Filmy a volný časONLINE FILMY

Princess Rebel online cz dabing 2022

Princess Rebel online 2022. Pil, malý sirotek, žije ve středověkém městě Roc-en-Brum se třemi lasičkami, které si ochočila. Přežívá díky krádežím jídla na hradě regenta Tristana, který se chce zmocnit trůnu. Když se Tristan pokusí otrávit právoplatného dědice Rolanda, nešťastnou náhodou se promění v „čapula“, tvora, který je napůl kočka a napůl kuře. Aby Pil unikl strážím, oblékne si kostým princezny. Proti své vůli se vydává na dobrodružnou výpravu za Rolandem.

 

Princess Rebel online cz dabing 2022

 

Princess Rebel online cz dabing 2022

 

Po kritickém a komerčním úspěchu televizní produkce, zejména seriálu Les As de la jungle, se TAT Productions pustila do výroby celovečerního filmu Les As de la jungle, který byl uveden do kin v roce 2017 a znamenal pro studio nový mezinárodní úspěch, který pokračoval výrobou dalších tří filmů: Terra Willy, planète inconnue (2019), Les Aventures de Pil (2021, případně s názvem Pil) a Argonautes (2022).

 

Animovaná komedie 2022

 

Animovaná komedie 2022

 

Film Pil, který byl kompletně natočen ve vlastní režii a vyroben ve 3D animaci, má rozpočet deset milionů eur2. Výroba byla dočasně zastavena.
Filmy pro děti – 10 nejlepších filmů pro děti

Distribuci ve Francii1 a na mezinárodní úrovni zajišťuje společnost Société nouvelle de distribution du groupe M65,6. V roce 2020 distribuci filmu Pil zakoupila desítka společností, které pokrývají přibližně třicet zemí7 včetně Španělska, Izraele, Nizozemska, Ruska, Tchaj-wanu, Skandinávie, Blízkého východu a bývalé Jugoslávie1 , stejně jako Berlinale a filmový festival v Cannes4. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

Princess Rebel online cz dabing 2022

 

Princess Rebel online cz dabing

 

Francouzská premiéra byla původně naplánována na 13. října 2021,7 ale Slovenské národní divadlo ji přesunulo na 11. Srpen 2021. Filmy o ninjích :10 nejlepších filmů o ninjích

Rodinný film

 

Rodinný film

 

Odvážná mladá dívka se převlékne za princeznu, aby zachránila království a následníka trůnu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button