Filmy a volný časONLINE FILMY

Nikdo online cz dabing nebo titulky

Nobody online cz dabing je americká černá komedie z roku 2021, kterou režíroval Ilja Naishuller a napsal Derek Kolstad. Ve filmu hrají Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Aleksei Serebryakov, RZA, Michael Ironside, Colin Salmon a Christopher Lloyd. Sleduje muže, který v autobuse pomáhá mladé ženě, kterou obtěžuje banda násilníků, a pak se stane terčem pomstychtivého drogového bosse. Mezi producenty filmu jsou Odenkirk a David Leitch.

 

Nikdo online cz dabing

 

Nikdo online cz dabing

 

Dne 26. března 2021 film společnosti Universal Pictures ve Spojených státech nikdo neuvedl do kin. Nikdo online cz dabing Film celosvětově vydělal 61 milionů dolarů a získal vesměs pozitivní recenze kritiků, kteří ocenili Odenkirkovu akci a výkon.

Hutch Mansell je zdánlivě obyčejný člověk; s manželkou Beccou má dvě děti a nenahraditelnou práci kancelářského pracovníka v kovovýrobě svého tchána Eddieho. Čas života se pomalu krátí.

 

Sledujte film online

 

Jedné noci se do jeho domu vloupali ozbrojení muži a ženy a jeho syn Blake se s jedním z nich vypořádal. Hutch neochotně zakročí a nechá zloděje odejít. Nikdo online cz dabing. Tento incident způsobí, že si všichni budou myslet, že je neúspěšný. Hutch se spojí se svým nevlastním bratrem Harrym vysílačkou ukrytou v jeho kanceláři a vysvětlí mu, že se držel zpátky, protože zloději byli zoufalí, vystrašení a používali nenabitou zbraň.

 

O filmu Nikdo online cz dabing 

 

o filmu Nobody online

 

Později toho dne ho jeho dcera Sammy požádala o pomoc při hledání ztraceného kočičího náramku. Zajímalo ho, jestli ho zloději odnesli. Beze slova se vydá za dědou Davidem a půjčí si jeho starý odznak FBI a zbraň, aby zloděje vypátral. Najde jejich byt a vyhrožuje jim, ale když zjistí, že mají nemocné dítě, zklamaně a s pocitem viny odejde. Autobus, kterým se vrací domů, náhle zastaví banda násilníků a Hutch si vybije svou frustraci tím, že je brutálně zmlátí pod záminkou ochrany mladé ženy. Doma si uvědomí, že se svou rodinou aktivně nekomunikuje, a obnovené sebevědomí ho inspiruje k tomu, aby s nimi navázal kontakt.

 

Herci

 

Harry ho pak pošle za mužem zvaným „Holič“, který Hutchovi poskytne informace o jedné ze svých obětí: je to mladší bratr Juliana Kuzněcova, známého ruského zločince. Na oplátku vyšle Yulian posádku vedenou svou pravou rukou Paulem, aby Hutche zajala doma. Hutch však ukryje svou rodinu a většinu útočníků zabije, než ho Paul začne pronásledovat. Hutch našel v kufru auta, ve kterém byl zamčený, hasicí přístroj, kterým do auta narazil a všechny zabil. Pak pošle svou rodinu do bezpečí, zapálí svůj dům a zničí všechny důkazy. Nejlepší komedie Top 10 komediálních filmů.

 

Film cz dabing

 

Poté je vysvětleno, že Hutch je bývalý „auditor“, nájemný vrah, kterého zpravodajské služby najímaly na zabíjení lidí považovaných za nedotknutelné. Poté, co Hutch nechal jeden ze svých cílů na svobodě, našel ho o rok později napraveného a šťastně žijícího s novou rodinou.

 

Nikdo online cz bez reklam

 

Nikdo online cz bez reklam

 

Pokud chtěl žít podobný život jako on, rozhodl se Hutch odejít do důchodu navzdory přání svých nadřízených a možná příliš přizpůsobil svou osobnost, aby zapadl do nového rodinného života. Příčiny vypadávání vlasů u mužů: hlavní viníci.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button