Filmy a volný časONLINE FILMY

Film Adored online cz dabing nebo titulky

Film Adored online cz dabing nebo titulky, v roce 50 př. n. l. l. Princezna Nawa si pomocí kouzelných náušnic vymění své tělo s otrokyní na habešském hradě a unikne tak domluvenému sňatku. Když si každá z žen nasadí jednu z náušnic, jejich těla se magicky prohodí, zatímco jejich mysl zůstane na svém místě.

 

Film Adored online cz dabing nebo titulky

 

Film Adored online cz dabing nebo titulky

 

Jessica Spencerová (McAdamsová) je krásná, ale sobecká „sexy kočka“ v moderním předměstském životě. Jessičiny nejbližší kamarádky jsou April (Faris), Keecia (Murray) a Lulu (Holden). April je Jessičina nejlepší kamarádka a všechny čtyři dívky jsou roztleskávačky. Film Adored online cz dabing nebo titulky. Jednoho dne se Jessica ve škole posmívá dívce s nadváhou jménem Hildenburg (Kuhlmann) a čarodějnici Eden (Doumit). Pak Jessica a její kamarádky navštíví místní nákupní středisko, kde Jessica dostane do problémů svou rivalku Biancu (Laas) a najde náušnice v obchodě s africkou tématikou. Náušnice nejsou na prodej, a tak je Jessica ukradne.

 

Zbožňovaný film 2021

 

Zbožňovaný film 2021

 

Krátce nato drobný zločinec Clive Maxtone (Schneider) vyloupí nedalekou benzinovou pumpu. Když tam Jessica s přáteli zastaví a spletou si ho se zaměstnancem, obslouží jejich auto, aby nevzbudil podezření. Jessica omylem upustí jednu z náušnic na zem, dívky odejdou a Clive náušnici sebere. Film Adored 2021. Ten večer si Jessica a Clive doma nasadili náušnice. Když se druhý den ráno probudí, je každý z nich uvězněn v těle toho druhého. Obzvlášť těžké je to pro Jessicu, kterou brzy čeká soutěž roztleskávaček a školní ples.

 

Česká komedie Adored online 

 

Česká komedie Doporučujeme online 

 

Když Jessica přesvědčí své přátele o tom, kdo je, pomohou jí vyšetřit záměnu těl. Hildenburg, Eden a Bianca jsou v tom nevinně, Hildenburg a Eden se přidají k Jessice poté, co se jim omluví, a Eden najde na internetu obrázek náušnic. Česká komedie Adored online. Když se dívky vrátí do afrického obchodu, majitel jim vysvětlí, jak náušnice fungují, a řekne jim, že si musí brzy najít jinou náušnici, jinak se výměna stane trvalou.

 

Český film 2021 komedie

 

Jessica mezitím přijme dvě zaměstnání a tajně žije s April. Ve svém vlastním domě, kde pracuje jako zahradnice. Rodiče se jí svěří se svými manželskými problémy a ona jim pomůže oživit jejich sexuální život. Když ve škole uklízí chlapecké šatny jako správce, sleduje svého přítele Billyho (Lawrence), který ji upřímně miluje, a Aprilina přítele Jakea (Olsen). Který má další přítelkyni, Monique (Simpson). Tváří v tvář Jakeově nevěře se April začne zamilovávat do Jessicy, která souhlasí, že ji vezme na ples. Český film 2021 komedie. Na soutěži roztleskávaček dává Jessica, převlečená za školního maskota, Billymu romantické signály. Když jí však upadne hlava kostýmu, je zmatený a s Biancou odchází. Účesy pro řídké vlasy.

 

Film highlight The Adored online cz dabing nebo titulky

 

Zajímavosti z filmu

 

Během tohoto období Clive využívá Jessičino tělo k vydělávání peněz od mužů, včetně Billyho. Kdo mu dá peníze a auto v domnění, že je Jessica. Nejdůležitější momenty z filmu. Večer v den plesu uvidí Hildenburg v televizních zprávách video, na kterém Clive okrádá muže, vydá se na místo činu a najde vizitku klubu, kde Clive pracuje jako tanečník u tyče. Není čas umírat online cz dabing nebo titulky. Na plese řekne Jessice a dívky jdou do klubu. Když najdou Cliva, Jessica mu ukradne náušnici a nasadí si ji spolu s druhou. Vzhledem k tomu, že obě náušnice jsou nyní v držení stejné osoby, budou těla Jessiky a Cliva vrácena původním majitelům.

 

Poté, co se Jessica s Billym usmíří, film končí slavnostní promocí. Následuje scéna, v níž Clive. Uprchlík před zákonem, stále oblečený ve spodním prádle, je unesen barmanem, který si myslí, že je gay.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button