Filmy a volný časONLINE FILMY

Cut it short gold online cz dabing

Shorten It Gold online cz dabing je australská romantická komedie z roku 2021, kterou napsal a režíroval Josh Lawson, o muži, který se ráno po svatbě probudí a zjistí, že každých pár minut skáče dopředu. Za filmem stojí společnosti StudioCanal, Screen Australia, Create NSW a Spectrum Films.

 

Cut it short gold online cz dabing

 

Zkrať to, baby online cz dabing

 

Film byl uveden 11. února 2021 v Austrálii StudioCanal a ve Spojených státech 2. červenec 2021 Saban Films. Zkrať to, baby online cz dabing. Když se časově chudý Teddy ráno po svatbě probudí a zjistí, že každých pár minut přeskakuje do dalšího roku svého života, musí moudře využít každý vzácný okamžik, aby neztratil lásku svého života, a naučit se milovat život, o který přichází. Romantické filmy Top 10 romantických filmů.

 

Cut it short gold film online

 

Cut it short, baby film online

 

Teddy je uvězněn v cyklu časových skoků, kdy se každých pár minut přenese o rok dopředu, a musí závodit s časem, zatímco se mu hroutí život. S pomocí svého nejlepšího přítele Sama (Ronny Chieng) se Teddy snaží dát dohromady, kde se všechno pokazilo, a zatímco se mu život promítá před očima, musí se naučit, jak prožívat vzácné okamžiky života, aby získal zpět ženu, kterou miluje, i když jen na chvíli.

 

Zkrátit to zlato online cz dabing herců

 

Zkrať to, baby online cz dabing herců

Rafe Spall jako Teddy
Zahra Newman jako Leanne
Josh Lawson jako Patrick
Ronny Chieng jako Sam
Dena Kaplanová jako Becka
Noni Hazlehurst jako cizinec

 

Film online

 

Ve filmu je zobrazena kombinace kultur jihovýchodní Asie; Rayin klobouk je totožný s tradiční filipínskou pokrývkou hlavy, zatímco její bojové techniky vycházejí z malajských a indonéských bojových tradic. Žehlička na vlasy : Co si vybrat.  Voda je jedním z ústředních prvků, protože je použita k ilustraci emocionálního růstu Rayi. Hladce zbarvené vodní plochy představují okamžiky. Když se Raya cítí blízká svému okolí, zatímco nedůvěru představují vodní plochy zbarvené vyšším kontrastem. Dramatizuje stíny a siluety.Také Rayin kostým, účes a vybavení vychází z jejích bojových dovedností a je doplněno tradičním oděvem z jihovýchodní Asie. 

Na produkci filmu dohlížela výkonná producentka Jennifer Lee. kreativní ředitel společnosti Disney Animation. Kelsey Hurleyová byla především vedoucím týmu, který tvořily výhradně ženy, a pomáhaly jí pomocné technické vedoucí Gabriela Hernandezová a Shweta Viswanathanová. Dohlíželi na tok technických prostředků a používanou asistenci: střihové a renderovací programy jako Maya, Houdini a Nuke a programovací jazyky jako Python a C++.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button