Filmy a volný časONLINE FILMY

Black Panther Forever Wakanda online cz dabing

Black Panther Forever Wakanda online cz dabing je americký superhrdinský film založený na komiksové postavě Black Panther. Produkuje ho společnost Marvel Studios a distribuuje Walt Disney Studios Motion Pictures.  Má jít o pokračování filmů Black Panther (2018) a 30. film v rámci filmového světa Marvelu (MCU).

 

Black Panther Forever Wakanda online cz dabing

 

Black Panther Forever Wakanda online cz dabing

 

Film režíruje Ryan Coogler, který společně s Joe Robertem Colem napsal scénář, a hrají v něm Letitia Wright, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Winston Duke, Dominique Thorne, Florence Kasumba, Michaela Coel, Tenoch Huerta, Martin Freeman a Angela Bassett. Ve filmu se vůdci Wakandy snaží ochránit svůj národ po smrti krále T’Chally. Black Panther Forever Wakanda online. Kde sledovat filmy online

 

Nápady na pokračování se začaly objevovat po uvedení filmu Black Panther v únoru 2018. V následujících měsících probíhala jednání o návratu Cooglera na pozici režiséra a v polovině roku 2019 studio Marvel oficiálně potvrdilo přípravu pokračování. Plány na film se změnily v srpnu 2020. Když hvězda Black Panthera Chadwick Boseman zemřel na rakovinu tlustého střeva a Marvel se rozhodl nepřeobsadit jeho roli T’Chally.

 

Sledovat online 2022

 

Sledovat online 2022

 

V listopadu téhož roku byl potvrzen návrat dalších hlavních herců z prvního filmu a v květnu 2021 byl oznámen titul. Výroba zpočátku probíhala od konce června do začátku listopadu 2021 v Atlantě a Brunswicku v Georgii. Stejně jako v okolí Massachusetts před přestávkou, která měla Wrightovi umožnit zotavit se ze zranění, jež utrpěl během natáčení. Výroba byla obnovena v polovině ledna 2022 a skončila na konci března v Portoriku.

Světová premiéra filmu Black Panther: Wakanda Forever se uskuteční v Hollywoodu 26. září. Říjen 2022 a do kin se dostane 11. listopad 2022 jako závěrečný film čtvrté fáze MCU.

Black Panther Online 2022

 

Black Panther Online 2022

 

Vůdci království Wakanda se po smrti krále T’Chally snaží ochránit svůj národ před invazními silami  a objevuje se nová hrozba ze skrytého podmořského národa Talokan. Black Panther Forever Wakanda online. Black Panther Wakanda Forever online

Produkce byla zahájena ve studiu Trilith v Atlantě ve státě Georgia 29. září. červen 2021 pod pracovním názvem Summer Break. Před Bosemanovou smrtí mělo natáčení začít v březnu 2021. se začátkem natáčení Feige oznámil, že se vrátí „všichni“ z prvního filmu. Kameramanem je Autumn Durald Arkapaw, který se podílel na sérii Loki pro studio Disney+ Marvel a nahradil kameramanku prvního filmu Rachel Morrison. Chladné.

 

Akční film

 

Akční film

 

 Morrison, Cooglerův dlouholetý spolupracovník. Plánovala se vrátit do filmu Wakanda Forever, ale nemohla se vrátit kvůli termínu natáčení filmu Flint Strong.  Při diskusi o použití anamorfních objektivů oproti sférickým Coogler vysvětlil, že anamorfní objektivy „trochu zkreslují obraz“. To se hodí pro film, který je „zahalen mlhou ztráty“; „hlubokou ztrátou“. … může narušit cestu.

Způsob, jakým se díváš na svět.“  Wright, Gurira, Nyong’o a Kasumba se na place sblížili, když se vyrovnávali se zármutkem z Bosemanovy smrti. Wright a Gurira se přitom sblížili hlavně díky společné chůzi. Gurira popsala, že se při vstupu na scénu s trůnem cítila emotivně, protože si vzpomněla na natáčení scén s Bosemanem během prvního filmu. Řekla, že jí Coogler pomohl zpracovat její zármutek.

 

Black Panther Forever Wakanda online cz dabing

 

Black Panther Forever Wakanda online cz dabing 2

 

Bassettová v červenci uvedla, že scénář se kvůli Bosemanově smrti stále mění a prošel nejméně pěti inkarnacemi. Uvedla také, že na pokračování se podílí Joe Robert Cole, spoluautor scénáře prvního filmu, což Feige záhy potvrdil. Michaela Coel se připojila k hercům v blíže nespecifikované roli. V srpnu si Isaach de Bankolé zopakoval roli stařešiny wakandského říčního kmene a Dominique Thorne začala natáčet scény pro film Wakanda Forever jako Riri Williams/Ironheart, než si tuto postavu zahraje v seriálu Ironheart společnosti Disney+. Black Panther Forever Wakanda online.

 

Natáčení mělo tento měsíc probíhat na Massachusettském technologickém institutu (MIT) a ve Worcesteru, přičemž 18. V srpnu se produkce připravovala na natáčení automobilové honičky ve Worcesteru. Ve dnech 23. a dne 24. srpna na výstavě Ernesta A. Johnson Tunnel byla natočena scéna honičky. 25. srpna byl Wright dočasně hospitalizován s údajně lehkými zraněními, která utrpěl při nehodě během natáčení kaskadérské scény v Bostonu. Wrightová odjela v září do svého londýnského domova, aby se zotavila, zatímco natáčení kolem její postavy pokračovalo. 15. Dorothy Steeleová, která v prvním filmu ztvárnila stařešinu wakandského obchodního kmene, zemřela. Právě se chystala přeobsadit svou roli pro pokračování.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button