Filmy a volný časONLINE FILMY

V pasti online cz dabing nebo titulky HD zdarma

Pár dní po Vánocích se švédsko-norské nevlastní sestry Ida a Tuva vydaly na zimní potápění do odlehlé části norského pobřeží. Na konci ponoru se podmořský tobogán Tuva zachytí. V pasti online cz dabing nebo titulky HD zdarma.  Když se Ida vynoří, aby přivolala pomoc. Zjistí, že tobogán se také dostal do vody a pohřbil jejich vybavení. telefony a klíče od auta, čímž se eliminuje možnost záchrany zvenčí. V horečném závodě o přežití je Ida vystavena těžké zkoušce charakteru a odhodlání. Během Idina boje za záchranu Tuvy se odhalí rozvrácené sesterstvo. Když se zdá, že je vše ztraceno, sázky přesahují pouhé přežití.

 

V pasti online cz dabing 

 

V pasti online cz dabing 

Rozdíl mezi survival hororem a survival thrillerem je jednoduchý: v nebezpečí se ocitají ti, kteří jsou proměněni. Na sebe navzájem? Právě to dělá z jednoduchého a stresujícího filmu Breaking Surface dokonalý thriller o přežití. Dvě sestry. Jedna je uvězněná na dně norského fjordu pod spadlým balvanem, druhá se zoufale snaží dostat ven dříve. Jakmile mu dojde vzduch v nádržích pro potápění. Je to jednoduchá elegance kombinovaná s jejich sourozeneckým zoufalstvím. To zvyšuje nebezpečí a touhu diváků vidět, jak se dostanou z téměř nemožné situace.

Sledovat The Trap 2021

 

V pasti online cz dabing nebo titulky HD zdarma

 

Uvězněná sestra Tuva (Martin) je samozřejmě zkušenější z obou, profesionální potápěčka, která zůstane na Vánoce, zatímco její sestra Ida (Gammel) navštíví na Vánoce rodinný dům. Trapped online cz dabing 2020. Míří doslova do teplejších vod, pryč od úklidu trosek kolem vrtulí tankerů. Zatímco Ida hledá rozchod ve svém rozpadajícím se manželství. Stále si s sebou nese více než malou zátěž z plavání v dětství, které Tuvu málem stálo život (první z řady sekvencí napínavých před skutečnou krizí).

 

film V pasti online

 

Sledovat The Trap 2021

 

Je to tak jednoduchá rovnice a každý moment je dokonale nastavený: není to telegrafické, ale čistá Čechovova zbraň (nebo spíš Čechovův regulační ventil). Vše má jednoduchý, lyrický význam. Samozřejmě, že potápěči, kteří se vyznají, mají na mysli Tuvu, protože to znamená, že může poskytnout štíhlou expozici s omezeným množstvím vzduchu. Když jde s Idou na stále zoufalejší misi. Ida samozřejmě podniká stále nebezpečnější cestu na povrch, riskuje zvraty a zachraňuje sestru, kterou předtím zklamala. 10 hororů podle skutečných událostí.

 

V pasti online cz dabing nebo titulky HD zdarma

 

Scénárista a režisér Hedén natočil úsporný a efektivní film, který hraje přesně to, co očekáváte, a pokaždé, když se podíváte bokem na nejistou skálu nebo vzduchovou kapsu v ponořeném tunelu, se vám vyplatí přesně to, co očekáváte. Žádný záběr není zbytečný a kameramani Anna Patarakina a Eric Börjeson (druhý jmenovaný má na starosti podvodní sekvence) zachycují chladný strach v každém nádherném záběru. V krajině vytesané do břidlicové šedi a zalité ocelovou modří a temnými temnými hlubinami. Také umístění dává dokonalý a strukturovaný smysl. Nikdy nemáte pocit, že by sestry byly jen někde v potápěčské nádrži. Místo toho fjord a jeho břehy působí jako jediné sjednocené místo, takže když Ida přejde z břehu na mořské dno, je tam už více vzduchu, více tikajících hodin z. Pivo na vlasy: jak pomocí piva docílit zdravých, hebkých a lesklých vlasů.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button