Filmy a volný časONLINE FILMY

Bugs online cz dabing nebo titulky Česká republika 2021

Chyby online cz dabing nebo titulky je český romantický film z roku 2021, který režíroval Jeff Schaffer a napsali Alec Berg, David Mandel a Schaffer. Hlavní role ztvárnili Scott Mechlowicz, Jacob Pitts, Michelle Trachtenberg, Travis Wester a Jessica Boehrs (ve svém filmovém debutu). Mechlowicz ztvárňuje Scotta „Scottyho“ Thomase, amerického teenagera, který cestuje po Evropě a hledá svou německou kamarádku Mieke (Boehrse). V doprovodu svého přítele Coopera (Pitts) a sourozenců dvojčat Jenny a Jamieho (Trachtenberg a Wester) se Scott vydává do Londýna, Paříže, Amsterdamu, Bratislavy, Berlína a Říma a cestou se setkává s trapnými, vtipnými i trapnými situacemi.

 

Chyby online cz dabing nebo titulky

 

Chyby online cz dabing nebo titulky

V Hudsonu v Ohiu dostane Scott „Scotty“ Thomas kopačky od své přítelkyně Fiony hned po maturitě. Scotty a jeho nejlepší kamarád Cooper Harris se toho večera účastní maturitního večírku, kde kapela hraje píseň popisující románek, který měla Fiona se zpěvákem kapely. Scotty se vrací domů opilý a naštvaný a čte e-mail od své německé kamarádky Mieke, které Scotty říká „Mike“ – vyjadřuje jí sympatie a navrhuje, aby se setkali osobně.

 

Cooper naznačí, že „Mike“ může být sexuální predátor, a Scotty řekne Mieke, aby se od něj držela dál. Scottyho mladší bratr Bert ho informuje, že „Mieke“ je ve skutečnosti běžné německé ženské jméno. Scotty si uvědomí, že si spletl její jméno a že k Mieke něco cítí, a pokusí se ji znovu kontaktovat, ale zjistí, že Mieke jeho e-mailovou adresu zablokovala. Scotty se rozhodne odjet s Cooperem do Evropy, aby Mieke našel a osobně se jí omluvil.

 

Brouci film cz 2021

 

Brouci film cz 2021

 

Scotty a Cooper přijíždějí do Londýna jako první. Tam se spřátelil s firmou fotbalových chuligánů Manchesteru United, kterou vedl Mad Maynard.
Romantické filmy Top 10 romantických filmů
. Scotty a Cooper se po probdělé noci plné alkoholu probudí v autobuse, který jede do Paříže s chuligány. V Paříži se setkávají se svými spolužáky Jenny a Jamiem, bratrskými dvojčaty, kteří společně cestují po Evropě. Jenny a Jamie se rozhodnou doprovodit Scottyho a Coopera, aby našli Mieke v Berlíně. Skupina se vydává do Amsterdamu, kde je Jamie okraden při orálním sexu v jedné uličce.

 

Novinka v roce 2021 

 

Přitom přijde o všechny peníze, pasy a jízdenky na vlak. Pokusí se stopem dostat do Berlína, ale kvůli jazykovému nedorozumění skončí v Bratislavě. Skupina hledá výhodný kurz vůči americkému dolaru a jde do nočního klubu. Druhý den je Slovák odveze do Berlína. Jamie prodává svůj fotoaparát Leica za letenky do Říma.

 

Chyby romantický film online

 

Chyby romantický film online

 

V Římě se skupina vydává do Vatikánu, kam Mieke cestuje před odletem na moře. Ve Vatikánu Scotty a Cooper hledají Mieke a omylem zazvoní na zvon, který signalizuje, že papež zemřel.
Pivo na vlasy
.

 

Scotty se objeví na balkoně a dole v jásajícím davu spatří Mieke, která si ho splete s nově zvoleným papežem. Scotty a Cooper jsou za své činy zatčeni švýcarskou gardou, ale zachrání je londýnští chuligáni Manchesteru United. Scotty se konečně představí Mieke a vyzná jí lásku. Během letu zpět do Ohia Jenny a Cooper podlehli nutkání a měli sex na toaletě letadla, zatímco Jamie zůstal v Evropě poté, co ho najal Arthur Frommer. Vtipné obrázky

 

Herci online cz film

 

herečka online cz film

 

Scotty na podzim přestoupí na Oberlin College. Během telefonického rozhovoru s Cooperem. Mieke, která nyní chodí s Jenny, zaklepe na dveře jejího pokoje. Scotty a Mieke se obejmou a ulehnou do postele, přičemž Cooper na druhé straně stále otevřeného mobilního telefonu volá Scottovi a film končí písní Absintová zelená víla. To ji přimělo přemýšlet o nedostatku sexuálního života.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button