Filmy a volný časONLINE FILMY

Parozie online cz dabing nebo titulky

Paroozie online cz dabing nebo titulky  je nadpřirozený horor z roku 2021, který režíroval Scott Cooper. Příběh sleduje učitelku a jejího bratra, šerifa, v malém městečku v Oregonu, kde zjistí, že jeden z jejích studentů ukrývá nadpřirozenou bytost. Ve filmu hrají Keri Russell, Jesse Plemons, Jeremy T. Thomas, Graham Greene, Scott Haze, Rory Cochrane a Amy Madigan. Scénář, jehož autorem je C. Henry Chaisson, Nick Antosca a Cooper, byl adaptován z Antoscovy povídky „The Quiet Boy“, která původně vyšla v časopise Guernica v lednu 2019.

 

Parozie online cz dabing nebo titulky

 

Projekt byl oznámen v červenci 2018, Cooper se ujal režie a herci se připojili následující měsíc. Natáčení probíhalo v Britské Kolumbii v říjnu a listopadu 2018.

 

V malém městečku v Oregonu provozuje Frank Weaver v opuštěném dole laboratoř na výrobu pervitinu. Zatímco jeho malý syn Aiden čeká před dolem v nákladním autě, Franka a jeho komplice napadne neviditelný tvor. Při vyšetřování podivných zvuků je Aiden také napaden stvořením. Parozie online cz dabing nebo titulky.

 

Horor Parozie online cz

 

Parozie online cz dabing nebo titulky

 

Frank a Aiden setkání s tvorem přežijí a vrátí se domů, kde se jejich stav rychle zhoršuje. Frank připraví zamčenou místnost a požaduje, aby je Aidenův starší bratr Lucas nechal uvnitř zamčené, ať se děje, co se děje.

 

Po třech týdnech se Lucas potuluje městem, sbírá mrtvoly na silnicích a zabíjí malá zvířata, která si bere domů. Protože její otec nedávno spáchal sebevraždu, vrací se do města ke svému bratrovi Paulovi, který je místním šerifem a kterého viní z toho, že ji v mládí opustil. Co dělat, když se nudím

 

Horor Parozie online cz

 

Navzdory Paulovým obavám a odmítavým poznámkám ředitelky školy Ellen Boothové Julia vytrvale pátrá po Lucasovi a nakonec navštíví jeho zchátralý dům, kde slyší podivné zvuky. Polovinu ostatků Frankova komplice najde v lese bývalý šerif Warren Stokes, což Paula a jeho kolegu Dana Lecroye znepokojí. Lucas drží svého nemocného a hladového otce a bratra zavřené v pokoji a krmí je mršinami zvířat, která získá.

 

Paříž Horor 2021

 

Paříž Horor 2021

 

Julie má stále obavy o Lucase a naléhá na ředitelku Ellen, aby navštívila jeho otce Franka. Paul a Warren objeví v dole druhou část Frankova komplice a část paroží. Ellen navštíví dům Weaverových a objeví místnost, kde jsou Frank a Aiden zamčeni, kterou odemkne a vstoupí dovnitř. Pivo na vlasy: jak pomocí piva docílit zdravých, hebkých a lesklých vlasů.

Frank zabije Ellen dříve, než mu z těla vyrostou parohy, které jsou jakousi proměnou. Frank, nyní proměněný v divoké rohaté stvoření, zabije Lucasova školního tyrana Clinta, když Lucas chlapce napadne. Vyděšený Lucas uteče do svého domu, kde zjistí, že jeho otec a bratr jsou pryč. Aiden není nikde k nalezení. Julia se rozhodne, že navzdory Paulovým obavám nechá Lucase u sebe.

 

Parozie o filmu

 

 

Druhý den, když se Lucas zotavuje v nemocnici, navštíví Julia a Paul místního indiána Warrena Stokese a ukáží mu Lucasovy kresby. Warren tuto postavu identifikuje jako wendiga, legendární algonkinskou bytost, která se zjevuje jako dravý, kanibalistický duch a přeskakuje z člověka na člověka. Lze ho zabít pouze tehdy, když je nejslabší: když se krmí. Lucas je propuštěn z nemocnice a Julia mu řekne, že Frank je mrtvý. Lucas jí řekne, že se mýlí a že pro něj Frank přijede, aby ho odvezl k Aidenovi do dolu. Pes do bytu : 15 nejlepších plemen do bytu.

 

Film Parogyny zdarma

 

Proměněný Frank využije Aidena, aby vylákal zástupce Dana do kůlny před Juliiným domem a zabil ho. Když uslyší rozruch, Julia a Lucas se schovají, zatímco přijde Paul, který je také těžce zraněn. Parozie online cz dabing nebo titulky.  Lucas uteče do dolu, zatímco Julia vyzvedne Paula. Dvojice se vydá do dolu, Julie vstoupí ozbrojená pistolí. Uvnitř objeví Lucase a Aidena a zjistí, že Frank se skutečně stal wendigem, který právě hoduje na mrtvém medvědovi. Po brutálním boji se Julii s Lucasovou pomocí podaří Franka posedlého wendigem zabít. Duch wendiga přejde do Aidena a navzdory Lucasovým protestům Julia Aidena probodne, čímž kletbu zdánlivě ukončí.

 

Herci ve filmu

 

Herci ve filmu

 

O něco později se uzdravený Paul a Julie baví o tom, že by si Lucase mohli na nějakou dobu nechat u sebe, přestože se obávají, že by se mohl změnit. Když Julia a Lucas odejdou, Paul začne vykašlávat černou žluč, jako když Franka poprvé posedli wendigové.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button