků vzbudilo naději. Nový společný filmový projekt by mohl otevřít cestu k opětovnému setkání. Oasis 2021 online cz. Začátkem letošního roku založili novou filmovou produkční společnost Kosmic Kyte. Liam na Twitteru oslavoval: „Budou se tam točit filmy, udělají ze mě velkou hvězdu, no tak, víte?“. Baby boss family business online cz dabing.

Film bude uveden do kin později v roce 2021 u příležitosti 25. výročí vzniku filmu. koncertní výročí.

 

Film o hudební skupině

 

film o hudební skupině

 

Oasis Knebworth 1996 film.  „Když teď zavřu oči, tak si vlastně nepamatuji, že bych vstoupil na pódium v Knebworthu.“ Řekl to Kirsty Youngovi, když vystoupil v pořadu Desert Island Discs na Radiu 4. „Vím, že se to stalo, protože tam bylo hodně lidí.“

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button